Tomáš Pospíšil Brno

Anonymní
23.4.21 21:13

Tomáš Pospíšil Brno

Ahoj. Určitě jste zaregistrovali pohřešovaného patnáctiletého chlapce z Brna. Je to šílené. K tomu není co napsat. Co si ale říkám, jak je to sakra možné, že se kolikrát po nějakém člověku, nebo i dítěti, slehne zem. Hledají stovky lidí, vrtulníky, psi, prostě se nenajdou. Nedá se tomu příliš předcházet a zdá se, že hledat může kdo chce, jak chce, někdy prostě jakoby se zem slehla. Říkám si, jak je toto sakra možné :( Máte někdo zkušenost s hledáním nějakého blízkého/příbuzného člověka? Bylo hledání úspěšné a efektivní? Je někdo, kdo se našel i po delší době?
My jsme jednou hledali dědečka, ale našli jsme o vlastními silami s rodinou, zhoršila se u něj nemoc, poté už musel být pod dohledem. Já jsem jednou dávala hledat přítele, je to už dost let zpátky, rozešla jsem se s ním a on hrozil, že se zabije, tak jsem volala policii, hledali ho též se psy, vrtulníkem a nakonec našli v lese, sice pořezaného, ale jinak živého (jinak dnes už je šťastně ženatý a má děti). Myslíte, že je u Tomáše pořád šance? A jak dochází k těm případům, kdy se prostě najít nepodaří podle Vás? Tohoto chlapce hledali snad všude, i řeku vypustili a nic :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7981
23.4.21 21:17

Já si myslím, že to přehnal s tím zkoušením drog a padl do řeky a utopil se a tělo za těch pár dní už může být desítky km daleko. Ale to je můj pohled na vec, samozřejmě doufám, že se najde zivej a zdravej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 21:25
@Cenarius píše:
Já si myslím, že to přehnal s tím zkoušením drog a padl do řeky a utopil se a tělo za těch pár dní už může být desítky km daleko. Ale to je můj pohled na vec, samozřejmě doufám, že se najde zivej a zdravej.
Četla jsem, že hledali až po velký jez po proudu, těžko říct, zda by se tam tělo nezachytilo.. Mě na tom nejvíce děsí to, jak postupně klesá ta intenzita hledání, přestane se o tom psát a jeden člověk prostě zmizel. A kolik je pohřešovaných lidí, spousta. Vím, že jsou země, kde je to ještě daleko horší, s počtem pohřešovaných, ale stejně je hrozné, když se prakticky hledá ihned, tolika způsoby, tolik lidí hledá a ten člověk nikde není.
  • Citovat
  • Nahlásit
2051
23.4.21 21:26
@Cenarius píše:

Je to už dlouho. Nedejbože ho,, kamarádi,, nechali osudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7981
23.4.21 21:29
@Anonymní píše: Četla jsem, že hledali až po velký jez po proudu, těžko říct, zda by se tam tělo nezachytilo.. Mě na tom nejvíce děsí to, jak postupně klesá ta intenzita hledání, přestane se o tom psát a jeden člověk prostě zmizel. A kolik je pohřešovaných lidí, spousta. Vím, že jsou země, kde je to ještě daleko horší, s počtem pohřešovaných, ale stejně je hrozné, když se prakticky hledá ihned, tolika způsoby, tolik lidí hledá a ten člověk nikde není.

Ta řeka je opravdu dlouhá a místy hluboká. Může být někde u dna a prostě nenajdeš jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
23.4.21 21:39
@Cenarius píše:

Jsem bohužel stejného názoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4832
23.4.21 21:45
@Anonymní píše:
Ahoj. Určitě jste zaregistrovali pohřešovaného patnáctiletého chlapce z Brna. Je to šílené. K tomu není co napsat. Co si ale říkám, jak je to sakra možné, že se kolikrát po nějakém člověku, nebo i dítěti, slehne zem. Hledají stovky lidí, vrtulníky, psi, prostě se nenajdou. Nedá se tomu příliš předcházet a zdá se, že hledat může kdo chce, jak chce, někdy prostě jakoby se zem slehla. Říkám si, jak je toto sakra možné :( Máte někdo zkušenost s hledáním nějakého blízkého/příbuzného člověka? Bylo hledání úspěšné a efektivní? Je někdo, kdo se našel i po delší době?
My jsme jednou hledali dědečka, ale našli jsme o vlastními silami s rodinou, zhoršila se u něj nemoc, poté už musel být pod dohledem. Já jsem jednou dávala hledat přítele, je to už dost let zpátky, rozešla jsem se s ním a on hrozil, že se zabije, tak jsem volala policii, hledali ho též se psy, vrtulníkem a nakonec našli v lese, sice pořezaného, ale jinak živého (jinak dnes už je šťastně ženatý a má děti). Myslíte, že je u Tomáše pořád šance? A jak dochází k těm případům, kdy se prostě najít nepodaří podle Vás? Tohoto chlapce hledali snad všude, i řeku vypustili a nic :(

