Uzavření škol - koronavirus

62
10.9.20 22:30

Uzavření škol - koronavirus

Zdravím, zajímá mě Váš názor, myslíte si, že zas přijde plošné zavírání škol a mimořádný stav? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
10.9.20 22:32

Myslet si můžem, co chceme. Jen doufám, že k tomu a ničemu podobnému nedojde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
10.9.20 22:33

Myslím že jo, všichni nakonec skončíme v karanténě, když to tak člověk pozoruje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
10.9.20 22:34

Bojim se toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.20 22:36

No plošně nevím, ale vzhledem k tomu, že jsem kousek od Prahy, tak u naší školky čekám kdy a ne jestli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
10.9.20 22:42

Učím v Praze, na velké sídlištní škole. Přímo ve vedlejší škole má COVID ředitel. 9 učitelů je v karanténě. Od zítřka zavírají 2. stupeň. Čekám, kdy to dorazí k nám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
10.9.20 23:01

Ani nebude muset prijit plosne zavirani, on si to koronavirus obstara sam pri soucasnem tempu, bohuzel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50446
10.9.20 23:42

Nemyslim si, ze by opet nastalo plosne zavirani skol. Ano, bude divocina a adrenalin. Budou zmatky. Driv nebo pozdeji projde vetsina skol opatrenim/ karantenou. Pocitam, ze ve mestech i opakovane. V tomhle si myslim, ze my na vesnici jsme trosku vic kryti. Tady neni ta koncentrace a naplava ruznych skupin lidi. Jsme takovy uzavrenejsi okruh lidi. Taky se nevyhneme uplne, ale porad si myslim, ze ve meste to budou mit lide mnohem horsi. Bohuzel.

Příspěvek upraven 10.09.20 v 23:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
10.9.20 23:43

Noooo jestli to bude jako v tom dubnu, tak pojdemme, protože půjde ekonomika totálně do prdele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14078
11.9.20 00:04

To by byla ekonomická sebevražda a naprosto nesmyslný krok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 00:15

Nevím, ale moje dcera nastoupila do 1 třídy a hned za 3 dny jsme měli schůzku a tam nám pan ředitel doporučil, aby jsme dětem koupili notebook, že se možná bude hodit, bez něho je prý domácí výuka moc náročná pro všechny a nedá se to. Zavírat ale sám o sobě nechce. Moje dcera je teď vyjukaná z 1 třídy a teď přišli opět roušky, takže je vykulená, nesvá a celkově zmatená z toho všeho kolem a je mi těch dětí vážně moc líto. Je to strašný. V životě by mě nenapadlo, že se něco takovýho stane. Bohužel. Přeju všem pevné nervy a hlavně to zdravíčko

• Citovat
  • Nahlásit
685
11.9.20 00:43

Ja myslim, ze se zavrou plosne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
11.9.20 00:51
@Anonymní píše:
Nevím, ale moje dcera nastoupila do 1 třídy a hned za 3 dny jsme měli schůzku a tam nám pan ředitel doporučil, aby jsme dětem koupili notebook, že se možná bude hodit, bez něho je prý domácí výuka moc náročná pro všechny a nedá se to. Zavírat ale sám o sobě nechce. Moje dcera je teď vyjukaná z 1 třídy a teď přišli opět roušky, takže je vykulená, nesvá a celkově zmatená z toho všeho kolem a je mi těch dětí vážně moc líto. Je to strašný. V životě by mě nenapadlo, že se něco takovýho stane. Bohužel. Přeju všem pevné nervy a hlavně to zdravíčko

Také mám prvňáčka. Bydlíme ve větším městě, kde jsou už i školky v karanténě buď celé nebo jenom třída a i některé střední školy. Počítám, že do měsíce to dopadne i na naší školu :,( Je to příšerné období. Spíš než viru se obávám toho omezení a izolace, bezmoci a učení doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.9.20 03:47

Slyšela jsem o tom ve zprávách, že je to jako pravděpodobná možnost, pokud čísla nezačnou do 14 dnů klesat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
11.9.20 03:49

No, oni s distanční výukou vlastně počítají, že. Akorát nevím jak si to představují, protože když děti nechají doma, kdo bude v téhle republice vlastně pracovat?

Už teď spousta loňských prvňáků (letošních druháků), neumí v podstatě nic a téměř vše zapomněli. Navíc, to se jako do příštího léta zabarikadujeme doma proč? Na to, jakej to měl být masakr, mi ty čísla prostě neodpovídají. :nevim: Korona tu byla celou dobu a velkou část opatření měli lidi víte kde, to měli ale všichni zrovna dovolenou, tak se korona vlastně vypařila s nimi, že. A taky, kolik lidí zemřelo a ještě zemře, jen na následky těch restrikcí a té všudypřítomné mediální masáže… To nikoho nezajímá, protože všechny zajímá a hlavně musí zajímat, jen COVID.

Já nevím, čekala bych, že vybaví kvalitními respirátory hlavně rizikové skupiny a zaměstnance s nimi pracující a pořeší odpovídajícím způsobem návštěvy tam, ale ne, že kvůli tomu budou opakovaně škrtit celou republiku. To bude ekonomickej masakr takových rozměrů, že si to neumíme představit, ale to vládu nezajímá, to si vyžerou do dna až ti po nich, no stress, teď přeci vytahujeme ty miliardy z kouzelnýho klobouku, tak se usmívejte :roll:

Aby bylo jasno, já to nezlehčuju, těch mrtvých je mi líto, a je mi jasný, že to není legrace, jen fakt nevím, co si o tom všem vlastně myslet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama