Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
V necem co se nebojim unazat ale zaroven nevypadam jako smudla. Ted v lete sortky a tricko ci leginy a triko ci domaci jednoduche saty.
Jinak jak to tu ctu - proboha zensky nebudte pipiny. Kazdemu muze byt jerno2 jak je ten druhej oblevenej na pisek snad ne. Pokud neni smradlavy a spinavy ci nejak pohorsujici tak co jako? Jestli se nekdo bude citit dobre v teplacich a mikine pro me za me at ma mikinu a teplaky. Kdyz nekdo chodi v satech tak si asi ani na piskoviste ty teplaky neveme. ![]()
Holky kde doma dáváte oblečení v kterém chodí děti na písek nebo se válí na zahradě?a perete po první návštěvě pískoviště?
@GabinkaCh píše:
Holky kde doma dáváte oblečení v kterém chodí děti na písek nebo se válí na zahradě?a perete po první návštěvě pískoviště?
Tricka rovnou do pradla, u kalhot zalezi, jestli si je zaspinily. Pokud jeste nejdou spinave, deti si je slozi a polozi na misto urcene pro roznosene obleceni.
@GabinkaCh tričko bývá jednodenní záležitost - absolutní přehled činností ve školce od rána až do večera. Kalhoty ve většině případů vypadají podobně. Maximální výdrž jsou tak dva dny, takže pokud je to ještě ok, dám mu to druhý den do školky - jinak to letí rovnou do prádla…