V kočárku usne, do půl hodiny ječí, v šátku spí ještě přes hodinu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
354
30.1.19 13:16

@rozand Zkoušela, ale on má postýlku nejspíš spojenou s nočním spaním (a že spí nádherně, cca od 21:00 do 4:30). Dám ho tam a začne se na mě usmívat, tak ho dám na bok, aby na mě neviděl a v momentě se otočí. Když začnu uspávat, začne křičet. Celou dobu křičí, takže ho nakonec opět uspím v šátku. Když ho chci po uspání vložit do postýlky, probere se mi do dvaceti minut. V šátku mi ale vydrží klidně hodinu-dvě… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
354
30.1.19 13:19

@maji2018 Díky ale Turnov máme trochu z ruky :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
30.1.19 13:54

@bonnefille Ja uspavam pres den kojenim v posteli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
354
30.1.19 19:59

@rozand Malý má rozhozený rytmus. Nejživější je právě po jídle, až tak hodinu po tom je unavený a chce spát…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.19 20:29

@bonnefille no to je ono.. Je to elastický šátek a kolem těch 7 kil začne dosluhovat, není to na dlouho už.. Elastik na chvilku na novorozence. Chce to nějaký pevný šátek, tam je to nošení úplně někde jinde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin