Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Zakladatelko, koukni na cross od guess, ty jsou celkem pekny. ![]()
Jinak je to o vkusu, nevim, proc by bila kabelka k vhodnymu obleceni nenohla byt elegantni s vkusna ![]()
@DandátkoP píše:Škoda, že lady Diana Spencer nechodila na emimino. Místní blaženy by jí poradily!
Zakladatelko, koukni na cross od guess, ty jsou celkem pekny.Jinak je to o vkusu, nevim, proc by bila kabelka k vhodnymu obleceni nenohla byt elegantni s vkusna
@Alriga ráda
crossbody znamená jeden velký popruh přes rameno, ty si tam dávala i psaníčka ![]()
@Alriga nemáš zač
kdybys ještě něco chtěla vysvětlit, tak se ozvi ![]()
Ja mam tuhle, kupovala jsem ji na Amazon uk https://www.botovo.cz/…or-lari.html
@Prosimklid píše:
Bílá kabelka je naprostý vrchol nevkusu, která se nedá skoro k nicemu vzít a vypadas s ni jako někdo, kdo absolutně nerozumí módě. Jsou výjimky (spocitala bych je na prstech ruky - a i tak platí, ze by jina barva k danému outfitu vždycky vypadala lip), ale bílá crossbody je něco naprosto otresneho. A elegantni crossbody je přímo protimluv.
Elegantní crossbody klidně být může. Ale opět se tady předvádí české odbornice na módu
![]()
@Alriga píše:
Jen tak
Ty fotky nejsou crossbody kabelka!! A ano elegantni oblečeni jsou pro mě například pouzdrove saty, sakovy kostým. Chapu, ze někdo to ma posunuté a slim rifle se sakem považuje za eleganci, ale fakt ne.
Jako holky, sorry, ale bílá kabelka se musí umět vybrat s citem, proto jsem psala, ze par výjimek existuje. A ano, většina z vás “odbornic” považuje očividně za crossbody kabelku naprosto cokoliv - třeba i psanicko 😂 Bílá kabelka je v 90 % hnus, stejne jak bílé baleriny nebo kozačky. Bílé jedine tenisky, možná pantofle či sandaly na podpatku, ale jakéhokoliv jine boty (chelsea boots, kozačky, baleriny apod jsou otres. A doporučovat Guess? To je snesitelne na pubertacce, na dospělé zenske je to tragické a rozhodne je to znacka, kde najít něco nadcasoveho a neozdobeneho logy a kováním je umění.
Pro Pitayu: ani jedna z tvych fotek není elegantni oblečeni a vzhled - to ze ma první saty, z ni rozhodne žádnou elegantni ženu nedela - nějaké kosilove saty s puntiky a k tomu kovbojske kozačky fakt nesplňují z elegance nic. Ta druhá je na tom o fous lip, ale bílé triko a podpatky z toho taky nedělají elegantni outfit - je to možná chic, ale elegance je i o materiálech - bavlnene triko nebo saty z polyesteru na knoflícky ji takt nezajistí. Elegance je o celkovém vzhledu, materialu (hedvabi, kasmir apod), strihu, absenci vulgarnosti (vystrihy, délka) a dost často i dresscodu. Nerikam, ze zenske na fotce jsou oblečené špatne - ale elegantni není ani jedna, ta první v žádném případě, druhá ma víc sleek vzhled, a ma to nápad a je to chic, je mlada a ma hezkou postavu, ale dat to na běžnou ženskou, tak je to průměrná oblečená ženská v triku a třech barvach a a divnych kalhotach.
@Prosimklid píše:
Bílá kabelka je naprostý vrchol nevkusu, která se nedá skoro k nicemu vzít a vypadas s ni jako někdo, kdo absolutně nerozumí módě. Jsou výjimky (spocitala bych je na prstech ruky - a i tak platí, ze by jina barva k danému outfitu vždycky vypadala lip), ale bílá crossbody je něco naprosto otresneho. A elegantni crossbody je přímo protimluv.
Tady píšeš, že bílá kabelka je „vrchol nevkusu“. Takže ty obrazky včetně lady Diany jsou ukázkou vrcholu nevkusu?
@Prosimklid píše:
Jako holky, sorry, ale bílá kabelka se musí umět vybrat s citem, proto jsem psala, ze par výjimek existuje. A ano, většina z vás “odbornic” považuje očividně za crossbody kabelku naprosto cokoliv - třeba i psanicko 😂 Bílá kabelka je v 90 % hnus, stejne jak bílé baleriny nebo kozačky. Bílé jedine tenisky, možná pantofle či sandaly na podpatku, ale jakéhokoliv jine boty (chelsea boots, kozačky, baleriny apod jsou otres. A doporučovat Guess? To je snesitelne na pubertacce, na dospělé zenske je to tragické a rozhodne je to znacka, kde najít něco nadcasoveho a neozdobeneho logy a kováním je umění.
Ale na zbytek mam nazor naprosto rozdilnej. Tak se tady nevztekej, ses jak kdybys sezrala vsechnu moudrost sveta a svejma nazorama spis urazis, nez abys radila. Ja si za svym nazorem stojim, ty zase za svym, tobe prijde k smichu ten muj, me zas prijde k smichu ten tvuj.
Chudák taková Chiara Ferragni, která v dnesni dobe urcuje dost trendy na celym svete, bere za to desitky milionu kazdej mesic a nosi bilý crossbody i na velky celosvetovy akce. A je dokonce uz fskt dospela, zadna pubertacka. At se jde zahrabat holka, na emimi ma nastupce.
![]()
Mej se fajn a nerozciluj se zbytecne ![]()
Tak tos toho asi ještě moc neviděla..