V čem chodíte s dětmi na písek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20296
26.5.12 19:26

@marmelada78

Ano i přesto máš potřebu se obhájit na emiminu 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
3.6.18 10:29

V necem co se nebojim unazat ale zaroven nevypadam jako smudla. Ted v lete sortky a tricko ci leginy a triko ci domaci jednoduche saty.

  • Citovat
  • Upravit
ludmilaadamkova
3.6.18 10:33

Jinak jak to tu ctu - proboha zensky nebudte pipiny. Kazdemu muze byt jerno2 jak je ten druhej oblevenej na pisek snad ne. Pokud neni smradlavy a spinavy ci nejak pohorsujici tak co jako? Jestli se nekdo bude citit dobre v teplacich a mikine pro me za me at ma mikinu a teplaky. Kdyz nekdo chodi v satech tak si asi ani na piskoviste ty teplaky neveme. 8o

  • Citovat
  • Upravit
7209
15.6.18 19:51

Holky kde doma dáváte oblečení v kterém chodí děti na písek nebo se válí na zahradě?a perete po první návštěvě pískoviště?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
15.6.18 19:55
@GabinkaCh píše:
Holky kde doma dáváte oblečení v kterém chodí děti na písek nebo se válí na zahradě?a perete po první návštěvě pískoviště?

Tricka rovnou do pradla, u kalhot zalezi, jestli si je zaspinily. Pokud jeste nejdou spinave, deti si je slozi a polozi na misto urcene pro roznosene obleceni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anais
15.6.18 19:59

@GabinkaCh tričko bývá jednodenní záležitost - absolutní přehled činností ve školce od rána až do večera. Kalhoty ve většině případů vypadají podobně. Maximální výdrž jsou tak dva dny, takže pokud je to ještě ok, dám mu to druhý den do školky - jinak to letí rovnou do prádla…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková