Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Jinak jestli se jí nelíbí v postýlce, možná je to pro ní moc otevřenej prostor. Menšímu to taky vadilo a vyřešilo to hnízdo - do postýlky jsem smotala deku na délku, konce svázala a přivázala k postýlce za hlavičkou a šup tam s ním
snad je to pochopitelný popis
Já hlídala chlapečka který byl na vibrujícím lehátku doslova závislej už od narození, taky usínal jen tam a běda když došly baterky, to se muselo houpat ručně. Lehátko braly všude sebou a když se malej vzbudil uprostřed noci a nemohusnout, lehátko vždycky zabralo.Taky z toho vyrot, dnes je mu už 3,5 a v pohodě - díky bohu že ty lehátka existujou, jsem v 7 měs. a už jsem ho malýmu taky pořídila ![]()