V práci nikde nevydržím
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@quanavera no jo no, ldyz prijde kontrolni nakup a ty nechas projit veci za nekolik az tisic, tak se nediv, ze te vyleji ve zkusebce… Jdi jinam a zkus pracovat lépe.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ya-ya píše:
Jak to dopadlo s cipem?
vidíš já přemýšlela v jaké diskuzi si už zakladatelka stěžovala
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Fazulina píše:
To, že už předem někdo přepokládá, že jsem si pod tašku něco schovala, mě uráží a nechápu to. A jako pokladní bych se hanbou propadala, kdybych to musela kontrolovat, ono je velmi často vidět, jak je jim to nepříjemné, ale dělat to musejí, protože jsou sledovány.Nemyslím, že by jinde na světě se nekradlo. Je to jen o slušném chování k zákazníkovi. A supermarkety si myslím vydělávají dost na to, aby sem tam nějakou ztrátu unesly. Někdy mě tohle fakt vytáčí.
Taky jsem žila v cizině a vím, jak to tam chodí.
Jen bych chtěla říct, že jsou pokladní a pokladní a ztráty a ztráty. Nedávno tady u nás v obchodě byla ta ztráta 54 lahví balantinky a paní pokladní (brigádnice v důchodu) se mile usmívala. Asi jí to bylo úplně jedno, obyčejný zákazník s narvanou cinkající cestovkou
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ya-ya píše:
Vzhledem k ostatnim diskusim, se nedivim
To je ta, co si nepípala s čipovou kartou, protože nevěděla, jak? Chtěla jsem napsat, že je divné, že ji vyhodili kvůli jedné chybě, já sem tam taky v práci chybu udělala, ale nikdy mě nikdo nevyhodil, vždy jsme to nějak vyřešili (šlo teda o úplně něco jinýho). Tak jsem si říkala, že v tom musí být něco jinýho, pokud je to teda ta stejná osoba.
Jinak úplně od tématu, ale už jsem si tady všimla milionkrát, že někdo naráží na jiné diskuse uživatelek, kde se tohle zjišťuje? Nebo to vidí jen nějaké ty hvězdné stálice?:-)))
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Trochu OT, ale vzpomněla jsem si jak mi kdysi pokladní otevřela krabičku se zubní pastou ![]()
Koukala jsem na ní vyjeveně a ona mi hned vysvětlila, že to kontroluje jestli je tam ta správná, že se prý stává, že si zloděj (a byla konkrétní, takhle nápadití jsou prý Romové) přehodí drahou zubní pastu do krabičky té nejlevnější. ![]()
Hustý jako… by mě nenapadlo…
Mají to vymakané ![]()
Nicméně jako pocit té pokladní - asi ponižující no. Přišlo mi to přesčáru, nicméně dělat to musí, to je jasné. Ale v člověku vyvstává otázka - kam jsme to dopracovali, fakt. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Fazulina píše:
To je ta, co si nepípala s čipovou kartou, protože nevěděla, jak? Chtěla jsem napsat, že je divné, že ji vyhodili kvůli jedné chybě, já sem tam taky v práci chybu udělala, ale nikdy mě nikdo nevyhodil, vždy jsme to nějak vyřešili (šlo teda o úplně něco jinýho). Tak jsem si říkala, že v tom musí být něco jinýho, pokud je to teda ta stejná osoba.Jinak úplně od tématu, ale už jsem si tady všimla milionkrát, že někdo naráží na jiné diskuse uživatelek, kde se tohle zjišťuje? Nebo to vidí jen nějaké ty hvězdné stálice?:-)))
https://www.emimino.cz/…l/quanavera/?… Se podívej sama ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ya-ya píše:
Vzhledem k ostatnim diskusim, se nedivim
Já též ne…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Petra274 píše:@Fazulina píše:
To, že už předem někdo přepokládá, že jsem si pod tašku něco schovala, mě uráží a nechápu to. A jako pokladní bych se hanbou propadala, kdybych to musela kontrolovat, ono je velmi často vidět, jak je jim to nepříjemné, ale dělat to musejí, protože jsou sledovány.Nemyslím, že by jinde na světě se nekradlo. Je to jen o slušném chování k zákazníkovi. A supermarkety si myslím vydělávají dost na to, aby sem tam nějakou ztrátu unesly. Někdy mě tohle fakt vytáčí.
Taky jsem žila v cizině a vím, jak to tam chodí.
Jen bych chtěla říct, že jsou pokladní a pokladní a ztráty a ztráty. Nedávno tady u nás v obchodě byla ta ztráta 54 lahví balantinky a paní pokladní (brigádnice v důchodu) se mile usmívala. Asi jí to bylo úplně jedno, obyčejný zákazník s narvanou cinkající cestovkouNo teda, v kterým obchodě je v regále vyskládaných tolik lahví Balantinky? To snad nemají ani v Kauflandě, ale nevím, Balantinku nepiju:-)). Tak to je zase extrém, samozřejmě, to musela být paní totálně mimo nebo byla se zlodějem domluvená na část lupu:-))
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Fazulina píše:
Jinak úplně od tématu, ale už jsem si tady všimla milionkrát, že někdo naráží na jiné diskuse uživatelek, kde se tohle zjišťuje? Nebo to vidí jen nějaké ty hvězdné stálice?:-)))
Nejčastěji to začne pocitem, že s tímhle nickem se v hlavě cosi pojí… a pak strejda google ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše:
https://www.emimino.cz/…l/quanavera/?… Se podívej sama
Ahaaaa, už chápu, zřejmě třeba nastavit, např. ty to máš jen pro přátele, už chápu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Fazulina přesně tak, mě tohle otevírání krabiček přijde hodně trapný, o prodlužování celého procesunákupu nemluvě - prostě neúcta k zákazníkovi každým coulem - zákazník proto čekám dýl? No a co? hlavně že nám neukradl luxusní pastu.
- Citovat
- Upravit
@redbulka píše:
@Fazulina přesně tak, mě tohle otevírání krabiček přijde hodně trapný, o prodlužování celého procesunákupu nemluvě - prostě neúcta k zákazníkovi každým coulem - zákazník proto čekám dýl? No a co? hlavně že nám neukradl luxusní pastu.
Kdyby lidi nebyli zlodějské sfině, tak by tato opatření vůbec nemusela být.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše:
Já též ne…
Co je na mých diskuzích špatného?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
no nevím za sedm let co jsem u kaufu byla tak jsem zažila dva vyhazovy, jedna byla zlodějka, druhá byla naprosto totálně neschopná a to takovým způsobem, že za celý den dala do regálu jedno plato zboží, u kasy vůbec nepochopila, že musí obsluhovat a né jen sedět a koukat.
prosím anonym nemusí si mě každý spojit s prací