Určování pohlaví dětí pomocí prstýnků

5
18.12.19 22:10

Určování počtu dětí pomocí prstýnků

Ahoj holky zajímalo by mě komu z vás vyšla předpověď z prstýnků zavěšeným nad dlaní když se houpe je to holka když kyve je to kluk. Zajímalo by mě jestli se to dá odhadnout dopředu u nás v rodině to vychází ale ti už děti všichni mají takže si myslím že to člověk může ovlivnit i myslí. Takže by mě zajímalo jestli to jde odhadnout i dopředu když člověk ještě nemá děti ani ještě není těhotný. Moc děkuji za vaše reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
18.12.19 22:21

Vazne tomu veris? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 22:23

Ja myslela, ze o poctu deti rozhoduje plodnost, financni zazemi, dohodnuti mezi partnery atd :think:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
18.12.19 22:23

Pokud vím, má se to dělat nad těhotenským břichem. Zkoušela jsme to z legrace a houpal se podle toho, kudy táhl průvan :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
18.12.19 22:25

Kdysi mi to kámoška zkoušela a vyšlo mi holka, kluk a pak se to ani nehlo. No a narodila se holka, kluk, kluk a holka je na cestě. Takže to vyšlo jen částečně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26899
18.12.19 22:27

Mně vyšli dva kluci a holka. Holku nemáme, kluky jo.
Ale že bych tomu přikládala nějaký význam, to ne. Beru to jako zábavu. Na druhou stranu bych holku brala. Pokud to funguje, jdu do toho :lol:
Trochu mi to připomíná předpovídání počtu dětí/vztahů podle čárek na ruce (ruka v pěst a pod malíčkem jsou čárky - na levé ruce vztahy, na pravé děti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
18.12.19 22:30

@Billi tos mě uklidnila, mám tam vpravo ty čáry dvě, takže mám splněno. A na levé čáry tři, manžel je třetí vážný vztah. Asi tomu začnu věřit :srdce: :hug: :mavam: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
18.12.19 22:35
@Ivčapeki píše:
Ahoj holky zajímalo by mě komu z vás vyšla předpověď z prstýnků zavěšeným nad dlaní když se houpe je to holka když kyve je to kluk. Zajímalo by mě jestli se to dá odhadnout dopředu u nás v rodině to vychází ale ti už děti všichni mají takže si myslím že to člověk může ovlivnit i myslí. Takže by mě zajímalo jestli to jde odhadnout i dopředu když člověk ještě nemá děti ani ještě není těhotný. Moc děkuji za vaše reakce

Pohlaví určí spermie. Něco si o tom přečti. A dopředu fakt nikdo nic vyvěštit nemůže. Ani myslí ovlivnit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
18.12.19 22:50

To snad anj nemůžeš myslet vážně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
18.12.19 22:56

Zkoušela jsem to kdysi, vyšly mi tuším tři děti. Mám jich podstatně víc a prstýnek je nevyvěštil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
18.12.19 23:12

Mně teda nevyšel prstýnek ani četba z ruky. Když jsem ale už byla těhotná, intuice mi i oproti věštbám říkala něco jiného a bylo to přesně tak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
18.12.19 23:29

Uz si to opravdu nepamatuji. delala jsem to jako mala.holka.ted je mi 35 a verim na jine veci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
18.12.19 23:30

Mě to zkoušela dělat kamarádka v srpnu, to už jsem byla nějaký 8tt, řekla mi že budu mít holčičku, a holčičku taky čekáme ale já to věděla už od začátku, intuice. Ale určitě bych se na prstýnkovou metodu nespoléhala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 23:31
@Aduš8 píše:
Pokud vím, má se to dělat nad těhotenským břichem. Zkoušela jsme to z legrace a houpal se podle toho, kudy táhl průvan :roll: :lol:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
19.12.19 00:23

A co takhle čáryfuka, opravdu se nedivím, kam ten svět spěje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...