Tří leté dítě nepojede na výlet

14.5.17 15:07

tří leté dítě nepojede na výlet

Nevim přesně jak ale chtěla sem se zeptat na Váš názor, kamoška má chlapečka byly mu v prosinci 3 roky. A teď mají jet na den dětí do zoo. Paní učitelka řekla že malé děti nepojedou. A malého to mrzelo vždyť už mu je přes 3roky. Kamoška mě poprosila abych se zkusila zeptat ale teď, kamoška dostala strach že paní učitelka měla pravdu že je malý a tak teď když sem jí to domluvila, mrzí mě to ohledně chlapečka a nevim co je rozumějšího jed nebo nejed, jak by jste se zachovali Vy? Není to bohužel výlet s rodičí děti jedou samý to již kamoška jako já navrhla. Já jako kamoška jí to zkusila domluvit. Na oběd by měli být děti zpátky. Týká se to jedoho až dvou dětí. Děkuji

Příspěvek upraven 15.05.17 v 07:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21451
14.5.17 15:11

Holka, tvůj písemný projev je tady naprosto nesrozumitelný. Jestli chce tvůj syn do ZOO, vezmi ho tam ty s tou kámoškou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.5.17 15:14

Proboha ty máš taky dítě? kámoška je nesvéprávná?

• Nahlásit
  • Citovat
17219
14.5.17 15:15

Jed určitě ne, to by se všichni otrávili ( nedalo mi to). Oni asi měli důvod, proč na několikahodinovou vycházku neberou tak malé. Ono není žádná sranda už jen tam ty děti hlídat, u nás bývá v tomto období narvana Zoo vyletama. Jinak sama matka ví, jestli je dítě schopno to vůbec ujít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
14.5.17 15:16

Hlavně mu nedávej JED!

Doporučuji ti, aby ses vrátila do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
4195
14.5.17 15:17

Tak ať jede s dítětem do zoo sama ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
14.5.17 15:18

@kytičkaa pokud učitelka/školka říká ne, jak tam toho kluka propašujete? :mrgreen:
Jeďte si tam na rodinný výlet a hotovo :nevim:
A chtělo by to teda psát ne jak když kecáš s kamoškou u kafe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:29

@kytičkaa Vůbec bych to neřešila, učitelky asi vědí proč takové prcky na výlet neberou. Do zoo může jet s rodičema a se školkou a školou si to v budoucnu užije ještě dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10726
14.5.17 15:32

Teda souhlas, ze ten projev je silenej.Ale k veci-prvne nechapu, proc jste tam toho kluka chteli vecpat, pokud ucitelka jasne rekla ne. Urcite to neni jedine dite ve skolce, ktere kvuli veku nejede, jiste by mu to slo vysvetlit a vzit ho do zoo zvlast, aby mu to nebylo lito. A zadruhe proc ses do toho vubec motala ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
14.5.17 15:32

Nejezdit do zoo a učit se česky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
14.5.17 15:37

Taky tříleťáky neberem na (celodenní) výlety, je to mazec i pro ty starší…jeli jsme do „Safari Parku“, cesta tam klimatizovaný bus…v safari půlku pěšky, půlku spešl safari busem. Stejně 50% dětí kňouralo, že bolí nožičky (i předškoláci),nosíííít…sednouuuut…cestou zpět všichni odpadli, usnuli. Neumím si tam představit tříleťáky, fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:40

@kytičkaa Starší syn chodil do školky, kde na výlety mimo město jezdili jen předškoláci. Nepřijde mi na tom nic divného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
14.5.17 15:49

Když to tak čtu, tak jsem rada za naši školku, kde vezmou na výlet všechny… max. požádají zda by někdo z rodičů nechtěl jet s nimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48718
14.5.17 15:53

Do zoo je to na dlouho. S malou jsme byli když měla 3r a neprošli jsme celou zoo, jen část a pořád by se zastavovala na občerstvení :mrgreen: pak byla i vzteklá a cestou domů vytuhla. letos půjde zase a to si užije víc i když říká že se těší na zvířátka ale i na kuličkovou zmrzlinu, tu si pamatuje velice dobře :mrgreen:. Učitelky potřebují děti co to už zvládnou. Udělala bych si do zoo výlet sama a mohla se řídit dle potřeb jen vlastního dítěte Co učitelky udělají když prcek začne brečet že už nechce chodit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4117
14.5.17 15:54

U nás je to tak, že na celodenní výlet jedou jen předškoláci. Mladší děti jedou na polodenní výlet - tedy pouze do oběda. A i tak toho mají dost. Minulý rok je vůbec nemohli probudit a učitelka mě poprosila, jestli se nemůžu jít ještě tak na půl hodinky projít, že ještě všechny děti spí (vyzvedávám totiž hned po spaní) :mrgreen: Takže myslím, že učitelky moc dobře vědí, co dělají, když nejmenší děti neberou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama