Tříletý syn je pořád unavený

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2031
14.5.21 06:40

@Lucie_Sx Zrovna dnes mame super den, usnul pred sedmou a jeste spi :) Takhle vyjimecne se mu povede dospat.

Jeste jsem nezkousela dat ho spat v osm vecer…driv jsme to delavali, aby pak nevstaval tak brzy rano a nebyl brzy unaveny…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
441
14.5.21 07:21
@Dobrej_tym píše:
@mihla No, tohle právě zabíralo na pár dní, jenže najednou je to tak, že když dám syna spát v šest, vstane v pět ráno. Když ho dám spát v sedm, vstane v šest ráno. Já už jsem ale opravdu zoufalá :(

Mívali jsme dny, kdy syn vstal už ve 4:30… Ale s věkem to bylo lepší a lepší. Teď je mu 6 a usíná cca 20:30 - 21h a vstává kolem 6:30 - 7:30 :) A vypadá, že je vyspalý :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
14.5.21 07:45

@mihla Představte si, že jsem vysolila i vysokou částku za spánkového poradce a v podstatě mi jen sdělil, že syn je unavený, protože se v noci moc budí (i 6×). Ale jak to udělat, aby se vyspal, to mi neřekl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
14.5.21 07:59
@Dobrej_tym píše:
@Lucie_Sx Zrovna dnes mame super den, usnul pred sedmou a jeste spi :) Takhle vyjimecne se mu povede dospat.Jeste jsem nezkousela dat ho spat v osm vecer…driv jsme to delavali, aby pak nevstaval tak brzy rano a nebyl brzy unaveny…

Dcera ted mela obdobi, kdy cely den nevydrzela, takze spala kazdy den jinak, podle toho, v kolik vstala. Hlavni je vypozorovat, ze by spal, a umoznit mu usnout, jedno v kolik. Ono se to da, i kdyz to vypada jako chaos.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
441
14.5.21 08:33
@Dobrej_tym píše:
@mihla Představte si, že jsem vysolila i vysokou částku za spánkového poradce a v podstatě mi jen sdělil, že syn je unavený, protože se v noci moc budí (i 6×). Ale jak to udělat, aby se vyspal, to mi neřekl.

Syn se taky pořád budil, každé 2-3 hodiny, fakt jak miminko. Nic ho v noci nerušilo, nevím, proč nespal v klidu :nevim: Poprvé spal v kuse celou noc až po pátem roce. Jak byl starší, tak to bylo lepší a lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7674
14.5.21 10:36
@Dobrej_tym píše:
@mihla No, tohle právě zabíralo na pár dní, jenže najednou je to tak, že když dám syna spát v šest, vstane v pět ráno. Když ho dám spát v sedm, vstane v šest ráno. Já už jsem ale opravdu zoufalá :(

a když jde spát v 19hodin, vstane ráno v 6? Tak ten den je pak v pohodě? Zvládá to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
14.5.21 10:53

@Veru1987 Prave ze nezvlada. Dnes ale vzacne dospal od sedmi do sedmi a je ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7674
14.5.21 11:12
@Dobrej_tym píše:
@Veru1987 Prave ze nezvlada. Dnes ale vzacne dospal od sedmi do sedmi a je ok.

tak nám to trvalo asi 2-3 týdny než si zvykla. Taky byla už od 16-17 protivná, unavená…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.21 23:15

@Dobrej_tym
Ale to je prece normální spanek triletaku, jit spat mezi 19-20 a rano vstavaji kolem 6-7. Tak to ma i moje dcera, stejne stara jak tvuj syn. Takovy skolkovy rezim. To ze je kolem 17-18 hod unaveny, to je i dcera, proste to mame tak, ze kolem 18 mame veceri, pak koupani a mezi 19-20 spat. Kdyby mi spala po obede (nesmi vic jak pul roku) tak take jde spat v 23hod a vstane v 6 a bude unavena. Dávej spat kolem 19 hod

  • Citovat
  • Upravit
ludmilaadamkova
15.5.21 23:32

Malá má taky ty tendence je to ranní práce od 6 vzhůru ale max do 12 vydrží pak spánek ( spala by i 4 hoďky ale po 2 hodinách budím) a pak jde spát v 8 až v 9. Když nevzbudim neusne do 11

Věk 2.5

  • Citovat
  • Upravit
2031
16.5.21 06:20
@Anonymní píše:
@Dobrej_tym
Ale to je prece normální spanek triletaku, jit spat mezi 19-20 a rano vstavaji kolem 6-7. Tak to ma i moje dcera, stejne stara jak tvuj syn. Takovy skolkovy rezim. To ze je kolem 17-18 hod unaveny, to je i dcera, proste to mame tak, ze kolem 18 mame veceri, pak koupani a mezi 19-20 spat. Kdyby mi spala po obede (nesmi vic jak pul roku) tak take jde spat v 23hod a vstane v 6 a bude unavena. Dávej spat kolem 19 hod

A taky ti pres den ziva?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.21 13:05
@Dobrej_tym píše:
A taky ti pres den ziva?

Ano, ziva, ale ja take zivam pres den, prece. Po obede hodinu lezime, cteme si, poustime pohadku, odpocivame. Neusne, nehrotim to.

  • Citovat
  • Upravit
2031
16.5.21 13:40
@Anonymní píše:
Ano, ziva, ale ja take zivam pres den, prece. Po obede hodinu lezime, cteme si, poustime pohadku, odpocivame. Neusne, nehrotim to.

Ted se budi trochu min a rano se ho snazim udrzet…kdyz se podari, tak je celkem v pohode. Obcas uz mi v sedm neodpada do minuty. Tak snad se to uz opravdu bude zlepsovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek