Uklízečka ve školce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25010
23.6.26 14:11

@maky 1993 a jakou budeš mít zastupitelnost? (nemoc-očr-dovolená).. mně se tohle fakt nezdá, měly byste na tenhle objem a různorodost práce být dvě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1945
23.6.26 14:19

@Roxy ivka a, podle tebe ona nezačala urážet? Ty co jsou v kanceláři, ty co berou příspěvky? Ona si dovolí napsat že já čerpám příspěvek na své nemocné dítě které a ona to platí z daní? O jaké slušnosti se bavíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat