Úspěšné 1.IVF s 1 embryem

2786
12.8.13 16:41

Uspesne 1.IVF s 1 embryem

Ahoj holky, zajimalo by me, jestli tu je nekdo, komu se povedlo prvni IVF se zavedenym 1 embryem? Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20507
12.8.13 16:43

Ahoj já jsem podstoupila na zacatku unora své první IVF s ICSI + PDG, zbylo nam pouze jedno embryjko a nyní už jsem ve 30 t. t. stále 2v 1 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2093
12.8.13 16:46

Ano, mě ;). Bylo to před 9-ti lety, tehdy se běžně dávaly 2-3, ale měli jsme jen 1 embryjko. Teď jsem taky těhotná z ET 1 embrya v nativním cyklu. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2287
12.8.13 16:56

Mě teda sice až druhý pokus, ale také s jedním embryjkem. U prvního pokusu v zimě jsem onemocněla chřipajznou, tak to neuchycení přisuzuji tomu. Držím palce.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
12.8.13 17:02

@Cracky držím palečky :) nám se povedlo hned první IVF, ale měla jsem zavedené dvě embryjka. Zůstalo jedno. Vždy je šance velká :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
3Lu
10607
12.8.13 17:15

TAKE SE NAM PODARILO PRI 1. IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 17:31

Ano, mně taky. 1.IVF s 1 embryem, které už má dneska skoro 5 měsíců a směje se tu na mě:-) Za mě jen radím netestovat moc brzy a z jedné čárky se nehroutit - já jsem na základě zdejších diskuzí, kde všichni vidí dvě čárky už tak 8. den po ET, testovala moc brzo a když nebyly dvě ani 12. den, byla jsem přesvědčená, že je to pasé. Ze zármutku jsem vypila flašku vína a když jsem se pořád necítila dobře, šla jsem k doktorovi a až z krve zjistili, že se mrňous chytil:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50068
12.8.13 17:43

U nás teda čtvrté, ale v předchozích pokusech bylo po dvou a dítě mám právě z toho jednoembryového. Takže dle mého - je-li to to pravé, zcela stačí jedno. Není-li, deset najednou by jich nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
12.8.13 17:56

:mavam: Koncem ledna jsem byla na svým prvním IVF - jedno embryo ve stadiu blastocysty, ICSI a dnes jsem začala 32 týden.
Držím palečky ať se zadaří :kytka:
Jinak já byla mírně natydlá a měla jsem hrozný kašel, říkala jsem si že to určitě nevyjde a 9 den po ET byly //sice duch ale zřetelnej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
12.8.13 18:12
@bambule81 píše:
Ano, mně taky. 1.IVF s 1 embryem, které už má dneska skoro 5 měsíců a směje se tu na mě:-) Za mě jen radím netestovat moc brzy a z jedné čárky se nehroutit - já jsem na základě zdejších diskuzí, kde všichni vidí dvě čárky už tak 8. den po ET, testovala moc brzo a když nebyly dvě ani 12. den, byla jsem přesvědčená, že je to pasé. Ze zármutku jsem vypila flašku vína a když jsem se pořád necítila dobře, šla jsem k doktorovi a až z krve zjistili, že se mrňous chytil:-)

no na to, že si to nedostala a bylo to teprve 12 den když testovat se má až 14, tak bych se tím jak si vypila flašku nikde nechlubila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2093
12.8.13 18:19
@ikyki píše:
no na to, že si to nedostala a bylo to teprve 12 den když testovat se má až 14, tak bych se tím jak si vypila flašku nikde nechlubila ;)

já to chápu, při prvním ivf jsem testovala den před tím, než doporučil CAR, na testu nic tak jsem šla taky zapít žal (i když celá flaška to myslím nebyla :roll: ). V téhle době většina ženských ani neví, že je těhotná a v ničem se neomezují, takže bych to neviděla tak tragicky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
12.8.13 18:21
@irenn píše:
já to chápu, při prvním ivf jsem testovala den před tím, než doporučil CAR, na testu nic tak jsem šla taky zapít žal (i když celá flaška to myslím nebyla :roll: ). V téhle době většina ženských ani neví, že je těhotná a v ničem se neomezují, takže bych to neviděla tak tragicky :mrgreen:

jak chcete já to tragicky v tomhle ohledu beru vzhledem k tomu, že se o to pokoušíte víte, že těhotná být můžete…ale každej ať si děla co chce

• Nahlásit
  • Citovat
2786
12.8.13 19:38

Jee diky holky moc ste me povzbudily :dance: tak snad nam to taky klapne :mrgreen: jeste se chci zeptat, pri jake velikosti folikulu vam pichli pregnyl? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
13.8.13 09:16

@Cracky já jsem měla velikosti od 15 do 19mm

• Nahlásit
  • Citovat
2786
13.8.13 09:23

@maca36 ja mela 14-19 a jeste si mam dva dny pichat a pak az pregnyl. prave sem taky myslela, ze uz mi ho pichnou :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama