450 dní nespím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 339 příspěvků 29.01.19 09:59
450 dní nespím..

Ahoj maminky, od doby kdy se narodil náš druhý synek jsem nespala celou noc. Už ani nevím, jak spaní celou noc vypadá, cítím se unavená, nic mě nebaví, kolikrát si říkám, že jsem zralá na psychiatra. Malému je 15.měsíců a stále se několikrát za noc vzbudí a pláče.
Jsem fakt na odpadnutí.. Máte to některá taky tak? PojĎte pokecat, kdy jste se konečně už vyspaly a odpočinuly si.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 29.01.19 10:01

První syn má nyní 7 let a opravdu cele první dva roky nespal… hrůza. Nyní mám 13m syna a teprve poslední týden se budí 1× za noc a začínám si “chrochtat” :mrgreen: jinak se budil co 3 hodiny :roll:

aleaa
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 10:02

Celou noc jsem nespala už 5 let! Občas si z toho dělám srandu, že to už ani neumím… :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 34488 příspěvků 29.01.19 10:03
@aleaa píše:
Celou noc jsem nespala už 5 let! Občas si z toho dělám srandu, že to už ani neumím… :mrgreen:
:pankac:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 29.01.19 10:04

Máš doma manžela (přítele)? Domluvte se, ať děcko alespoň jednou za čas pohlídá a ty se můžeš pořádně vyspat. Nebo fakt u toho chocholouška skončíš. Pokecem s někým, kdo to má stejně, nic nevyřešíš.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30271 příspěvků 29.01.19 10:05

já nespím celou noc, ani když máme klid a děcka jsou u babiček..
už to neumím, tělo si zvyklo a tvrdě spát neumí..jsem závislá na špuntech v uších a i když jsem sama doma a v podstatě mě tedy nic neruší, tak bez nic nemůžu spát..

Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 29.01.19 10:05

Dokonce jsem tu viděla paní co má 11? dětí.
Umíte si predstavit ten mazec???

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 29.01.19 10:08

Já nespím celou noc už pět let. Někdy syn taky pláče, někdy chce jen chytit za ruku, někdy se mu něco zda. Vstávám denně před pátou do práce, prostě holt dokud jsou děti malé, asi to tak matky mají. Výměn se občas s partnerem, ať si odpocines nebo spi přes den s dítětem, pokud spí poo.

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 29.01.19 10:08
@pocker píše:
Ahoj maminky, od doby kdy se narodil náš druhý synek jsem nespala celou noc. Už ani nevím, jak spaní celou noc vypadá, cítím se unavená, nic mě nebaví, kolikrát si říkám, že jsem zralá na psychiatra. Malému je 15.měsíců a stále se několikrát za noc vzbudí a pláče.
Jsem fakt na odpadnutí.. Máte to některá taky tak? PojĎte pokecat, kdy jste se konečně už vyspaly a odpočinuly si.

A ty nemáš chlapa? :think:

Já toto neznám. Nám dítě spí téměř od narození celou noc. Jen občas se vzbudila na mlíko a to klidně vstal chlap. Lahvičku jí umí podržet ;)

Tak ho zapoj a ty se vyspi .

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 29.01.19 10:10

Mám děti tři a celou noc jsem nespala už přes 6 let od narození prvního syna. Mě pomáhá kafe, dva šálky denně bez ohledu na kojení nebo těhotenství. :lol:

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 29.01.19 10:18

Holky, když tohle čtu, děkuji za to, že moje dítě tak krásně spí v noci. A i za to, že když má horší dny, tak můj manžel nemá problém vstát a jít ho utěšit a uspat. Zapoj partnera, je taky jeden z rodičů :zed:

Bugaboo
Závislačka 2805 příspěvků 19 inzerátů 29.01.19 10:18

Dcera zacala spat tyden pred 3 narozeninami..do te doby jela po 20min noc co noc cele tri roky…nezabiralo nic…ted mam syna 22m a je zazrak, kdyz se vzbudi 1-2×…jinak vali i 15× za noc…co pul hodina…nestacim ani usnout..ale vim…ze to prejde, drz se

Jindrova25
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 6 inzerátů 29.01.19 10:19

Synovi budou 4 roky a budí se doteď, buď spí sám, odkope se, je mu zima, pak je jako led. Častěji spí s námi, je to pohodlnější, v noci automaticky sáhnu, zda je prikryty atd. Nebo chce napít, vysmrkat… Určitě je to ale časem lepší.

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 29.01.19 10:21

Dceři je 13, a mám pocit, že slyším každý její převalení se v posteli,,,,ale to nevím jestli opravdu každý, možná nějaký vynechám :) Spí ve vedlejším pokoji. Já myslím, že ženský jsou tak naprogramovaný, že slyší každý šustnutí. Takže i když dítko vyroste, tak si většina z nás v tomto směru moc nepomůže:())) Jen když je na táboře nebo s tátou na dovči, tak to spím možná celou noc, ale taky to nevím úplně jistě :(

Čili i když použiješ tatínka, že k malýmu vstane on, stejně tě to vzbudí.

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 29.01.19 10:22
@Adelka951 píše:
Mám děti tři a celou noc jsem nespala už přes 6 let od narození prvního syna. Mě pomáhá kafe, dva šálky denně bez ohledu na kojení nebo těhotenství. :lol:

Asi tak nejak. :lol: :mrgreen:
Tesim se az na jare odstavim a vyslu muze s detmi na vikend, budu spat aspon 15h. :mrgreen: :pankac: 8) :mavam:

Ale jinak mi to zas tak nevadi, zvykla jsem si a navic krom nejstarsiho, ktery se budil co cca 3h, tak prostredni spal krasne a od cca 5m skoro celou noc a to mu teda vydrzelo doted (na rozdil od nejstarsiho), nejmladsi spi pekne od cca pulnoci do rana, takze to neni takova hruza. ;) :mrgreen: Nejhorsi noci jsou v nemoci, kdy jeden potrebuje curat, clovek si lehne, za pul hodiny dorazi druhy a treba za hodinu se vzbudi treti. 8) To uz je docela zahul. :mrgreen: :mavam:

Jo a muz se zapojuje, ale me to stejne vzbudim, ale je fakt, ze aspon nemusim nekdy vstat z postele a to se taky pocita. :mrgreen: :pankac:

Příspěvek upraven 29.01.19 v 10:24

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >