Trhani zubu v narkóze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
18.1.22 05:31

Trhani zubu v narkoze

Ahoj jdu s dotazem… potrebuju vytrhnout 8 zubu ale chci to v celkove narkoze naposledy mi trhali 7 zubu a doktor mi dal akorat injekci do dasne a muzu rict ze to byla hruza des a to doslova… u neceho takoveho uz nechci byt pri vedomi :D nemate nekdo zkusenosti nebo nevite kde by mi to udelali pokud mozno abych byl uplne v limbu jsem ze Zlina jel bych kamkoliv kdybyste nahodou mohli nekoho doporucit dejte prosim vedet dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
18.1.22 05:34

@upir88 no tak to potěš upír bez zubů :lol:
Hlavně si nech ty přední špičáky :dance:

To se fakt ještě dneska dělá že ti zubař vyrve klestema 50% zubů :nevim:
Nebo snad chceš ušetřit? Není zub není zubař :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
18.1.22 06:17

@JiříkMazlík tak klapaky jsou bezúdržbový prakticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
18.1.22 06:34

No, muzes si zaplatit analgosedaci, dela to vetsina stimatochirutgii a i vetsi kliniky. Pocitej tak 10000,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
18.1.22 07:28
@upir88 píše:
Ahoj jdu s dotazem… potrebuju vytrhnout 8 zubu ale chci to v celkove narkoze naposledy mi trhali 7 zubu a doktor mi dal akorat injekci do dasne a muzu rict ze to byla hruza des a to doslova… u neceho takoveho uz nechci byt pri vedomi :D nemate nekdo zkusenosti nebo nevite kde by mi to udelali pokud mozno abych byl uplne v limbu jsem ze Zlina jel bych kamkoliv kdybyste nahodou mohli nekoho doporucit dejte prosim vedet dekuji

Do celkové té kvůli zubům nikdo uspávat nebude, můžeš si zaplatit sedaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6276
18.1.22 08:18

Je mu úplně zle, jen to čtu. Co se ti proboha stalo, že musí tolik zubů ven??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.1.22 08:31
@truelly píše:
Je mu úplně zle, jen to čtu. Co se ti proboha stalo, že musí tolik zubů ven??? 8o

Ahoj udajne zato muzou prasky mam crohnovu chorobu nejakou dobu jsem bral kortikoidy a od te doby to slo se zubama o kopru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.1.22 08:38
@JiříkMazlík píše:
@upir88 no tak to potěš upír bez zubů :lol:
Hlavně si nech ty přední špičáky :dance:To se fakt ještě dneska dělá že ti zubař vyrve klestema 50% zubů :nevim:
Nebo snad chceš ušetřit? Není zub není zubař :mrgreen:

Nechci usetrit udelali mi to tak unas v nemocnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8567
18.1.22 09:01

Tolik zubu najednou NORMALNI ROZUMNY zubař nevytrhne. 8o To je zátěž pro tělo jako prase. Chodí se pravidelně na 1-2 zuby najednou. Měj trochu rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
18.1.22 11:10

@mackA159 Tak třeba osmičky v analgosedaci dělají všechny najednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat