Trhání sedmičky - léčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 14:24
Trhání sedmičky. léčení

Ahoj holky :mavam: minulou středu jsem byla na trhání sedmičky, (v pravo nahoře) pořád me to bolí, mám tam něco bílého, nevím co to je :think: nechci tam jazykem nějak šťourat..pak mi z toho teče hnis :roll:
Co dělat? Mám to nechat být nebo jít k zubaři? Vím že pokud půjdu k zubaři, nic mi s tím neudělá :(
Prosím o radu. Děkuji :kytka: :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 07.02.17 14:26

Je to častější u spodních zubů, ale napadá mě suché lůžko. Určitě bych šla k zubaři, zkontroluje to a dá event. drén nebo léky

Donutek
Nováček 10 příspěvků 07.02.17 14:34

Minulý rok jsem po vytržení moudraku měla velké problémy. Tvrdili mi jak mám hodně chladit a nakonec se mi kvůli tomu udělalo suché lůžko. :roll: trpěla jsem několik týdnů, protože moje zubařka měla zrovna dovolenou. Tak jsem lítala po zubarkach, které ji zastupovaly. Az jsem pak narazila konečně na zubařku, která mi to tam znovu podrazdila a konečně se to díky tomu začalo hojit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 14:36

@Nowuka2 Děkují, budu tam teda muset jít :roll:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 07.02.17 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam: minulou středu jsem byla na trhání sedmičky, (v pravo nahoře) pořád me to bolí, mám tam něco bílého, nevím co to je :think: nechci tam jazykem nějak šťourat..pak mi z toho teče hnis :roll:
Co dělat? Mám to nechat být nebo jít k zubaři? Vím že pokud půjdu k zubaři, nic mi s tím neudělá :(
Prosím o radu. Děkuji :kytka: :*

Já sem byla taky nahoře na trhání. Ale byla to šestka. A taky sem tam měla něco bílého nějaký povlak či něco podobného. Myslela sem si že ti je lůžko, plašila sem. Bolelo to. Ale ne moc. Suché lůžko to opravdu nebylo, zubařka mi řekla že suché lůžko je úplně jiná bolest, až pulzující. To bílé to je povlak, jak se to hojí. Tedy tak sem to měla já. A mě zub po trhání bolelo první týden dost, další týden to už mizelo..A pomalu se díra zatahovala Rozhodně do toho nestourej.Ja si i pár dní okolo toho zubu necistila :oops: protože sem měla strach že si do toho dlouhnu tím kartáčkem a třeba bych vydloubla to živé, co je v té raně, co pomáhá k hojení. Takže za mě vydrz ještě chvíli. :hug:

BohunkaP
Extra třída :D 14957 příspěvků 07.02.17 14:58
@Anonymní píše:
Vím že pokud půjdu k zubaři, nic mi s tím neudělá :(

A kdo jiný by s tím jako měl něco udělat? 8o

Taky mohlo dojít k situaci, že v dásni zůstal po vytržení kousíček kořene nebo zubu a proto se rána nehojí. Tohle by měl zubař prohlédnout, nějaké babské léčení může zadělat leda tak na větší problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 15:53
@BohunkaP píše:
A kdo jiný by s tím jako měl něco udělat? 8oTaky mohlo dojít k situaci, že v dásni zůstal po vytržení kousíček kořene nebo zubu a proto se rána nehojí. Tohle by měl zubař prohlédnout, nějaké babské léčení může zadělat leda tak na větší problém.

Nemyslela jsem to tak, že mi tady někdo má s tím něco dělat. :) chtěla jsem pouze radu co mi může pomoct. :think:
Ano zubař by mi s tím měl něco udělat, ale bohužel jsem si našla zubaře a šla k němu na trhání a ono tohle…není to dobrý zubař tak proto :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 07.02.17 16:20
@Anonymní píše:
Nemyslela jsem to tak, že mi tady někdo má s tím něco dělat. :) chtěla jsem pouze radu co mi může pomoct. :think:
Ano zubař by mi s tím měl něco udělat, ale bohužel jsem si našla zubaře a šla k němu na trhání a ono tohle…není to dobrý zubař tak proto :mrgreen:

Proč si tedy vybiras takové zubaře? :D já kdybych věděla že zubař není dobrý, tak k němu nejdu, tuplem na trhání :mrgreen:

BohunkaP
Extra třída :D 14957 příspěvků 07.02.17 16:25
@Anonymní píše:
Ano zubař by mi s tím měl něco udělat, ale bohužel jsem si našla zubaře a šla k němu na trhání a ono tohle…není to dobrý zubař tak proto :mrgreen:

Pokud sis nechala trhat zub od zubaře, o němž víš, že není dobrý (což je mimochodem nad moje chápání, ale to je čistě Tvoje věc), tím spíš bys měla mazat k někomu jinému, kdo se Ti na to podívá a případný nepovedený zákrok napraví nebo nastalý problém zachrání.

Příspěvek upraven 07.02.17 v 16:25

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 16:25

@Dojcanis No šla jsem k němu protože jsem neměla zubaře, :roll: a dostala jsem kontak na tohohle…ale bohužel není tak dobrý jak bylo řečeno. Takže musím zkusit najít jiného a snad bude lepší

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 16:32

@BohunkaP Bohužel jsem nevěděla že není dobrý. Potřebovala jsem zubaře, a dostal jsem kontak na tohohle zubaře a přišla jsem na to že není dobrý :roll:
Určitě si chci najít jiného zubního lékaře, ale nevím jestli můžu jít k jinému hned, nebo až po 3 měsících :)
Co jsem se ptala, tak můžu hned ale nevím no

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 07.02.17 16:33
@Anonymní píše:
@BohunkaP Bohužel jsem nevěděla že není dobrý. Potřebovala jsem zubaře, a dostal jsem kontak na tohohle zubaře a přišla jsem na to že není dobrý :roll:
Určitě si chci najít jiného zubního lékaře, ale nevím jestli můžu jít k jinému hned, nebo až po 3 měsících :)
Co jsem se ptala, tak můžu hned ale nevím no

Můžeš odejít hned

PetraJ
Kelišová 6734 příspěvků 07.02.17 17:00

Nevím, kde zakladatelka bydlí, ale u nás je hodně velký problém sehnat zubaře. Člověk může být rád, že má vůbec nějakýho.
Jinak, já byla na vytržení zubu (osmičky) ve středu. Bála jsem se strašně, ale po umrtvení jsem to trhání vůbec necítila. :potlesk: Čekala jsem potom bolest, ale žádná nepřišla. Teď po týdnu už tam začínám zlehka kousat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 17:45

@Dojcanis Tak to by bylo fajn kdybych mohla odejít hned :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 17:45

@Dojcanis Tak to by bylo fajn kdybych mohla odejít hned :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >