Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Kdyby tak chtela prijit Ingrid s tim svym Vasilem, na nej bylo taky dobre pokoukanicko.
@Fíková píše:
Tak kdo se vrátí? Že by Digi?
http://www.extra.cz/…o-ji-nahradi
v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo? ![]()
@Ell-Chmell píše:
@Fíková Náhodou proti Digi bych nenamíta ani půl slova, tu jsem měla vždycky děsně ráda!:D
jo to já taky ![]()
@Nina Filipi píše:
Kdyby tak chtela prijit Ingrid s tim svym Vasilem, na nej bylo taky dobre pokoukanicko.
Kvůli Ingrid by ale asi nekončila. To není kadeřnice.
@SlavinkaC píše:
v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo?
Tak třeba ten šílenej David, nebo jak se jmenoval, hrál ho Dejdar.
A Betynu nééé, ta v debilitě poráží na celé čáře i Simonu.
@Ell-Chmell píše:
@Fíková Náhodou proti Digi bych nenamíta ani půl slova, tu jsem měla vždycky děsně ráda!:D
Já celkově Maurerovou nemusím, takže za mě Digi nééééé ![]()
Vasil není mrtvý? já mělaq pocit, že tenkrát nějak zaklepal bačkůrkama…
Ještě byl v kadeřnictví úplně původně ten homosexuál…Michal? Nebo tak nějak.
@Ell-Chmell píše:
Vasil není mrtvý? já mělaq pocit, že tenkrát nějak zaklepal bačkůrkama…
No, jednu dobu byl jakože mrtvý. Ale nakonec ta mrtvola byl někdo jiný a on se vrátil.
Teď zdrhl někam do Karibiku nebo na Kubu, už nevím.
@Fíková Áha, to zas scénaristi kombinovali páté přes deváté
V Ulici je prostě možné i nemožné
![]()
@Fíková píše:
Tak třeba ten šílenej David, nebo jak se jmenoval, hrál ho Dejdar.
A Betynu nééé, ta v debilitě poráží na celé čáře i Simonu.
nj… jeste Dejdar tam byl. Na toho jsem zapomnela.
@robínek píše:
No je to divný. když jsme u toho, chlap, co by si v podniku typu Coolna dal pivo jen tak z flašky (ovšem půllitrové, ne takové ty frajerské zahraniční třetinky), to je normální? Ptám se, protože moc nechodím mezi lidi, tak nevím, co se „nosí“I u chlapa mi to totiž v takovém podniku přijde divný. Houmelesáci před sámoškou OK, ale tady?
Ten můj si dává v restauraci pouze točený pivo, lahváče si dá maximálně na nějaké grilovačce venku.
@Fíková píše:
Tak kdo se vrátí? Že by Digi?
http://www.extra.cz/…o-ji-nahradi
Článek o hovnu, to psal zase ten blb. Prý Michal zmizel do NSR
![]()
@Fíková píše:
No, jednu dobu byl jakože mrtvý. Ale nakonec ta mrtvola byl někdo jiný a on se vrátil.Teď zdrhl někam do Karibiku nebo na Kubu, už nevím.
Bobby Ewing hadr
![]()
@SlavinkaC píše:
v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo?
Ingrid by dávala smysl, vzhledem k tomu, že je s ní v kontaktu Světlana, nebo ne?