Nevím, co dál. Chce interrupci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 11:58
Nevim co dal ... chce interupci :(

Maminky nez me odsoudite potrebuji se s toho vypsat. Jsem uhonena pracujici mama 3 deti. A ted jsem. zjistila ze cekam 4. Jsem temer v 10 tt. Samozrejme antikoncepci jsem mela.. nechapu to. Nicmene stalo se. Pritel nechce a poslal me na ukonceni. Ale ja nevim co mam delat pro me je to fatalni. Nikdy si to neodpustim. A cim vic se to blizi a cim vic si to uvedomuji tim vic se bojim jak me svedomi tohle ustoji. A porad zvazuji jestli bych to zvladla. Je tu nejaka maminka s vice detmi co stala pred takovymto rozhodnutim.?

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 70 Další »
Reakce:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 10.01.17 12:04

Já toto nechápu. Toto je tak zásadní otázka v životě. My s manželem máme tři děti, další rozhodně neplánujeme. Jsme pracovně vytížení na 250%. Antikoncepci neberu, je to podle mě sajrajt. Ale toto jsme spolu prostě už řešili..Kdyby se stalo, bylo by čtvrté. Tečka. A beztak..Jak tak čtu, antikoncepce je k ničemu. Tady na emiminu selhala 99% holkám, které řeší možnou interrupci :nevim:

canaglia
Závislačka 3713 příspěvků 10.01.17 12:04

Zkus se manžela zeptat, které dítě chce nechat zabít, jestli to první, druhé, třetí nebo čtvrté. Zkus mu vysvětlit, že otázka nestojí tak, zda mít čtvrté dítě, ale že čtyři děti už máte a on zvažuje, že jedno z nich nechá umřít. Tak ať vybere, které. Je to drsné, ale je to realita. To dítě už skutečně existuje a má před sebou celý život. Na rozdíl od toho nejstaršího, které už si na světě aspoň něco užilo. Drž se a zachraň ho. :kytka: :srdce:

Bella13
Kecalka 224 příspěvků 10.01.17 12:06

Ahoj, naprosto tě chápu. Třetí holčičku jsme počali neplánovaně, ale s láskou jsme si ji nechali. Teď jsem se bavila s manželem „co by kdyby“ opět neplánovaně čtvrté. Vím že bychom ho uživili, ale vím, že čtvrté nechceme a fyzicky a psychicky už bych to asi nezvládla. Přesto vím, že kdyby se to stalo, tak i když mozek zná jasnou odpověď tak na potrat bych jít nemohla a rozhodně i přes nesouhlas manžela bych si miminko nechala. Také bych nedovedla žít s myšlenkou na to co jsem mohla mít.
Držím palce ať se rozhodneš správně.
pozn. nejsem odpůrkyně potratů a neodsuzuji ty co se pro tuto cestu rozhodnou. Ale jak píši výše, já bych to neuměla

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 10.01.17 12:07

Bojíš se, jestli to zvládneš finančně? Nebo logisticky? Jak staré máš starší děti? Pomohly by už trochu s mimčem? Asi bych na přerušení nešla, když už bych předem věděla, že se s tím budu těžko srovnávat. Budeš nejspíš uhoněná pracující matka 4 dětí :kytka:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 10.01.17 12:08

Zvaž jestli to zvládneš se 4 dětma i bez toho chlapa.
Já snad ty prášky fakt přestanu brát, evidentně vůbec nefungují :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 12:08

Stáli jsme před takovým rozhodnutím, měli jsme tři předškolkové děti a přišlo nečekaně čtvrté. Jeden z nás chtěl potrat, druhý přemluvil, dnes je z toho „potratu“ úžasná, zdravá, hodná, chytrá slečna na VŠ. A nakonec jsme jí dopřáli i mladší sestřičku. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 12:11

Mne se to stalo, kdyz detem bylo 3 a 1 rok. My teda antikoncepci zanedbali. Nemam rada takove to nalhavani si, ze jsme udelali vse, aby se to nestalo. Hral proti nam i vek. Manzel taky videl reseni v ukonceni. Ja bych se na ty chlapy az tak za to nezlobila, myslim, ze jim to v tomto uplne nesepina. A taky jsem vedela, ze se „toho shluku bunek“, jak tomu nekdo rika, nedokazu zbavit. At si jini delaji, co chteji, ale ja bych se pred sebou citila jako vrah. Dopadlo to tak, ze mame deti tri a vsechny moc milujeme a vztah mame snad jeste hezci.
Drzim palce, at jsi se svym rozhodnutim spokojena. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 12:14

Pokud citíš, že bys čtvrté nezvládla, je zbytečné si ho nechávat. Nenech se odpudit, že je to dítě jako tvé první, druhé…je to embryo které stále nevnimá, nic. Ano, je živé ale pokud by jsi mu nebyla schopná dát dostačujicí peči a lásku jako k tvým třem dětem, což už tak musí být mazec, bude to tak lepší. Nemůžeš brát, že ho zabíjíš, za takové kecy bych střílela. Není to novorozenec ani plod aby jsi ho mohla zabít. Hodně štěstí :)

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 10.01.17 12:15

Nikdy by sis tu inerrupci neodpustila a propadla by ses do depresí. Nedej své děťátko.

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 10.01.17 12:15
@canaglia píše:
Zkus se manžela zeptat, které dítě chce nechat zabít, jestli to první, druhé, třetí nebo čtvrté. Zkus mu vysvětlit, že otázka nestojí tak, zda mít čtvrté dítě, ale že čtyři děti už máte a on zvažuje, že jedno z nich nechá umřít. Tak ať vybere, které. Je to drsné, ale je to realita. To dítě už skutečně existuje a má před sebou celý život. Na rozdíl od toho nejstaršího, které už si na světě aspoň něco užilo. Drž se a zachraň ho. :kytka: :srdce:

To jsou takový teoretický řeči.
Tak manžel řekne: dobře, vybírám to čtvrtý.

loppy
Kecalka 238 příspěvků 10.01.17 12:15

Mám dvě děti a třetí nepláujem, ale kdyby to přšlotak si miminko na 100%nechám. Tohle bych si prostě neodpustila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 12:22

Deti mam 13 a 9 a nejmaldsi 3 roky jsem chvili zpet v praci a bohuzel mam obavu kdyz budu doma jak to utahnem financne. Vim polevky uvarim vetsi hrnec, ale starsi 2 deti uz jsou dost materialisticke. Jsem zvykla na svuj prijem. A kdyz zustanu doma mam strach co bude. Takove obavy jsem. u zadneho ze 3 nemela vse bylo planovane. Ted je to jiny ja sem ani nepoznala, ze jsem tehotna. Coz nechapu. A muj muz ja ho nenavidim dite nechce bere jako hotovou vec ze pristi tyden pujdu na zakrok vecer podepisu reverz pujdu domu, abych mohla obstarat nejmladsiho a jedine co ho zajima je sex, protoze mam veliky nality prsa. Uprimne kdybych si ted mela vybrat koho zabiju byl by to on. Vubec ho nezajima co se mi honi hlavou.

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 10.01.17 12:22

Uvědom si, že je to už pidi človíček s velkým srdíčkem.. Nedej na manžela, miminko si nechej!!

loppy
Kecalka 238 příspěvků 10.01.17 12:23

@Enmamma Souhlasím.Pře­mýšlela by, jak by to malý vypadalo a nesla celý život…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 70 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >