V kolikátém týdnu jste dostaly fotečku z UTZ?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1584
4.9.13 15:16

@mroe Ano má dva ultrazvuky. Má i rozdělené ordinace, jednu normálně s kozou na klasické vyšetřování a tady ten vnitřní a pak těhotenskou poradnu a tam má lehátko a ten vnější ultrazvuk. Zde má i tu tiskárnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35467
4.9.13 15:18
@Tučňačka20 píše:
@mroe Ano má dva ultrazvuky. Má i rozdělené ordinace, jednu normálně s kozou na klasické vyšetřování a tady ten vnitřní a pak těhotenskou poradnu a tam má lehátko a ten vnější ultrazvuk. Zde má i tu tiskárnu.

Aha, tak to pak ano.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
4.9.13 15:19

@dani24687 děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2184
4.9.13 15:20

Já si o ni říkám při každé návštěvě už od 5+6tt. Myslím, že sama od sebe by mi ji nenabídla. Možná až v tom 20tt při velkém UZ. Akorát teda u nás docela vydřiduši - 70 Kč za kus slabého papírku je dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
281
4.9.13 15:35

Já ve 20 tt na velkém utz muj doktor v ordinaco fotky bohužel nedělá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
4.9.13 15:44

Nikdy :? mému dr. nefungovala tiskárna
mám jen 3D z 16tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
4.9.13 16:13

Jééé, to je krásné téma :lol:. Já jsem si řekla hned o tu první 3den po vynechané MS, pochopitelně tam ještě nebylo vidět dítě, ale jen vysoká sliznice a 2,5mm dutinka, ale já se cítila jako bohyně s fotkou potomka :dance:. Jinak o fotky jsem si musela říkat, a vždy se platilo, nejdřív 50, pak 100 - ale člověk to rád dá :srdce:.

  • Citovat
  • Upravit
19503
4.9.13 16:14

@zinuška Já jsem si říkala při každém UTZ o fotečku. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12262
4.9.13 16:19

@Panídokonalá :mrgreen: :mrgreen: bohyně :mrgreen: :mrgreen: já mám i fotku vajíčka z utz před ovulací, šla jsem na utz při clostíku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19503
4.9.13 16:22
@martulkasloník píše:
@Panídokonalá :mrgreen: :mrgreen: bohyně :mrgreen: :mrgreen: já mám i fotku vajíčka z utz před ovulací, šla jsem na utz při clostíku :mrgreen:
:palec: :palec: :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
4.9.13 16:28
@martulkasloník píše:
@Panídokonalá :mrgreen: :mrgreen: bohyně :mrgreen: :mrgreen: já mám i fotku vajíčka z utz před ovulací, šla jsem na utz při clostíku :mrgreen:

Tak to je krásný. Mě třeba mrzí, že naše kočka pak už moc nespolupracovala. Takže poslední UZ foto mám někdy z 15tt, a to to tam DR lovila asi 10min. A z dalších UZ už nic, věčně obličejem zaražená v placentě a otočená zády :hug:.

  • Citovat
  • Upravit
7376
4.9.13 17:50

Pokazde, kdyz jsem chtela, poprve jen dutinku v 5. týdnu, pak v 6. uz neco bylo a jak tlouklo srdce v 8., pak v 11. pak na screeningu, pak asi 18., 20. +3d, 24, 28, 31 3d, pak uz toho moc videt neslo:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
420
4.9.13 19:35

Ahooj, já mámprvní z 8tt a řekla jsem si o to sama :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1296
4.9.13 20:11

Ja som to tiež mala ľubovoľné. Pri každej kontrole som si nechala aj fotku urobiť.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.9.13 21:17

Teda čumim jaký s tím někdo dělá problémy, můj dr dává fotky sám od sebe, klidně i několik najednou a první mi dal už někdy snad 4+4, to tam byl vidět jen gestační váček a po mimču zatím ani vidu, ani slechu :lol: a úplně zadarmo. Jinak nechápu, co někdo na tomhle dotazu nechápe :roll: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty