V kolikátém týdnu jste dostaly fotečku z UTZ?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12262
4.9.13 14:39

No hned, hned jak šlo něco vidět, u dcery v 5 tt, teď v 6tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33005
4.9.13 14:40

Záleží, kdy si řekneš. Já mám jedinou fotku ze 13. týdnu. O bublinu s tečkou v 6. za 100 Kč jsem fakt zájem neměla a později mimino nespolupracovalo. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2034
4.9.13 14:40

Já v 8+1 tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4438
4.9.13 14:40

Já dostávám vždy a zadarmo. Záleží, kdy přijdu. V prvním těhu mi dal foto už v 5+4tt, teď jsem byla poprvé na gyndě až 9+3tt a taky jsem dostala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:40

@lyrica dost to je platila jsem stejne. Ale on ten papir do ty termotiskarny taky neco stoji tak proc si to nenechat zaplatit ze :think: jsou si moc dobre vedomi ze tehotny vyhazej penize za vetsi kraviny :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2034
4.9.13 14:41

Já za fotky teda platím, 50 kč, jen na NT sceeningu sem neplatila, respektive fotka byla už v ceně…:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
4.9.13 14:41

Jinak co se ceny týče, tak u prvního kluka jsem platila taky za každou 50,–, teď u druhého jsem změnila gyndu a neplatila jsem nikdy nic, fotku mi dali vždycky zadara. Jo a to, že ji chci, jsem hlásila vždycky předem. Jen fotku pohlaví mi v 30tt. odmítli dát, že bychom to z toho poznali, nechávali jsme si totiž překvápko. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:42

Hmm aby to teda spis nezklouzlo k tomu co je to za nekvalitniho lekare ktera mi ani v xy tydnu nenabidl fotku :think:

Zajladatelko asi by to chtelo upresnit dotaz 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2899
4.9.13 14:43

Můj gyndař mi jí vytiskne klidně hned na začátku (momentálně mám z 6tt) a za týden si možná nechám udělat další :P je to prima památka, jak se z bublinky stane fazolka a z fazolky ufonek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
887
4.9.13 14:47

Ja v 10 tt na urologii. Moje dr chce za vse prachy a me se to zda zbytecny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12262
4.9.13 14:47

@Svistice já platím 50 kč ale dala bych i 200, i bublina je mimi ;) u dcery jsem chodila na utz skoro pořád, skoro každý týden, teď chodím co 2 týdny a pokaždé si beru fotku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:51

@Jankaxx tak bacha na to. Ta pamatka neni az tak trvale hodnoty jak se zda a po par letech by jsi mohla zaplakat. Je to termopapir takze to chce dobre skladovat a i tak uz tam po par letech nemusi byt nic moc videt. Idealne zacerstva oskenovat a ulozit v digitalni podobe ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
390
4.9.13 14:54

Tak ja dostala taky fotku kdykoliv jsem si řekla, ale stálo mě to 100,– a nahrání prohlídky ultrazvuku na DVD 200,– takže jsem si nechala raději udělat asi 3 DVD, ze kterých jsem si pak na PC vytiskla i tu fotečku… Ale, že by to dával doktor sám od sebe a zadarmo… to bych nečekala. Už jsem asi naučená, že za všechno se platí… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená mati
4.9.13 14:54

Nikdy :mrgreen: bývalá dr. si první „fotku“ založila do karty, že tam stejně není nic vidět a potom druhá dr. tiskne na požádání

takže pokud chceš, tak si řekni :pankac: já na fotky/vzpomínkové věci moc nejsem

  • Citovat
  • Upravit
2899
4.9.13 14:55

@quinny No to tedy díky za info! O víkendu se bude skenovat… nerada bych přišla o první obrázky svého prvního ufonka :srdce: Díky!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty