Reklama

Úřednická zkouška - finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tadama
Kecalka 303 příspěvků 05.02.18 16:31
Úřednická zkouška - finance

Ahoj, čeká mě složení úřednické zkoušky na MF - obor služby Finance. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo máte? Jak moc do hloubky při zkoušení jdou? Drželi jste se při studiu zveřejněných materiálů, stačilo to? Nějaké tipy, rady, zkušenosti? Předem díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinebaccata
Kecalka 355 příspěvků 05.02.18 17:08

Já se přidám, zajímá mě to samé, ale z oboru ochrany přírody a krajiny.

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 05.02.18 17:20

Doporučuju zjistit, kdo u Vás na úřadě už tu zkoušku dělal a vyzpovídat jeho :-) Tam bude větší šance, že někoho najdete, než tady v diskuzi.

zebedeee
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 23:15

Ahoj, mne čeká úřednická zkouška příští týden… :,( Do doby, než jsem si přečetla jinou diskuzi na tomhle webu jsem byla relativně v klidu, ale teď už nastala fáze paniky. :zed: Jen doufám, že v oné diskuzi došlo k záměně pojmů zkouška odborné způsobilosti X úřednická zkouška. Příspěvky mne dost rozhodily. Zaplatila jsem si on-line přístup *** a denně zkouším testíky. Z původních katastrofických výsledků jsem se dopracovala k 29/30 - 30/30 správných. Ale z ústní části začínám mít obrovský strach.

edit admin - odstraněn odkaz

EDIT 26.3. - přístup k testování už jsem předala kolegyni, nemohu poskytnou dál, promiňte. :,( ;)

Příspěvek upraven 26.03.18 v 18:40

Kecalka 355 příspěvků 07.03.18 11:25

Já jdu taky příští týden… Na MŽP

zebedeee
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 21:21

Úspěšně splněno. :dance: :dance: :dance: Kdyby měl někdo zájem o přihlašovací údaje na stránky s testy, dejte vědět. Mám zaplaceno, tuším, do 12.4. a už to nevyužiju.

EDIT 26.3. - přístup k testování už jsem předala kolegyni, nemohu poskytnou dál, promiňte. :,( ;)

Příspěvek upraven 26.03.18 v 18:40

Kecalka 355 příspěvků 15.03.18 21:58

Taky splněno! Jupí!

Kecalka 355 příspěvků 15.03.18 21:58

Gatuluju

stajaznam
Povídálka 13 příspěvků 05.04.18 22:28

Ahoj, gratuluji všem, co splnili obor služby Finance:-) Také se na zkoušku chystám, budu ráda za informace, zda stačí cca informace z uveřejněných podkladů, či zda jdou zkoušející hodně do hlouby.
Děkuji moc
 Evina

tadama
Kecalka 303 příspěvků 13.05.18 00:23

Ahoj, snad pro tebe bude ještě moje odpověď užitečná. Učila jsem se jen z materiálů, které mají na stránkách (ze skript), s tím, že jsem si hledala jen doplňující info. A stačilo mi to. Hodně pomůžou sbírky zákonů, které máš k dispozici na potítku. Hodně věcí jsem si z nich během přípravy na potítku vypsala (co jsem si nevzpomněla) a pak se toho držela. Dotazy byli spíš takové jemné. Záleží na komisi. My měli hodnou komisi, všichni to udělali. Držím palce, jestli je to ještě aktuální :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >