Usíná jen ve vibrujícím lehátku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1622
23.7.13 12:31

Jinak jestli se jí nelíbí v postýlce, možná je to pro ní moc otevřenej prostor. Menšímu to taky vadilo a vyřešilo to hnízdo - do postýlky jsem smotala deku na délku, konce svázala a přivázala k postýlce za hlavičkou a šup tam s ním :mrgreen: snad je to pochopitelný popis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
23.7.13 12:31

Já hlídala chlapečka který byl na vibrujícím lehátku doslova závislej už od narození, taky usínal jen tam a běda když došly baterky, to se muselo houpat ručně. Lehátko braly všude sebou a když se malej vzbudil uprostřed noci a nemohusnout, lehátko vždycky zabralo.Taky z toho vyrot, dnes je mu už 3,5 a v pohodě - díky bohu že ty lehátka existujou, jsem v 7 měs. a už jsem ho malýmu taky pořídila :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin