Určování pohlaví dětí pomocí prstýnků
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Určování počtu dětí pomocí prstýnků
Ahoj holky zajímalo by mě komu z vás vyšla předpověď z prstýnků zavěšeným nad dlaní když se houpe je to holka když kyve je to kluk. Zajímalo by mě jestli se to dá odhadnout dopředu u nás v rodině to vychází ale ti už děti všichni mají takže si myslím že to člověk může ovlivnit i myslí. Takže by mě zajímalo jestli to jde odhadnout i dopředu když člověk ještě nemá děti ani ještě není těhotný. Moc děkuji za vaše reakce
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ja myslela, ze o poctu deti rozhoduje plodnost, financni zazemi, dohodnuti mezi partnery atd
..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud vím, má se to dělat nad těhotenským břichem. Zkoušela jsme to z legrace a houpal se podle toho, kudy táhl průvan
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Kdysi mi to kámoška zkoušela a vyšlo mi holka, kluk a pak se to ani nehlo. No a narodila se holka, kluk, kluk a holka je na cestě. Takže to vyšlo jen částečně. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mně vyšli dva kluci a holka. Holku nemáme, kluky jo.
Ale že bych tomu přikládala nějaký význam, to ne. Beru to jako zábavu. Na druhou stranu bych holku brala. Pokud to funguje, jdu do toho ![]()
Trochu mi to připomíná předpovídání počtu dětí/vztahů podle čárek na ruce (ruka v pěst a pod malíčkem jsou čárky - na levé ruce vztahy, na pravé děti).
- Citovat
- Upravit
@Billi tos mě uklidnila, mám tam vpravo ty čáry dvě, takže mám splněno. A na levé čáry tři, manžel je třetí vážný vztah. Asi tomu začnu věřit
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ivčapeki píše:
Ahoj holky zajímalo by mě komu z vás vyšla předpověď z prstýnků zavěšeným nad dlaní když se houpe je to holka když kyve je to kluk. Zajímalo by mě jestli se to dá odhadnout dopředu u nás v rodině to vychází ale ti už děti všichni mají takže si myslím že to člověk může ovlivnit i myslí. Takže by mě zajímalo jestli to jde odhadnout i dopředu když člověk ještě nemá děti ani ještě není těhotný. Moc děkuji za vaše reakce
Pohlaví určí spermie. Něco si o tom přečti. A dopředu fakt nikdo nic vyvěštit nemůže. Ani myslí ovlivnit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zkoušela jsem to kdysi, vyšly mi tuším tři děti. Mám jich podstatně víc a prstýnek je nevyvěštil.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mně teda nevyšel prstýnek ani četba z ruky. Když jsem ale už byla těhotná, intuice mi i oproti věštbám říkala něco jiného a bylo to přesně tak ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Uz si to opravdu nepamatuji. delala jsem to jako mala.holka.ted je mi 35 a verim na jine veci
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mě to zkoušela dělat kamarádka v srpnu, to už jsem byla nějaký 8tt, řekla mi že budu mít holčičku, a holčičku taky čekáme ale já to věděla už od začátku, intuice. Ale určitě bych se na prstýnkovou metodu nespoléhala ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Aduš8 píše:
Pokud vím, má se to dělat nad těhotenským břichem. Zkoušela jsme to z legrace a houpal se podle toho, kudy táhl průvan![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A co takhle čáryfuka, opravdu se nedivím, kam ten svět spěje
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mně se ruka netřese, takže by se má dcera asi měla vypařit.
Bude se to houpat podle toho, co si přeješ. A houpat tím budeš Ty nebo průvan…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit