Určení otcovství v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:12
Určení otcovství v těhotenství

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli má některá z vás zkušenost s testováním otcovství během těhotenství. Opravdu ještě v průběhu. Já jsem si na 100% jistá kdo je otcem a to manžel, ale manžel má pochybnosti.
Před 4 měsíci jsem udělala chybu, ne úplně, jako něco se stalo, ale nic z čeho by mohlo vzejít dítě, to určitě ne, ale důvěra byla bohužel narušena a pykám za to den co den. Ale vím na 100% že dítě, které čekáme, je naše společně s manželem. Jsem teprve asi 3-5 týden, takže opravdu čerstvé, uvidíme co potvrdí doktor, na UTZ včera nebylo nic vidět, ale to malinkaté mimi vzniklo někdy kolem Vánoc.
Manžel po té mojí chybě před 4 měsíci pochybuje a chce si udělat test ještě v těhotenství, aby měl jistotu že je jeho.
Chápu ho, trápí mě to, je to opravdu náročné. Místo abychom se radovali, že čekáme společně dítě, tak řešíme toto. Je to opravdu psychicky náročné.
Prosím poraďte mi, jestli s tím máte některá zkušenosti.
Jestli to lze tedy v těhu, např. z krve otce a matky. Kolik to stojí a kde se to dá dělat. Pro to aby manžel byl ujištěný, že je to tak jak tvrdím, že chyba se stala jen jednou a to ne ani tak jak si myslí a dítě je skutečně jeho.
Chápu ho že nechce čekat 8 měsíců. Vím že je otec, žádná jiná varianta neexistuje ale asi to chce mít černé na bílém.
Děkuji moc

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:16

Od 9.týdne.
http://www.prenatalnitestotcovstvi.com/

eumedon
Extra třída :D 13627 příspěvků 10.01.17 13:16

Zkušenosti nemám, ale zato mám strýčka Gůgla. :D

JituleF
Závislačka 4865 příspěvků 10.01.17 13:19

Držím palce, ať vám to dobře dopadne. Klinik je více, jde to z krve matky nebo odběrem plodové vody. Třeba zde: http://www.prenatalnitestotcovstvi.com/

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 13:21

@Nowuka2 ty jo to je cena 8o 8o 8o

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:22
@ka2ka píše:

za blbost se platí :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 13:23
@Doe_Jane píše:
za blbost se platí :mrgreen:

to teda sakra jo to snad asi radši vydržet do porodu :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:24
@ka2ka píše:

Tož ještě aby to bylo zadarmo :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 13:25
@Nowuka2 píše:
Tož ještě aby to bylo zadarmo :lol:

no jsem naivní jsem odhadovala tak půlku :oops:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:26
@ka2ka píše:
no jsem naivní jsem odhadovala tak půlku :oops:

Tak to já zas čekala víc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:41

Holky nepotřebuji od vás názor typu za blbost se platí.
Vím na 100% že je manžel otcem. Ptala jsem se na možnosti testování ne souzení mne samotné. Manžela miluji, máme již zdravého syna a to co se stalo ta jakási chyba, tak nebyla zcela určitě plánovaná, prostě se to nějak stalo. Ale miluji manžela.
Ukazovala jsem mu i test ten co ukazuje týdny, jak jsem si ho dělala bylo na něm 2-3 týdny, jak jsem byla u dr. tak ve zprávě je taky počet týdnů. I kdyby tam bylo max. 5 týdnů, tak od té chyby tehdy je to 17 týdnů. Takže i týdnově vidí jak to je.
No uvidím co na to bude říkat jak mu to ukážu.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 13:47
@Anonymní píše:
Holky nepotřebuji od vás názor typu za blbost se platí.
Vím na 100% že je manžel otcem. Ptala jsem se na možnosti testování ne souzení mne samotné. Manžela miluji, máme již zdravého syna a to co se stalo ta jakási chyba, tak nebyla zcela určitě plánovaná, prostě se to nějak stalo. Ale miluji manžela.
Ukazovala jsem mu i test ten co ukazuje týdny, jak jsem si ho dělala bylo na něm 2-3 týdny, jak jsem byla u dr. tak ve zprávě je taky počet týdnů. I kdyby tam bylo max. 5 týdnů, tak od té chyby tehdy je to 17 týdnů. Takže i týdnově vidí jak to je.
No uvidím co na to bude říkat jak mu to ukážu.

no co by říkal být tebou tak mu to předložím a na testu trvám at máš klid

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 10.01.17 13:57

Pokud do toho pujdete, tak doporucuju pockat do toho 12tt. A jeste pohledat na netu, myslim, ze zmineny odkaz neni jediny, kdo to dela. Ale pod tech 30 tis se asi nedostanete.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 14:01

@ka2ka já jsem mu řekla že na testu trvám, když jsme se o tom doma bavili. Já jsem si tím jistá, tak jestli chce i tak platit 30 000 Kč.
Berme variantu že pochybuje, ale když vidí počet týdnů, že jsem těhotná fakt jen 3-5 týdnů max. a to jsme přes svátky byli furt doma spolu a hladina hCG je nevím přesně ale kolem 400, musím se zeptat dr., tak je to jasné. To nemůžu být těhotná 4 měsíce ani náhodou, logicky. Sice břicho mám jakési nafouklé a cítím jakési pochody, ale ve střevech. Ale hladina hCG je jasná, ta je pro toto období v různých tabulkách. Ve 4 měsících bych měla hCG mnohem mnohem vyšší a na UTZ nebylo ještě nic vidět, dr. říkal že je prokrvená sliznice, ale ani dutinka není vidět. Tak i tyto podklady jsou jasné, že nemůžu být těhotná 4 měsíce, to by bylo i na UTZ vidět.

Mari.G
Závislačka 4652 příspěvků 10.01.17 14:06

Hlavně při odběru plodové vody je riziko potratu, takže jde o to, jestli toto manžel podstoupit chce…Protože pak zjistit, že dítě je jeho, ale třeba nezvládlo zákrok. Nevím, zda byste s tím dokázali žít.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >