Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
blutynka píše:
tak mě vyšly testy a zítra jdu poprvé k doktorovy,je možné,že by mě už ted bolel tak žaludek a mám křeče do břicha ,no šílený,co bude pak.
žaludek tě může z určitostí bolet. Ségra byla i na pohotovosti, a pak teprve zjistila, že je těhotná.
ahoj:))7.3 jsme se s pritelem zacali znovu snazit o mimi, nasadila jsem i calibrum baby plan. Predtim jsme se uz 2 mesice snazili a nic. Ted jsem silene unavena chodim spat v 8a pres den bych spala znovu. Jsem silene protivna, obcas i brecim, i kdyz nemam proc. Je mozny, ze by se to projevovalo tak brzy?? Prijde mi to zvlastni co myslite??
tak mě vyšly testy a zítra jdu poprvé k doktorovy,je možné,že by mě už ted bolel tak žaludek a mám křeče do břicha ,no šílený,co bude pak.