V 9. letech se podíval na porno!

Anonymní
15.11.11 22:43

V 9-ti letech se podíval na porno!!!

Ahojky maminy! Nevím,co mám dělat,mému synovi bude 10 let a já minulý týden zjistila,podle historie v pc,že koukal na freevideo,a to 2 dny po sobě,a ne na jedno ale na víc „filmů“ 8-o … Takže teď doma probíráme,zda na něj „uhodit“,nebo ještě počkat,jestli na to půjde znova. Pro mě to byl strašnej šok,přece jen je ještě dítě,a když jsem si to rozklikla a viděla co viděl on,tak mi bylo úplně šoufl :poblion: ..on asi ani neví,že ta historie v pc je,a mám i takovej pocit,že mu tyhle konkrétní stránky poradil jeho starší bratranec,jinak to neměl kde „vzít“. Probraly byste to se svým dítětem,nebo byste to nechaly plavat,pokud by se to neopakovalo?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
891
15.11.11 22:46

No hlavně bych si stáhla prográmek na blokování stránek s touto tématikou najdeš na www.slunecnice.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4880
15.11.11 22:46

Tak to je síla. Já bych zakázala přístup na PC úplně. Podle mě to má od staršího bratrance.

Bratr má 8 let, ale na PC vůbec nechodí. A když už, tak jedině na nějaké PC hry, s internetem ani neumí pracovat. Pak začal z toho dělat tiky a má zákaz a nějak mu to nechybí.

Ono pokud děti nebudou mít přístup na PC, tak jim chybět nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
15.11.11 22:47

Děcka jsou zvědavé. Kamarádovi to tak udělala jeho tehdy 10letá dcera. Já bych si s ním o tom promluvila a pokud to, co sledoval, bylo nějaké maso :mrgreen: , vysvětlila bych mu, že to není standard a že tak to lidi obvykle nedělají… Myslím, že v 10 letech už leccos ví, já bych o tom promluvila a třeba to i nastavila tak, že vám to může zavirovat comp… :-) Hodně štěstí! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2803
15.11.11 22:47

No to je blbý… Obávám se, že když mu to doma zakážeš a zamkneš tyhle netový stránky, najde si to jinak nebo jinde u kamarádů…
Vím, že zákazy na tohle neplatí. Spíš bych s ním začala probírat sexuální výchovu a koupila mu kondomy :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
15.11.11 22:47

A nečuměl na to tvůj manžel? Přijde mi divný, že by malého kluka zajímalo porno 8-o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.11 22:48

mozna to bude znit blbe, ale ja si myslim, ze je to normalni a v poradku…priznam se, ze ja jsem se o to ,,zajimala" od 8 :oops:

  • Citovat
  • Upravit
marra
15.11.11 22:49
lumáťa píše:
No to je blbý… Obávám se, že když mu to doma zakážeš a zamkneš tyhle netový stránky, najde si to jinak nebo jinde u kamarádů…
Vím, že zákazy na tohle neplatí. Spíš bych s ním začala probírat sexuální výchovu a koupila mu kondomy :-D

kondomy v deviti?to byl vtip ,ze jo?Asi bych to nedramatizovala,zablokovala bych internet,dala zamek,hold kluka nekdo nabulikoval,tak se chtel podivat a zakachrit,navic je to chlap ne? :-P

  • Citovat
  • Upravit
8384
15.11.11 22:50

tak v 9ti uz bych rekla ze se o to kluci zajimaj ze svedavosti a frajerinky no nevim jina doba my byli jiny, ale asi kdyby mi na to rodice prisli a rekli mi to bylo by mi tak nehorazne trapne..ja bych mu to asi nerikala, ale nevim mne se to jeste nestalo a v ty situaci jsem nebyla…a zacla bych si s nim povidat o sexu nejakou mirnou formou a asi bych si ten programek stahla, no je moznyz e se na to bude koukat jinde ale aspon se to omezi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
15.11.11 22:50

Ahoj, je to těžké, nejsem nějaký odborník a je jasné, že 10 let je dítě. Ale on už to vidí trošku jinak a v dnešní době děti s takovými vecmi zacinaji velmi brzy.
Nemyslim samotny sex, ale sledovani obrazku ci fotografií, s nahatymi lidmi, pornovidea, pornohry a podobne… Je to pro ne neco neznameho a zacinajici pubertou je to zacina zajimat a pritahovat. Ke vsemu vedi, ze je to neco, co se nesmi, to je tahne jeste vic.
Zacina se poznavat, zacina poznavat sam sebe a tudiz ma zajem i o okoli a o poznani techto vecí.
nemyslim si, ze je to neco spatneho, i kdyz my to samozrejme vidime jinak. Precejenom, jsou to nase deti… Moje sestrenice hrala take v 10 letech pornohry a sledovala videa, neumrela na to a ani z ni neni nejaka deviantka.. :) Poznala to a uz s tim prestala, protoze zjistila, ze to neni zas takova ,,bomba'' . Ale myslim si ze zakazem ho neprimejete, aby s tim prestal, spise naopak… Asi bych to nechala byt. Ale samozrejme je to jen muj nazor, kazda mame jiny :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2882
15.11.11 22:51
MUFICE píše:
A nečuměl na to tvůj manžel? Přijde mi divný, že by malého kluka zajímalo porno 8-o

Napadlo mě to samí já mám syna kterému bude v únoru 11 a na pc je taky věčně, ale jakmile se najde v historii něco takového většinou za to může chlap a ne syn. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
beruska79
15.11.11 22:52
Anonymní píše:
mozna to bude znit blbe, ale ja si myslim, ze je to normalni a v poradku…priznam se, ze ja jsem se o to ,,zajimala" od 8 :oops:
8-o 8-o 8-o 8-o 8-o
  • Citovat
  • Upravit
48576
15.11.11 22:52

Já teda koukala jen do sprostých časáku bratru proto že internet nebyl.v deseti sem našla i kazetu v dvd,takže já bych neříkala a nedělala s toho vědu!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2803
15.11.11 22:55
marra píše:
lumáťa píše:
No to je blbý… Obávám se, že když mu to doma zakážeš a zamkneš tyhle netový stránky, najde si to jinak nebo jinde u kamarádů…
Vím, že zákazy na tohle neplatí. Spíš bych s ním začala probírat sexuální výchovu a koupila mu kondomy :-D
kondomy v deviti?to byl vtip ,ze jo?Asi bych to nedramatizovala,zablokovala bych internet,dala zamek,hold kluka nekdo nabulikoval,tak se chtel podivat a zakachrit,navic je to chlap ne? :-P

No jasně, že to byl vtip :-D :-D :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6926
15.11.11 22:56

:-? Já bych si s ním určitě promluvila.
Je to holá dětská zvědavost, ale stejně jak je zvědavej, je i zranitelnej! Na tohle má dost času.
Nenechala bych nějaký uvzdychaný úchyláky zadupat dětství v mým dítěti. :nevim: :oops:
Promluv si s ním, komunikace je hlavní, pomalu jde hoch do pubrety, mluvení půjde třeba hůř, tak trénujte. :wink: . Hodně zdaru! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin