V kolik chodí spát vaši dvouleťáci?

1359
5.1.21 19:25

V kolik chodí spát vaši dvouleťáci?

Krásný večer, mám dotaz, v kolik hodin chodí spát a kolik vám toho naší dvouleté děti? Já byla zvyklá, ze syn chodil spát v 6, sám usnul bez problémů, jenže teď spát nechce, řve v pokojíčku i dvě hodiny, nepomáhá nic, meduňka, bachovky, rituály, tak mě napadá, jestli proste už nechce spát později. Pres den spí tak hodinku a půl. Moc nám ten večer pro sebe chybí :lol: Ten satan vypadá neunavitelně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9803
5.1.21 19:30

Děti mi od narození chodí spát obě mezi 19. a 20.hodinou, vstavají kolem 6. a přes den spí mladší (18m) tak nejvíce hodinu. Dvě hodiny bych ho fakt v pokoji řvát nenechala, když jsem si dělala děti, počítala jsem s tím, že toho času pro sebe bude holt méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
5.1.21 19:32

Do postýlky jde cca v 20:30, uspavame, usíná až tak 20:45-21:00. Vstává většinou kolem 6:30 (+- půl hodiny, déle než do 7hod nikdy). Odpoledne spi hodinu a půl. Je aktivní dost, unavený není, dříve mi neusne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
5.1.21 19:32

@Aduš8 samozřejmě ho nenecháváme, to byl jen příklad, ze by tak vydrzel, bereme ho k sobě a on vymysli blbosti a vypadá, že není nikdy unavený. Ono je to možná i tím, že je zima a venku jsme jen zlomek toho, co na jaře a v létě, kdy blbne na zahradě, v bazénu, na odrazedle, na hřišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
5.1.21 19:33

Dcera 21 měsíců chodí spát v sedm večer 🙂 s tím, že už dva měsíce přes den vůbec nechce spát, pokud usne náhodou přes den na půl hodky, posunujeme o tu dobu večerku, jinak by neusla 🙂 ráno vstává v osm, takže má 12 hodin spánku denně :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
5.1.21 19:36

Naše malá chodí spát v 7. Dát jí do postýlky v 6 tak zboří barák. To je určitě moc brzo kor když vám ještě spí přes den. To ta naše už ne, takže většinou usne do půl hodiny a ráno vstává mezi 7 a 8 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14773
5.1.21 19:37

Dcera 2roky a 2 mesice usina nejdriv ve 21. Od narození. Pres den spi max 40minut, vstává kolem 6:30, s tím, že v noci je 2× vzhuru po 20minutach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3888
5.1.21 19:37

Už v 6 8o tak to se u nás nemůže stát… Už od miminka vstává ráno dost brzo, jednu dobu to bylo už ve 4:30-5:00, teď jsem ráda, když ráno vydrží spát do 6 :D a večer usne až před devátou, přes den by teda spala klidně 2-3 hoďky kolikrát, ale to pak samozřejmě usně večer později, tak se jí snažím budit… Ale když přes den nespí vůbec, tak do večera nemůže vydržet a ve finále usně stejně až po osmý hodině… Dcera bude mít v únoru 3 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20260
5.1.21 19:42

Teda v 6 mi deti nespaly ani jako novorozenci :mrgreen: mladsi ted bude mit 20 mesicu a usina ted, ale to teda ziram, protože na nej je to brzy, nespal ale pres den. Kdyz ma spanek po obede, tak ho nedostanu do postele pred 9 vecer, spis kolem 10 je takovy stanadart. Kdyz nespi pres den, tak kolem te 8 vecer bývá tuhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
5.1.21 19:43

@mipiro Vypadá to že není večer unavený, možná by mu to chtělo zkrátit odpolední spánek na hoďku. Nemá cenu ho potom večer trápit aby spal když se mu nechce. Jinak dceři je 25 měsíců a chodí spát mezi osmou až půl devátou večer a vstává kolem půl deváté ráno a spí hoďku po obědě od 13-14 hod. A nebo mu zruš odpolední spánek a bude ti chodit spát dřív, dcera když nespí tak usne v 19:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51984
5.1.21 19:45

Starší dítě od mimina sůva, takže v 9-10 (přes den nespalo od roka a půl). Mladší bylo skřivan, ale postupem času se to mění, takže teď ve dvou letech kolem osmé, ale i to je v porovnání se starším brzy. Přes den někdy spí, někdy ne. My chodíme spát kolem půlnoci, takže nám ještě pár hodin večera zůstává :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
5.1.21 19:46

Nase 3leta chodi po vecernicku do vany a spat. Usina kolem 8 hodiny. Tezko ti bude spat v 6 vecer kdyz spi pres den hodinu a pul. Dvoulete dite uz neni zadne miminko. Bud ho nedavej spat pres den, pokud to vylozene nepotrebuje a nebo ho davej odpoledne spat ale vecer ti usne pozdeji. Nektere deti ve 2letech jeste po obede spi s tim se neda nic delat. Ja pres den spavat nedavam uz asi od 2 let ptz brecela kdyz sem ji davala po obede spat :nevim: odpadlo mi kafe v klidu odpoledne ale zase mame volny vecer :P a kdyz je vecer uz uplakanejsi, tak ji dam driv spinkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 19:50

Teda v šest to byl unikát. Dcera od dvou let už nespí přes den, ale před osmou ji uspat nejde, usína obvykle do 20:30 vstává většinou lehce před osmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5582
5.1.21 19:53

Naše chodí spát tak 20.30-21, přes den už nespí cca 2 měsíce, ráno ale vstává mezi 9 a 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
5.1.21 19:56

Ahoj, naše dvouletá chodí spát v 19h do 30min usne. Ráno vstává 6-7h a po obědě spí 2-3h :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat