Valco Baby SNAP Ultra Sport

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6755
8.2.16 10:02

@tkub No ten se rozpadnul mě :-) Rupla mi celá konstrukce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
8.2.16 10:04

:D A doporučili byste nějaký jiný lehce složitelný a přitom dobrý na výlety do přírody?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
8.2.16 10:13

No já do Snapa půjdu znovu, byla jsem s ním spokojená, i když se pak rozpadnul :mrgreen: Ale budu chtít nafukovací kola…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1004
8.2.16 12:42

@Saffiraa to Ultra má, však si ho viděla :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
8.2.16 12:46

@tkub Jj, já měla Valco Baby Snap4 :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
21.3.16 12:20

Holky ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je Valco snap ultra odpruzeny? Nikde jsem to nenašla, tak asi ne, co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
21.3.16 12:47

@Lennat Bohuzel neni. Uz ho mame doma a jsem s jim beztak moc spokojena. Ackoli do tezsiho terenu bych asi volila neco pevnejsiho, zvladli jsme i jizdu po kamenech, polnackach. apesinkach. Ale srovnat s ospruzenym to holt nejde. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
21.3.16 14:04

@AjkaMajka Dekuji za info. Myslela jsem si to. Mam doma Valco snap 4, taky jsem moc spokojena, ale s korbickou s malým prtetem si neumím tento kocar u nas na vesnici predstavit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4396
26.4.16 14:11

Holky, prosím, můžete mi některá změřit jak daleko od země je rukojeť? Je na nic, že není výškově nastavitelná, tak ať můžu srovnat se stávajícím. Moc děkuji :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
26.4.16 18:23

@sarink 103cm :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4396
26.4.16 19:24

@AjkaMajka moc děkuji :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
26.4.16 21:49

@sarink za nic ;) kdyby cokoli tak dej vedet! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
994
10.5.16 21:15

@tkub Máte ještě kočárek Snap Ultra? Zaujal mě a ráda bych jej koupila. Někde jsem našla, že jde do lehu a jinde, že ne. Tak mě to trochu mate.

Třeba zde je obrázek, že to fakt do lehu jde:
http://www.thecarcrashdetective.com/…review.html/

Nebo to na reálném kusu nejde?
Děkuji moc za info :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.5.16 21:21

@Danullaa Kocarek do lehu jde, ale korbicka neni uplne rovne, je tvarovana pro sed a polozenim se jen jakoby nakloni. Je to v podstate jako kdyz naklonite autosedacku do lehu. Nohy nebudou nikdy v rovine s telem. ☺ ale prteti to nevadi, netravi tam cele dny a vyspi se i takhle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
994
10.5.16 21:24

@AjkaMajka takže tenhle obrázek mě mate? :-) Je to téměř leh ne? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala