Reklama

Úraz v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 22.03.10 19:30
uraz v těhotenství

:-( Dobrý večer , všíchný ja se omlouvám že pořad začinam nove temate ale mam těd obrovský strach nevím co si počit je to mu asi 10 minut co jsem uklouzla na malem koberečku tak nešíkovně a narazila jsem si prdel by to takovy menší naraz a ja jsem v 6 tydnu těhotenství chci se zeptat muže to ohrozít miminko děkují za radu :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 22.03.10 19:35

No nekrvácíš, nešpiníš ? Pokud ne, tak se snad nic nestalo. Já jsem teď taky těhu, a jak tady tál ten sníh a všude byly zmrazky, tak jsem měla taky hroznej starch, že se natáhnu.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 22.03.10 19:39

Spadla jsem je to 10 minut tak nevím jsem zoufala muže se něco stat

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 22.03.10 19:48

No víš ty první týdny se může stát cokoliv, ale pokud to nebyl zase tak velkej pád, tak by se nic stát nemuselo, oni ti naši bobísci někdy hodně vydrží.
Tak pokud nezačneš krvácet nebo špinit, tak to určo bude v pořádku.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 22.03.10 19:53

já spadla takhle ze začátku zprvního patra po točitých schodech až dolů taky jsem si narazila to co ty a dobrý

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62931 příspěvků 3 inzeráty 22.03.10 19:53

No, na to se těžko odpovídá, ano, může se něco stát, ale taky nemusí… nebo se taky může něco stát a vůbec to s tím pádem nemusí souviset. Ale hlavně to jak se teď stresuješ může být výrazně horší než pád samotný a pokud se něco stane, tak s tím stejně nic nenaděláš… zní to hnusně, ale je to tak.

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 22.03.10 20:28

Pokud nekrvácíš a do rána nezačneš, nic neřeš, bude to v pohodě…

Já v prvním těhu jednou „dobíhala“ tramvaj a flákla jsem sebou jak široká, tak dlouhá… byla jsem nějak začátkem druhého trimestru a všechno ok…

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 20:37

Zda tě to uklidní já spadla 2 den po testu na ledu a nic se nestalo. A taky jsem měla pekný nervy.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 22.03.10 21:10

Já jsem v těhotenství s Adámkem v 5.měsíci uklouzla na ledě.Taky jsem byla vyděšená a vyplašená,šla jsem na UTZ,bylo vše v pořádku.

Myslím,že pokud nekrvácíš a nemáš bolesti,je vše v pořádku.Pokud se moc bojíš a máš po ruce gynekologii - v nemocnici,zajdi tam a řekni,že jsi měla úraz.Měli by Te vyšetřit. ¨
Přeju,ať je vše v pořádku.

magratka
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 23.03.10 06:08

Já si v prvním těhotenství sedla na židli, která už tam tou dobou nebyla a nic se nestalo. A byla to pěkná šlupka.

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 02.12.12 11:46

Ahoj, asi spíš potřebuju uklidnit, než poradit. Jsem ve 12.tt. Včera jsme byli s přítelem na procházce a já na ledu uklouzla. Nespadla jsem, ale tak jsem sebou hrozně škubla, až mě dole píchlo. Snažím se od té doby sledovat nějaké změny a tak. Nešpiním, nekrvácím, ale dost mě dole popichuje. Ve středu jdu na kontrolu ke svému gynekologovi. Měla bych se strachovat, že je něco s malým, i když mi v podstatě nic není? Omlouvám se za stupidní příspěvek, ale je mi z toho tak nějak ouzko. Děkuji

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 02.12.12 11:58
@Tůmička píše:
Ahoj, asi spíš potřebuju uklidnit, než poradit. Jsem ve 12.tt. Včera jsme byli s přítelem na procházce a já na ledu uklouzla. Nespadla jsem, ale tak jsem sebou hrozně škubla, až mě dole píchlo. Snažím se od té doby sledovat nějaké změny a tak. Nešpiním, nekrvácím, ale dost mě dole popichuje. Ve středu jdu na kontrolu ke svému gynekologovi. Měla bych se strachovat, že je něco s malým, i když mi v podstatě nic není? Omlouvám se za stupidní příspěvek, ale je mi z toho tak nějak ouzko. Děkuji

Jestli tě to uklidní, tak já se zas šikovně natáhla v lese na listí, když jsme byli na houbach. Taky jsem nespadla, jen sebou škubla že mě břicho bolelo další 2 dny. A to jsem byla ještě míň těhu než ty. Pokud nemáš křeče a nekrvácíš, mělo by to být ok. Já na uz po tomhle nebyla.

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 02.12.12 12:01

@Seizdra mě se právě taky nechce jezdit „zbytečně“, ale já houby poznám co je zbytečné :D asi si ale říkám, že kdyby každé takovéhle trhnutí mělo mimčo ohrozit, tak ženský celý těhotenství by musely jenom ležet. Děkuju za uklidnění :hug:

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 02.12.12 12:07
@Tůmička píše:
@Seizdra mě se právě taky nechce jezdit „zbytečně“, ale já houby poznám co je zbytečné :D asi si ale říkám, že kdyby každé takovéhle trhnutí mělo mimčo ohrozit, tak ženský celý těhotenství by musely jenom ležet. Děkuju za uklidnění :hug:

Já taky houby poznám co je a není nebezpečný :D Ale pokud se vyloženě nešupneš do břicha a nemáš nějaký komplikace i normálně, fakt bych to asi neřešila :)

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 02.12.12 12:18

@Tůmička Já jsem ve 12 týdnu se srazila s přítel na kole. Vysledek byl, že jsem si strčila řidítka do břicha a byla jsem celá pomlacená. K doktorvi jsem šla 3. den, kdy se to krásně vybavilo bála jsem se jeho reakcí na to, že mam přes celý stehno modřinu, odřený loket, kulhám, a jetě modřina na břiše. On mi se zeptal, co se stalo a řek, že je dobře, že něco dělám

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >