Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@rozand Zkoušela, ale on má postýlku nejspíš spojenou s nočním spaním (a že spí nádherně, cca od 21:00 do 4:30). Dám ho tam a začne se na mě usmívat, tak ho dám na bok, aby na mě neviděl a v momentě se otočí. Když začnu uspávat, začne křičet. Celou dobu křičí, takže ho nakonec opět uspím v šátku. Když ho chci po uspání vložit do postýlky, probere se mi do dvaceti minut. V šátku mi ale vydrží klidně hodinu-dvě… ![]()
@rozand Malý má rozhozený rytmus. Nejživější je právě po jídle, až tak hodinu po tom je unavený a chce spát…
@bonnefille no to je ono.. Je to elastický šátek a kolem těch 7 kil začne dosluhovat, není to na dlouho už.. Elastik na chvilku na novorozence. Chce to nějaký pevný šátek, tam je to nošení úplně někde jinde