Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anna766 píše:
Jasnev obchode jsou prodavacky, na poste postacky, ve firmach sekretarky…a vubec! nikam, do postele s nim tam patri!!!
Je vidět, že kuřízek je v tomhle amatér..no takhle se nechat chytnout
on si nikdy moc extra nedával pozor. Takže se dalo čekat, že je někdo chytí. Teď je ovšem otázkou, jak to podá dceři, a jestli ta to půjde říct mamce nebo to osladí Tereze ve škole. A jestli to kuřízek podá, že ona ho sváděla, když chodil do školy a nebo se tomu postaví čelem. Těžko říct, co si scénáristé připravili ![]()
Jinak já jsem ročník 86. Na diskotéku jsem mohla poprvé až v 9.ce co jsem skončila školu. Ale doma do jedenácti hodin. Když mamka viděla, že je na mě spoleh /nenalitá a v pořádku/ prodloužila mi příště cca za měsíc vycházku do 12. Potom do 1. A pak už to neřešila. Jsem prvorozená, takže jsem si cestičku musela vyšlapat a ségra která je o rok a 10měsíců už měla vše v pohodě
U kluka jsem spala v 17. Svým dětem bych chtěla v tomto věřit, a aby oni věřily mě, že mohou kdykoli přijít a zeptat se. A hlavně aby byli upřímní. Pokud si budou chtít v 16.za*ukat, tak to udělají kdekoli a nepotřebují k tomu být u někoho na noc. ![]()
Jo a jsem zvědavá na Milánka.. Podle mě zjistí, že si máti schovává peníze doma, takže ji to vše vezme. Pak navštíví Liškovi, a když se na to přijde tak se Růža propadne do země. ![]()
@Renysek28 zatím je to jen v ukázkách na tento týden. Dcera je přistihne v autě ![]()
@milinka píše:
"@Renys:https://www.emimino.cz/…l/renysek28/ zatím je to jen v ukázkách na tento týden. Dcera je přistihne v autě
Tak to jsem zvedava! Snadu toho budou obleceni ![]()
@areca píše:
Tak jsem se právě rozhodla, že můj muž nebude chodit na rodičovské schůzky a ani nic řešit s učitelkama až budou děti ve škole…![]()
@robínek píše:To jsem zvědavá
Na mě jako na úču nasazovaly otce samy matky, když šlo u děťátka do tuhýho, asi si myslely, že to šarmantní otec nějak vyžehlí
Jenže otcové většinou ani netuší, do které třídy dítě chodí… A představa, že v jedné větě říkám otci, že potomek je „hloupý, líný, neprospívá“ a v druhé ho začnu balit, je taky úsměvná
Proč se ta paní Květa pořád usmívá jak barakuda? To je děs, ten její „upřímný“ úsměv ![]()
@robínek píše:
Proč se ta paní Květa pořád usmívá jak barakuda? To je děs, ten její „upřímný“ úsměv
Jo, je to nepřirozené a úlisné. Mně ještě vadí ta její „mlaskavá“ mluva. ![]()
@renduli píše:
Jo, je to nepřirozené a úlisné. Mně ještě vadí ta její „mlaskavá“ mluva.
jo jo to je přesně ono, pořád jsem přemýšlela co mi na ní vadí když mluví, mlaskavá mluva to je
![]()
No jak byla u Denisy, tak jsem koukala, jak se tam naparovala a nechápala, že to je jeho manželka.. ![]()
Mě napadlo jestli ten Milánek nebude chtít obrat Liškovi
… jestli zjistí, že Růža má klíče od jejich bytu.
@Luciferda píše:
do pekárny jem chodila na brigádu. první směna od deseti večer, druhá od jedné v noci. V deset dopoledne už tam nebyl nikdo, jen prodavačka v krámě.
To scénáristi nepřemýšlejí? Když má mít Nyklová napečeno v osm ráno, tak v kolik asi musí někdo zadělat těsto a pak tvarovat, plnit a péct?
nad pracovní dobou v ulici, především v pekárně, jsem se už zarazila mockrát. I ty jejich společné snídaně… nevím jak vy, které máte už trochu odrostlejší děti, ale u nás ve všední den nereálné - to by si děti musely hodně přivstat!