V kolikátém týdnu jste dostaly fotečku z UTZ?

226
4.9.13 14:25

V kolikatém tydnu jste dostaly fotečku z utz ?

Otazka je jasna tak děkuji za přispěvky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41882
4.9.13 14:26

V kolikátém jsem si řekla. Teď jsem si ze srandy nehchala udělat už v 6tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
4.9.13 14:26

U prvního 5+4 u druhého 8+1

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:29

@zinuška kdykoliv se povedlo neco pekneho a rekla jsem :nevim: nejak ten dotaz asi nechapu 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
4.9.13 14:29

Myslím, že u první dcery hned na prvním UTZ. Teď už to tak neřeším. Stejně v těch fotkách mám hokej a už bych ani nepoznala, které dítě na které fotce je

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
4.9.13 14:30

Už v 6+6tt ;)

  • Citovat
  • Upravit
41882
4.9.13 14:31

@quinny já taky ne :nevim:
Ale ony holky často čekají, kdy jim ji doktor nabídne..Aneb líná huba.. :nevim: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
4.9.13 14:32

Kdy jsem chtěla. :mrgreen: U prvního v 16tt., u druhého v 8tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7797
4.9.13 14:34

@zinuška
Dostávám od prvního ultrazvuku pokaždé, aniž bych si o to říkala, doktor mi to vždy vytiskne sám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.9.13 14:35

Líná huba holý neštěstí, stačí si říct :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
21848
4.9.13 14:35

6+2 a rekla jsem si sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.9.13 14:35

@lyrica nj ti pak zalezi na tom jaky je dr zlatokop :andel: :andel: :lol: a jakk to ma zpoplatneni. To by se ale taky nemusela dockat nikdy.
Pravda ja hned pri ulehani hlasila ze pokud bude nejaka sance na peknou fotku tak urcite chci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
4.9.13 14:35
@lyrica píše:
@quinny já taky ne :nevim:
Ale ony holky často čekají, kdy jim ji doktor nabídne..Aneb líná huba.. :nevim: :D

Nečetla jsem diskuzi takže sem tě zopakovala :oops:

  • Citovat
  • Upravit
41882
4.9.13 14:37

@quinny u nás chtěj 50,– což mi přijde jako dost, na to že je to jen kousek papírku :D Ale obětuju to no :lol:

@ikyki v pohodě 8)

@Seizdra dneska ti to moc sluší :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7797
4.9.13 14:38
@quinny píše:
@lyrica nj ti pak zalezi na tom jaky je dr zlatokop :andel: :andel: :lol: a jakk to ma zpoplatneni. To by se ale taky nemusela dockat nikdy.
Pravda ja hned pri ulehani hlasila ze pokud bude nejaka sance na peknou fotku tak urcite chci :mrgreen:

Já mám u doktora všechny fotky zadarmo…Bývalý doktor si účtoval 50 Kč za fotku a ještě remcal, když jsem to chtěla vytisknout, tenhle mi je tiskne sám a nechce za to nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty