Uklízečka ve školce
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
23.6.26 14:11
@maky 1993 a jakou budeš mít zastupitelnost? (nemoc-očr-dovolená).. mně se tohle fakt nezdá, měly byste na tenhle objem a různorodost práce být dvě…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
23.6.26 14:19
@Roxy ivka a, podle tebe ona nezačala urážet? Ty co jsou v kanceláři, ty co berou příspěvky? Ona si dovolí napsat že já čerpám příspěvek na své nemocné dítě které a ona to platí z daní? O jaké slušnosti se bavíš?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit