V kolikátém týdnu jste dostaly fotečku z UTZ?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
226
4.9.13 14:56

Dneska jde blízká osoba na první kontrolu proto se ptam ja když byla prvně těhu nedostala jsem nic nakonec to skončilo revizi v nemocnici a tam mi prymař fotku udělal ale jen kvuli jeho potřebam asi doložil to do papiru a kdybych si ju rychle nepřefotila do mobilu tak nemam vubec nic :nevim: tak se ptam jestli mužu dneska čekat fotečku podle všeho bude ve třetim měsici

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:57

@Jankaxx neni zac. Jaksi jsme zvykli ze driv fotky vydrzely sto let a skoro to na nich nebylo videt, dnes uz jsou technologie jine :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14871
4.9.13 14:57

@zinuška musí si o ní říct, né všude je to automatický ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.13 14:58

Já si o fotečku řeknu za 14dní to jdu na kontrolu a budu 13+1, tak už tam bude krásně vidět :))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:58

@zinuška cekat muzes pokud osoba blizka umi hezky poprosit :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35467
4.9.13 14:58
Citace] @quinny píše:
@Jankaxx tak bacha na to. Ta pamatka neni az tak trvale hodnoty jak se zda a po par letech by jsi mohla zaplakat. Je to termopapir takze to chce dobre skladovat a i tak uz tam po par letech nemusi byt nic moc videt. Idealne zacerstva oskenovat a ulozit v digitalni podobe ;)

Jen podotknu, ze ten termopapir je taky dost drahej, takze bych nesoudila kvalitu dr. podle toho, jak ochotny je tisknout fotky, ktere mu pojistovna rozhodne neproplati.
V nemocnici mame dokonce zakazano fotit( cokoli), jen ve vyjimecnych pripadech, fotky ukladame do pocitace a na papir nefotime..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6971
4.9.13 15:00

Řekla jsem si a nedala mi:/.. takže jsem ve 12tt a nemám nic.. už se těším na fotku z screeningu ve 13tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1584
4.9.13 15:02

Já jsem ji teda dostala dnes a to jsem v 13+4 asi záleží na tom zda má tvůj doktor ultrazvuk, který dělá fotky i z toho vnitřního. Můj to nemá tak jsem čekala do dneška.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
4.9.13 15:02

@quinny řekla jsem ji že se bez fotky nema ukazovat tak čekam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
4.9.13 15:03

@lyrica jee, gratulace! jinak ja taky kdykoliv jsem si rekla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6437
4.9.13 15:04

Fotecky jsem dostala 5+2, nic tam sice neni vidět, ale pro me bylo uklidnujici, ze je ditko v deloze.. @gabi.design zcela OT..nevim proč, vzdy, kdyz jsem nekde narazila na tvuj prispevek, tak jsem si tě představovala jako kratkovlasou brunetu:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35467
4.9.13 15:04
@Tučňačka20 píše:
Já jsem ji teda dostala dnes a to jsem v 13+4 asi záleží na tom zda má tvůj doktor ultrazvuk, který dělá fotky i z toho vnitřního. Můj to nemá tak jsem čekala do dneška.

ne, to neni pravda. Nezalezi na tom, jakou sondou se vysetruje( tedy jestli vaginalne nebo pres bricho), moznost tisku tohle neovlivnuje.
Spis bud nema tiskarnu, nebo nechce investovat do termopapiru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1584
4.9.13 15:06

@mroe No tak jsem to myslela, můj má tiskárnu jen u toho vnějšího a tak mi ji vytiskl až dnes. Blbě jsem to napsala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5354
4.9.13 15:14

Mně třeba v 8. týdnu odmítla fotku dát s tím, že je prostě pověrčivá :-D Stejně jsem si nakonec vyprosila aspoň rychlé blejsknutí na mobil :-D A v 13. týdnu už mi je dala na flashku. U nás za to tedy chtěji 200, ale co už, je to památka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35467
4.9.13 15:14
@Tučňačka20 píše:
@mroe No tak jsem to myslela, můj má tiskárnu jen u toho vnějšího a tak mi ji vytiskl až dnes. Blbě jsem to napsala…

Nerozumim, ma dva ultrazvuky? Obvykle jsou jen dve sondy u jednoho UZ, a k tomu jedna tiskarna, takze je normlane mozne fotit z obou druhu vysetreni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty