Reklama

Teutonia Mistral S nebo Hoco Tornado S

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinaj23
Kecalka 124 příspěvků 26.11.10 20:24
Teutonia Mistral S nebo Hoco Tornado S

Ahoj, váhám mezi těmito dvěma kočárky. Hlavně jako sporťáky - chlapeček bude asi větší dítko (v 10 týdnech 6,5 kg) a jezdíme spíše po lesních cestách

Jak maminky hodnotí Teutonia Mistral S

Reklama

Reakce:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 26.11.10 20:47

Já za sebe doporučuji Teutonii :palec: . Měla jsem Spirit, teď mám Cosmo. Je hodně prostorný, má spoustu možností kombinací(taška, korba..) Hoco neznám, ale s teutonkou chybu neuděláš :wink:

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 26.11.10 20:58

Já mám Teutonii a je naprosto úžasná a kvalitní. Projede snad všechno. Ten sporták je bomba. Ale já mám Spirita.

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 26.11.10 21:23

Ahoj,
mám HOCO Tornado S na Kia kolech,vozím v něm druhé dítě a jsem spokojená.
Kluci jsou oba větší(hmotnost i délka),do vložné tašky se vešli do 4měsíců( měli kolem 8kil a 72cm),pak do sporťáku.
Starší má teď 15kilo a 100cm a vjede se do kočáru,akorát nohy mu čouhají.
Mladší má v kočáru ještě rezervu,takže určitě ještě rok,možná i víc bude sloužit.
Mě na kočáru vyhovuje sedačka po i proti směru jízdy,jednoduché skládání,sposta vychytávek.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >