Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Otazka je jasna tak děkuji za přispěvky
V kolikátém jsem si řekla. Teď jsem si ze srandy nehchala udělat už v 6tt.
@zinuška kdykoliv se povedlo neco pekneho a rekla jsem
nejak ten dotaz asi nechapu ![]()
Myslím, že u první dcery hned na prvním UTZ. Teď už to tak neřeším. Stejně v těch fotkách mám hokej a už bych ani nepoznala, které dítě na které fotce je
@quinny já taky ne ![]()
Ale ony holky často čekají, kdy jim ji doktor nabídne..Aneb líná huba..
![]()
@zinuška
Dostávám od prvního ultrazvuku pokaždé, aniž bych si o to říkala, doktor mi to vždy vytiskne sám.
@lyrica nj ti pak zalezi na tom jaky je dr zlatokop
a jakk to ma zpoplatneni. To by se ale taky nemusela dockat nikdy.
Pravda ja hned pri ulehani hlasila ze pokud bude nejaka sance na peknou fotku tak urcite chci ![]()
@quinny u nás chtěj 50,– což mi přijde jako dost, na to že je to jen kousek papírku
Ale obětuju to no ![]()
@ikyki v pohodě ![]()
@Seizdra dneska ti to moc sluší ![]()
@quinny píše:
@lyrica nj ti pak zalezi na tom jaky je dr zlatokop![]()
![]()
a jakk to ma zpoplatneni. To by se ale taky nemusela dockat nikdy.
Pravda ja hned pri ulehani hlasila ze pokud bude nejaka sance na peknou fotku tak urcite chci
Já mám u doktora všechny fotky zadarmo…Bývalý doktor si účtoval 50 Kč za fotku a ještě remcal, když jsem to chtěla vytisknout, tenhle mi je tiskne sám a nechce za to nic.