Ulice :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7332
21.4.15 21:34

Kdyby tak chtela prijit Ingrid s tim svym Vasilem, na nej bylo taky dobre pokoukanicko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3836
21.4.15 21:35
@Fíková píše:
Tak kdo se vrátí? Že by Digi? :)
http://www.extra.cz/…o-ji-nahradi

v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
21.4.15 21:41
@Ell-Chmell píše:
@Fíková Náhodou proti Digi bych nenamíta ani půl slova, tu jsem měla vždycky děsně ráda!:D :hug:

jo to já taky :)

@Nina Filipi píše:
Kdyby tak chtela prijit Ingrid s tim svym Vasilem, na nej bylo taky dobre pokoukanicko.

Kvůli Ingrid by ale asi nekončila. To není kadeřnice.

@SlavinkaC píše:
v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo? :think:

Tak třeba ten šílenej David, nebo jak se jmenoval, hrál ho Dejdar.
A Betynu nééé, ta v debilitě poráží na celé čáře i Simonu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
21.4.15 21:48
@Ell-Chmell píše:
@Fíková Náhodou proti Digi bych nenamíta ani půl slova, tu jsem měla vždycky děsně ráda!:D :hug:

Já celkově Maurerovou nemusím, takže za mě Digi nééééé :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.4.15 21:53

Vasil není mrtvý? já mělaq pocit, že tenkrát nějak zaklepal bačkůrkama…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3140
21.4.15 21:58

Ještě byl v kadeřnictví úplně původně ten homosexuál…Michal? Nebo tak nějak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
21.4.15 22:03
@Ell-Chmell píše:
Vasil není mrtvý? já mělaq pocit, že tenkrát nějak zaklepal bačkůrkama…

No, jednu dobu byl jakože mrtvý. Ale nakonec ta mrtvola byl někdo jiný a on se vrátil. :roll: Teď zdrhl někam do Karibiku nebo na Kubu, už nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.4.15 22:08

@Fíková Áha, to zas scénaristi kombinovali páté přes deváté :D :D :mrgreen: V Ulici je prostě možné i nemožné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3836
21.4.15 22:15
@Fíková píše:
Tak třeba ten šílenej David, nebo jak se jmenoval, hrál ho Dejdar.
A Betynu nééé, ta v debilitě poráží na celé čáře i Simonu.

nj… jeste Dejdar tam byl. Na toho jsem zapomnela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
21.4.15 22:20
@robínek píše:
No je to divný. když jsme u toho, chlap, co by si v podniku typu Coolna dal pivo jen tak z flašky (ovšem půllitrové, ne takové ty frajerské zahraniční třetinky), to je normální? Ptám se, protože moc nechodím mezi lidi, tak nevím, co se „nosí“ ;) I u chlapa mi to totiž v takovém podniku přijde divný. Houmelesáci před sámoškou OK, ale tady? :think:

Ten můj si dává v restauraci pouze točený pivo, lahváče si dá maximálně na nějaké grilovačce venku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
21.4.15 22:27
@Fíková píše:
Tak kdo se vrátí? Že by Digi? :)
http://www.extra.cz/…o-ji-nahradi

Článek o hovnu, to psal zase ten blb. Prý Michal zmizel do NSR :roll: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23081
21.4.15 22:49

Ježiš Lumča ty fusekle na tý fotce ve článku 8o :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11439
21.4.15 23:03
@Fíková píše:
No, jednu dobu byl jakože mrtvý. Ale nakonec ta mrtvola byl někdo jiný a on se vrátil. :roll: Teď zdrhl někam do Karibiku nebo na Kubu, už nevím.

Bobby Ewing hadr :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149491
21.4.15 23:05
@Fjodorka píše:
Bobby Ewing hadr :lol: :lol:

Taky mi to naskocilo'

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
270
22.4.15 00:39
@SlavinkaC píše:
v kadernictvi byla jeste Betyna a Ingrid… nebo jeste nekdo? :think:

Ingrid by dávala smysl, vzhledem k tomu, že je s ní v kontaktu Světlana, nebo ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová