Účinná dieta?

57
19.2.13 12:19

Učinná dieta?

Ahojte holky, chtela bych se zeptat,,Neznate nebo nedržite nekterá nejakou učinnou dietu? Treba i pri tom cvičite? Dekuji za Vaše rady,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21856
19.2.13 12:21

Nežrat a cvičit :mrgreen: Všeobecně platí omezit (zrušit) sladký a začít se hýbat. Vyloženě dietu bych asi nedržela (styl banánová, dělená atd.)… Přidat zeleninu, hodně pít. Vyvarovat se bílýmu pečivu a tučným věcem. A jít malý porce vícekrát za den a mezi jednotlivýma chodama dělat cca 2,5 hodiny pauzu (tohle je důležitý). A neuzobávat a nedojídat po prckovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.13 12:22

Ahoj, taky bych potřebovala nějakou. Jinak si myslím, že při držení diety by se určitě mělo cvičit, protože pak v tom nevidím smysl dietu držet.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
19.2.13 12:22

Nežrat, cvičit… jíst pravidelně, menší dávky, nevynechávat jídla a to ani večer, nepít energeťáky - to se mi fakt nedaří. a min 3× týdně hodinu cvičit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
19.2.13 12:23

Nedrzela bych nikdy dietu. Radim jist s rozumem a pridat pohyb, svizne prochazky staci a k tomu posilovani skeletu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
19.2.13 12:27

Můj prehistorický dědeček vždycky říkával, prázdný pytel nestojí. Takže nepřežírat se, jíst zdravě, pravidelně a hlavně také pravidelný pohyb.

• Citovat
  • Nahlásit
Lamicka
19.2.13 12:30

Příspěvek upraven 18.09.15 v 17:49

• Citovat
  • Nahlásit
ohýnek
19.2.13 12:49

Moje máma zhubla přes 40kilo díky dietě co propagují ve Jste to co jíte :-)

• Citovat
  • Nahlásit
rachel55
19.2.13 12:53

Jo drzim, ale uz dozivotne, jist 5× denne, presne, jak se pise nade mnou kvalitni sacharidy, dostatek bilkovin a hodne zeleniny a hybu se a klidne obcas i zhresim a dam si treba jednou tydne zmrzlinu nebo si zajdu na veceri, hlavni je dat telo pravidelne co potrebuje a hybat se, od zacatku roku mam dole 5,5 kilo a jsem spokojena

• Citovat
  • Nahlásit
23860
19.2.13 13:02
@ohýnek píše:
Moje máma zhubla přes 40kilo díky dietě co propagují ve Jste to co jíte :-)

No doktorka Kateřina by ti dala :cert: :mrgreen: To není dieta, to je zdravý životní styl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ohýnek
19.2.13 13:11
@Gina108 píše:
No doktorka Kateřina by ti dala :cert: :mrgreen: To není dieta, to je zdravý životní styl ;)

Panna Kateřina kdyby ke mě domů přišla a vyhodila mi klobásy, tak by jela jak namydlenej blesk :-D

• Citovat
  • Nahlásit
15274
19.2.13 15:26

Ještě poradím, koukni na jídelníčky k „dietě“ při těhotenské cukrovce. je to pro inspiraci jak by to mohlo vypadat. jinak princip je stejný jak už bylo napsáno výše - vynechat sacharidy (ne jen cukry, ale i přílohy, bílé pečivo atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
19.2.13 15:58

@nozu Nejist prilohy a pecivo je blbost, telo potrebuje sacharidy (slozite, ne cukr) jako palivo. Jinak je clovek unaveny a ma zachvaty chute na sladke :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lamicka
20.2.13 10:19

Příspěvek upraven 18.09.15 v 17:47

• Citovat
  • Nahlásit
15274
20.2.13 19:38

Omlouvám se, napsala jsem vynechat, ale bylo myšleno omezit. špatně jsem to napsala a omlouvám se. ale jinak to co tu všechny popisujete o jídle jsou přesně zásady diety při těhotenské cukrovce ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat