Úřednická zkouška - finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tadama
Kecalka 302 příspěvků 05.02.18 16:31
Úřednická zkouška - finance

Ahoj, čeká mě složení úřednické zkoušky na MF - obor služby Finance. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo máte? Jak moc do hloubky při zkoušení jdou? Drželi jste se při studiu zveřejněných materiálů, stačilo to? Nějaké tipy, rady, zkušenosti? Předem díky :mavam:

Reklama

Reakce:

baccata
Kecalka 330 příspěvků 05.02.18 17:08

Já se přidám, zajímá mě to samé, ale z oboru ochrany přírody a krajiny.

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 05.02.18 17:20

Doporučuju zjistit, kdo u Vás na úřadě už tu zkoušku dělal a vyzpovídat jeho :-) Tam bude větší šance, že někoho najdete, než tady v diskuzi.

zebedeee
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 23:15

Ahoj, mne čeká úřednická zkouška příští týden… :,( Do doby, než jsem si přečetla jinou diskuzi na tomhle webu jsem byla relativně v klidu, ale teď už nastala fáze paniky. :zed: Jen doufám, že v oné diskuzi došlo k záměně pojmů zkouška odborné způsobilosti X úřednická zkouška. Příspěvky mne dost rozhodily. Zaplatila jsem si on-line přístup *** a denně zkouším testíky. Z původních katastrofických výsledků jsem se dopracovala k 29/30 - 30/30 správných. Ale z ústní části začínám mít obrovský strach.

edit admin - odstraněn odkaz

EDIT 26.3. - přístup k testování už jsem předala kolegyni, nemohu poskytnou dál, promiňte. :,( ;)

Příspěvek upraven 26.03.18 v 18:40

baccata
Kecalka 330 příspěvků 07.03.18 11:25

Já jdu taky příští týden… Na MŽP

zebedeee
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 21:21

Úspěšně splněno. :dance: :dance: :dance: Kdyby měl někdo zájem o přihlašovací údaje na stránky s testy, dejte vědět. Mám zaplaceno, tuším, do 12.4. a už to nevyužiju.

EDIT 26.3. - přístup k testování už jsem předala kolegyni, nemohu poskytnou dál, promiňte. :,( ;)

Příspěvek upraven 26.03.18 v 18:40

baccata
Kecalka 330 příspěvků 15.03.18 21:58

Taky splněno! Jupí!

baccata
Kecalka 330 příspěvků 15.03.18 21:58

Gatuluju

stajaznam
Povídálka 13 příspěvků 05.04.18 22:28

Ahoj, gratuluji všem, co splnili obor služby Finance:-) Také se na zkoušku chystám, budu ráda za informace, zda stačí cca informace z uveřejněných podkladů, či zda jdou zkoušející hodně do hlouby.
Děkuji moc
 Evina

tadama
Kecalka 302 příspěvků 13.05.18 00:23

Ahoj, snad pro tebe bude ještě moje odpověď užitečná. Učila jsem se jen z materiálů, které mají na stránkách (ze skript), s tím, že jsem si hledala jen doplňující info. A stačilo mi to. Hodně pomůžou sbírky zákonů, které máš k dispozici na potítku. Hodně věcí jsem si z nich během přípravy na potítku vypsala (co jsem si nevzpomněla) a pak se toho držela. Dotazy byli spíš takové jemné. Záleží na komisi. My měli hodnou komisi, všichni to udělali. Držím palce, jestli je to ještě aktuální :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama