Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ale jela jsem si vyzvednout dneska děcka a pozdravit kluky k našim. Jsou to milí kluci. Taky v úterý nastupují do školy. Nebojí se komunikovat. Až je příště uvidíme. To bude asi za měsíc na svátky. Tak si myslím, že se domluví hezky.