Ulice :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13142
20.4.15 10:23
@Anna766 píše:
Jasne :mrgreen: v obchode jsou prodavacky, na poste postacky, ve firmach sekretarky…a vubec! nikam, do postele s nim tam patri!!! :dance:
:palec: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6203
20.4.15 12:26

Je vidět, že kuřízek je v tomhle amatér..no takhle se nechat chytnout :-D on si nikdy moc extra nedával pozor. Takže se dalo čekat, že je někdo chytí. Teď je ovšem otázkou, jak to podá dceři, a jestli ta to půjde říct mamce nebo to osladí Tereze ve škole. A jestli to kuřízek podá, že ona ho sváděla, když chodil do školy a nebo se tomu postaví čelem. Těžko říct, co si scénáristé připravili :-)

Jinak já jsem ročník 86. Na diskotéku jsem mohla poprvé až v 9.ce co jsem skončila školu. Ale doma do jedenácti hodin. Když mamka viděla, že je na mě spoleh /nenalitá a v pořádku/ prodloužila mi příště cca za měsíc vycházku do 12. Potom do 1. A pak už to neřešila. Jsem prvorozená, takže jsem si cestičku musela vyšlapat a ségra která je o rok a 10měsíců už měla vše v pohodě :-) U kluka jsem spala v 17. Svým dětem bych chtěla v tomto věřit, a aby oni věřily mě, že mohou kdykoli přijít a zeptat se. A hlavně aby byli upřímní. Pokud si budou chtít v 16.za*ukat, tak to udělají kdekoli a nepotřebují k tomu být u někoho na noc. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6203
20.4.15 12:28

Jo a jsem zvědavá na Milánka.. Podle mě zjistí, že si máti schovává peníze doma, takže ji to vše vezme. Pak navštíví Liškovi, a když se na to přijde tak se Růža propadne do země. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
169
20.4.15 14:06

Už to prasklo?? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5144
20.4.15 14:38

@Renysek28 zatím je to jen v ukázkách na tento týden. Dcera je přistihne v autě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149533
20.4.15 14:45
@milinka píše:
"@Renys:https://www.emimino.cz/…l/renysek28/ zatím je to jen v ukázkách na tento týden. Dcera je přistihne v autě :mrgreen:

Tak to jsem zvedava! Snadu toho budou obleceni 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
20.4.15 14:51
@areca píše:
Tak jsem se právě rozhodla, že můj muž nebude chodit na rodičovské schůzky a ani nic řešit s učitelkama až budou děti ve škole… :mrgreen: :cert:
:mrgreen: To jsem zvědavá ;) Na mě jako na úču nasazovaly otce samy matky, když šlo u děťátka do tuhýho, asi si myslely, že to šarmantní otec nějak vyžehlí :mrgreen: Jenže otcové většinou ani netuší, do které třídy dítě chodí… A představa, že v jedné větě říkám otci, že potomek je „hloupý, líný, neprospívá“ a v druhé ho začnu balit, je taky úsměvná ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
20.4.15 14:54
@robínek píše: :mrgreen: To jsem zvědavá ;) Na mě jako na úču nasazovaly otce samy matky, když šlo u děťátka do tuhýho, asi si myslely, že to šarmantní otec nějak vyžehlí :mrgreen: Jenže otcové většinou ani netuší, do které třídy dítě chodí… A představa, že v jedné větě říkám otci, že potomek je „hloupý, líný, neprospívá“ a v druhé ho začnu balit, je taky úsměvná ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
20.4.15 15:26

Proč se ta paní Květa pořád usmívá jak barakuda? To je děs, ten její „upřímný“ úsměv :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4205
20.4.15 15:32
@robínek píše:
Proč se ta paní Květa pořád usmívá jak barakuda? To je děs, ten její „upřímný“ úsměv :zed:

Jo, je to nepřirozené a úlisné. Mně ještě vadí ta její „mlaskavá“ mluva. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2368
20.4.15 15:34

@renduli a všichni se z ní můžou po…t :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
20.4.15 15:37
@renduli píše:
Jo, je to nepřirozené a úlisné. Mně ještě vadí ta její „mlaskavá“ mluva. :roll:

jo jo to je přesně ono, pořád jsem přemýšlela co mi na ní vadí když mluví, mlaskavá mluva to je :palec: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6203
20.4.15 15:42

No jak byla u Denisy, tak jsem koukala, jak se tam naparovala a nechápala, že to je jeho manželka.. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1464
20.4.15 15:57

Mě napadlo jestli ten Milánek nebude chtít obrat Liškovi :think:… jestli zjistí, že Růža má klíče od jejich bytu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
670
20.4.15 16:19
@Luciferda píše:
do pekárny jem chodila na brigádu. první směna od deseti večer, druhá od jedné v noci. V deset dopoledne už tam nebyl nikdo, jen prodavačka v krámě.
To scénáristi nepřemýšlejí? Když má mít Nyklová napečeno v osm ráno, tak v kolik asi musí někdo zadělat těsto a pak tvarovat, plnit a péct?

nad pracovní dobou v ulici, především v pekárně, jsem se už zarazila mockrát. I ty jejich společné snídaně… nevím jak vy, které máte už trochu odrostlejší děti, ale u nás ve všední den nereálné - to by si děti musely hodně přivstat!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová