Poradna duly
Jana Čurdová
Zvizatinko, preji krasnou noc! A ja to mam stejne, vubec se ted sama sobe nelibim, pripadam si hrozne neatraktivni…
Jani tak že by jsi přehodnotila situaci s tím olejem?
Ale teď raději ne, tobě by mohlo stačit málo a ještě máš chvilku čas.
a k tomu oleji,ten já fakt nepotřebuju…našla jsem chutnější způsob a to activii…i když přítel mi na zácpu taky radil olej ![]()
Já naštěstí zácpou netrpím a to vypiju litr tekutin jen z donucení. Ale taky bych dala přednost tý aktivii.
Dobré ránko ![]()
Koukám, že vy žijete v noci a já zase ráno ![]()
Jinak já tedy zácpou netrpím. Za prvé snídám jen probiotické jogurty a pak mi stačí vypít nalačno magnoslv ![]()
Tak ten s tím olejem jsem to neslyšela, ale já myslím, že většina z nás bude rodit v termínu a možná i dřív, takže to bych zatím neřešila ![]()
Vede tady věk 26-27 , co??? ![]()
ahoj jitu ![]()
ja dneska taky ziju rano, ale zcela neplanovane ![]()
holky jedeme dneska na vylet a dokonce bez tchyne ![]()
takze se ohlasim asi az vecer.
mejte se bajove ![]()
jitu co ja vim, tak nekam k machaci a pak do luzickejch hor. je to zas nejakej mamky byznys, takze pro ni pracovni den, pro nas vylet ![]()
jen premejslim, jestli si jeste narychlo nevygooglit porodnice v severoceskem kraji, pro jistotu ![]()
Jani, nestraš a pěkně si to užij, ale nepřeháněj to s chozením, ať je malá v bříšku spokojená ![]()