Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@zudina A Jo. O Tom jsem vubec neuvazovala, ma 14 kg, to je moc. Ale dik za tip ☺
@Jogrr Mluvis o tom Valcu Ultra? Starsi typ nebo Tailor made? Padlo tu uz vic kocarku, tak jsem zmatena, pardon
To bych byla moc rada za kladne nazory, nejspis ho vazne koupime a to brzy, protoze ted se pry uz jen vyprodavaji a dalsi budou az koncem leta. A jak ta puvodni kolecka? Da se to v pohode nebo mate nafukovaci?
@Molinka mame presne tento, i jsme ho kupovali na mall, za stejnou cenu.
Kolecka jsou ok, ale toto je nas “lehky” sportak, takze na hory bereme ten “tezky”, tomu se nic nevyrovna.
@Currymatka píše:
@Molinka No tak to jsi mě zase rozhodilaJá na to Valco byla úplně natěšená, úplně jsem si malovala kde si nechám ušít to a tamto… Pak jsem někde četla to pitomý polohování a úplně jsem se přeorientovala na Cybex
. Mám malou korbu, tak taky půjde prcek do sporťáku dřív a do lehu, tak proto hledám nějaký, který se dá otáčet… No sama jsem zvědavá, který nakonec vyberu
Chapu
Ja byla rozhodnuta uz dvakrat ruzne, ale fakt ho nejspis vezmem. Libi se mi i material. Jen bych prece Jen rada jeste nejake zkusenosti s tou stabilitou a pevnosti ![]()
@Molinka
Valco Ultra můžu doporučit, ale ne ty pryžový kola. Zvažuji koupi nafukovacích, ale jsou drahy, tak nevím. Do města na chodníky je to super kočárek = lehký s otočnou sedačkou
, to jsem chtela. Nevýhodou tohoto kočárku je, že není odpružený, takže když potrebuji přejet po trávě, tak dítě „natřásám“, což není vhodné pro novorozence. Nevím, jestli by to vyresily nafukovací kola. Spíše ne.
Sedačka se nevikla, je super
.
Kočárek nemá výškově nastavitelnou rukojeť, což mi nevadí, ale menším postavám to nevyhovuje.
Za mne tento kočárek ano, ale pro větší dítě.
Zkus se podívat na kočárek Easy Go Optimo. Je sice o 3 kg těžší, ale měl by být odpružený a taky má otočnou sedačkou. Váží 11kg. Což je pořád hezky. Navíc má výškově nastavitelnou rukojeť, je levnější a jsou i levnější nafukovací kola
.
Podle fotek ten Easy go Optimo taky není odpruzeny. https://www.darababy.cz/index.php?…
@pedigka Děkuji za info
Nafukovací kola to zlepší hodně, myslím. A doufám
Alespoň u Snapa před lety to byl skoro nebetyčný rozdíl oproti původním pěnovým. Easy go mi úplně unikl, ten vidím poprvé a vypadá dobře
@Molinka
Je u vás někde k vidění kočárek Valco Ultra nebo easy go optimo?
@pedigka píše:
@Molinka
Je u vás někde k vidění kočárek Valco Ultra nebo easy go optimo?
Ultra je k vidění v obchodě Babyboo v Plzni. Pokud už ho někdo nekoupil…další Valca jim mají dorazit až koncem srpna prý.