Obavam se, ze je v te rece, v te jsou proudy i plno nor, jestli reku uplne nevypusti coz je utopie tak ho nenajdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
23.4.21 21:45

Může se stát že tělo je pod vodou.. Pak se bude nafukovat a řeka ho někde vynese na hladinu.. Stalo se to už tolikrát… Snad ale je v pořádku i když je to hodně dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
23.4.21 21:49

Já si myslím, že v řece není. Za mě jsou tři možnosti. Buď někam spadl a zemřel, nebo utekl a trucuje, nebo ho někdo sebral a kdoví, jestli už taky není po smrti. Je mi strašně líto rodiny, ale je to opravdu jak hledat jehlu v kupce sena. Pořád doufám, že jen někde trucuje a vrátí se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34266
23.4.21 21:54

Sleduji FB skupinu o jeho hledání a profil jeho bratra. Dost mě vytáčí ta neskutečná debilita lidí a jejich potřeba se na tom přizivovat, přijel hledat tým dobrovolníků z Prahy, Karlových Varů a dnes si dala volno jedna firma z Kroměříže, která byla hledat a od Brňanů chtěla popsat terén. Je to sice hezké, ale toto mělo smysl na začátku. Teď už se hledá spíš tělo a tím, jak všude lidé chodí v rojnicích, můžou i zakrýt stopy. Mám rodinného příslušníka u policie a ten mi už dřív říkal, že tyto akce dobrovolníků práci IZS spíš ztěžují, protože se musí prověřit každý drobný podnět a to zaměstnává profesionály a zdržuje od důležitější věcí.
Jako pronikat do cizích objektů, kde to jsme :nevim:

Z celého případu mě ale mrazí. Je mi líto rodičů a celé rodiny. Zase si ale říkám, co se muselo stát, tak mladý a drogy. Proslýchá se, že už pár průšvihů měl. Ale myslím si, že kdyby žil, vrátil by se k rodičům, ať jsou vztahy jakékoliv. Mám podobně starého syna a v Brně jsem nějakou dobu žila :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5530
23.4.21 21:56

Bože to je hrozný s tím klukem

něco mi říká že se vrátí a že to bude více méně dobrý, že se najde

chjo, tak kéžby

noční můra každého rodiče

:?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34266
23.4.21 22:03
@Popeladym píše:
Je to už dlouho. Nedejbože ho,, kamarádi,, nechali osudu.

Podle mě policie ví víc, na ten případ je uvalene embargo. Podle mě kluci něco řekli. A i tu skupinu adminky pečlivě a pravidelně promazávají, aby tam nevznikaly domněnky a neživily se hádky. Bylo tam toho napsáno dost, ale kdo se přidá teď, hodně věcí už nedohledá, maže se každý den. I jeho táta se vyjádřil ve smyslu, že se hledá tělo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
23.4.21 22:06
@Pears206 píše:
Podle mě policie ví víc, na ten případ je uvalene embargo. Podle mě kluci něco řekli. A i tu skupinu adminky pečlivě a pravidelně promazávají, aby tam nevznikaly domněnky a neživily se hádky. Bylo tam toho napsáno dost, ale kdo se přidá teď, hodně věcí už nedohledá, maže se každý den. I jeho táta se vyjádřil ve smyslu, že se hledá tělo :(

Jo. Strašný je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31265
23.4.21 22:07
@Anonymní píše:
My jsme jednou hledali dědečka, ale našli jsme o vlastními silami s rodinou, zhoršila se u něj nemoc, poté už musel být pod dohledem. Já jsem jednou dávala hledat přítele, je to už dost let zpátky, rozešla jsem se s ním a on hrozil, že se zabije, tak jsem volala policii, hledali ho též se psy, vrtulníkem a nakonec našli v lese, sice pořezaného, ale jinak živého (jinak dnes už je šťastně ženatý a má děti). Myslíte, že je u Tomáše pořád šance? A jak dochází k těm případům, kdy se prostě najít nepodaří podle Vás? Tohoto chlapce hledali snad všude, i řeku vypustili a nic :(

Myslím, že ne. Ale rodičům přeju, aby ho našli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28612
23.4.21 22:09

Taky koukam na tu skupinu a zaujala me jedna, co tam psala. Ze jeji dětí byly unesene, zavrene nekde v garazi a jeji syn napsal nejakou sifru, kterou oni pochopili. Ze tam bylo nejake vetsi pochybeni policie a pry to je neco znameho. Nevite, o co jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat