V 18 týden těhotenství mě neustále svědí spodek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 15.04.18 05:56
V 18 tt me neustale svedi spodek

Uz pred otehotnenim jsem mela nekolik let problemy, ale ted se to hrozne zhorsilo.Od zacatku tehu to stale svedeni a svedeni. Nepomaha nic…antibiotika, macmior uz potreti, probiotika, sladky vubec nejim…Mela jste to nektera podobne a co Vam aspon trosku zabralo? Moc dekuji :kytka:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 18. týden těhotenství?

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16485 příspěvků 15.04.18 07:16
@NatalieSofie píše:
Uz pred otehotnenim jsem mela nekolik let problemy, ale ted se to hrozne zhorsilo.Od zacatku tehu to stale svedeni a svedeni. Nepomaha nic…antibiotika, macmior uz potreti, probiotika, sladky vubec nejim…Mela jste to nektera podobne a co Vam aspon trosku zabralo? Moc dekuji :kytka:

tak ATB problém jedině zhorší, vybijí ti zdravou mikrofloru. Máš v těle přemnožené kvasinky, ev. tě stále dokolečka infikuje sexuální partner. Navíc v těhu se dispozice k mykozám zvyšují. Řešila bych to striktní protikvasinkovou dietou, ve smyslu redukce cukrů a polysacharidů, úplně vysad bílé pečivo, nahrad žitem a celozrnným. Jez hodně zeleniny, v rámci možností zařad česnek, je to úžasný přírodní čistič.

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 15.04.18 07:22

Dekuji…s manzelem od zacatku tehotenstvi nespim :think: Asi opravdu uz jen tu dietu…je to opravdu des 8o

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 15.04.18 07:26

Ty polysacharidy obsahuje prosim co?

beruska9
Extra třída :D 10710 příspěvků 15.04.18 07:33

Jestli mas kvasinky, tak potrebujes antimykotika a partner taky. Ja se v prvnim tehotenstvi bala cokoliv brat a trpela a nakonec mi zacala predcastne odtekat plodovka, dodnes nevim, jestli k tomu ty kvasinky nepomohly…ve druhem jsem pri prvnich priznacich nabehla pro Canesten, v lekarne mi poradili, kterou formu muzu I tehotna a poreseno za par dni.
Snizeni prijmu cukru je urcite dobra rada, ale zrovna v tehotenstvi bych byla s dramatickou zmenou jidelnicku opatrna…

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 15.04.18 08:57

Pozor na nejakou prisnou dietu v tehu. Telo se zacne detoxikovat od kvasinek, nic prijemneho v tehu stavu.
Sladke nejis, tak omez mlecne. Vhodne jsou zakysy, kefiry. Vysadit bilou mouku. Drozdove pecivo. Zkus neco jako vegan chleba od penamu, jsou to sama seminka. Pozor na sladke ovoce jako jsou banany. Vhodne je kyselejsi ovoce, maliny, boruvku, ostruziny, svestky, kysela jablka,… Zelena zelenina. Zdrave tuky, kokosovy olej, na vareni, peceni, do kasi. Je protikvasinkovy. Probiotika dlouhodobe. Zkus tetraborico globule, me pomuze hned jedna.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 15.04.18 09:23

Měla bys o tom říct svému gynekologovi a nechat si předepsat antimykotika. Určitě bych nekupovala sama v lékárně. Měla jsem to v prvním trimestru také, dostala jsem tablety a mastičku a bylo po problému. Pro zachování správně mikroflóry i stačí občas nanést kysanou smetanu. Uleví to na chvilku i od svědění. Pak jen opláchnout vodou.

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 15.04.18 14:01

@Verun83 proc omezit mlecne vyrobky? to uz opravdu nevim co bych v tom tehotenstvi mela jist :nevim:

kublík
Stálice 68 příspěvků 17.04.18 20:42

Me byly doporuceny Boraxove globule…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >