Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@MartinaIrena píše:
Takhle to u propagandy vždycky začíná.
Ale tohle je jen obrana proti propagandě. Protože ta moderní, proruská, ta z těch webů už několik let jede jako kulometY
Tohle jsi taky odhalila?
https://www.irozhlas.cz/…05050600_ogo
@brisco píše:
Ale tohle je jen obrana proti propagandě. Protože ta moderní, proruská, ta z těch webů už několik let jede jako kulometY
Tohle jsi taky odhalila?
https://www.irozhlas.cz/…05050600_ogo
Jo, nedělám si iluze. O ty jsem přišla už dávno spolu s mládím. Tady jde spíš o precedent. Nechci jakoukoliv totalitu z jakékoliv strany. Ale on už i Fialka ve svých komentářích trochu přibrzdil, když viděl reakce obyvatel.
@Jazmine píše:
Vždycky mě fascinuje, že tohle vůbec někdo řeší. Jaký v tom pro tebe bude rozdíl, jestli příspěvek napsala Květinka455, nebo Velká snažilka nebo Anonym?
Proč se tady vždycky můžete potento když někdo zneužije Anonym, není to úplně jedno?
Ne, není mi to jedno.
@debra.morgan píše:
Ne, není mi to jedno.
Tvoje starosti bych chtěla mít ![]()
@debra.morgan koho zajímají pravidla Emimina kromě tebe? Nikoho! Tak to neřeš ![]()
@Justin Case píše: Více
A máš odkaz na rozhodnutí Haagu, nebo je to tvůj přiblblej žvást, popř. instrukce z Kremlu…
![]()
@Justin Case píše: Více
Dobrý den,
veškeré diskuze ohledně této tematiky je chození na velmi tenkém ledě. Také by nás zajímal odkaz na rozhodnutí z Haagu.
Hezký den
Jana
Dobrý den,
nevím zda-li čtete soukromé zprávy a tak jsem se rozhodl reagovat ještě tady. Příspěvek jsem smazl z důvodu, aby to někoho nepobuřovalo, nicméně mě naopak mrzí neustále hrození válkou.
Myslím si, že třeba vyjádření jako bylo toto v počátku daného konflitku,,Vláda pošle Ukrajině další zbraně za 400 milionů. Jsme ve válce, řekl Fiala" a neustále se v tom pokračuje je špatné. Nicméně stejně tak daný konflikt je špatný protože jako v každém konfliktu umírají nevinní lidé.
Nicméně ohledně daného rozhodnutí
dovětěk
https://www.eurointegration.com.ua/…2/7/7179091/
There have been no victorious posts with congratulations from the president, prime minister or foreign minister about Ukraine's triumph in The Hague.
In both cases, the Court rejected most of Ukraine's positions and arguments regarding Russia’s international crimes. Most importantly, it dismissed Ukraine's key accusations, which formed the core of and were the reason for its complaint to the ICJ.
Neříkám, že to není smutné…
No a ohledně označení válka ( chápu, že je to slovíčkaření, ale jsou lidé, kteří při neustálem slyšení válka reagují jinak než na ozbrojený konflikt / a ano, je to to stejné, slovíčkaření )
https://denikn.cz/…je-expertka/
Můžeme to tedy nazývat válkou? Je takové pojmenování korektní?
Používat v kontextu dění na Ukrajině pojem „válka“ rozhodně není chybné. To, co se tam děje, válka je. V právní terminologii bychom však raději volili termín „ozbrojený konflikt“, protože ho používají novější, poválečné prameny.
Každopádně je to celé smutné a doufám, že to co nejdříve skončí.
Přeji všem hezký den
On 31 January 2024, the International Court of Justice (ICJ) delivered a ruling in the case of Ukraine v. the Russian Federation regarding the application of the International Convention for the Suppression of the Financing of Terrorism (ICSFT) and the International Convention on the Elimination of All Forms of Racial Discrimination (CERD).
We refer to this case as The Big Case, both because it involves the violation of two UN conventions simultaneously, and considering the number of people involved and the volume of documents and evidence submitted to the Court.
In the ICJ verdict, Russia was found guilty of violating both Conventions. As a nice bonus, the Court also found Russia guilty of violating the mandatory order for the application of provisional measures.
@Lenka_Hal píše: Více
Jo, to je fajn a souhlas. Stejně tak je vyložene dobře, že to případně bude řešit takto v mezích mezinárodního práva :,,Spojené státy podporují zřízení zvláštního tribunálu, který by soudil Rusko za zločin agrese proti Ukrajině, oznámilo americké ministerstvo zahraničí. Navrhuje, aby takový orgán byl zakotven v ukrajinském soudním systému a zároveň měl „mezinárodní prvky“.
o tom žádná!
Nevím, proč mi přišla tato SZ:
Reakce v diskuzi - Válka mezi Ruskem a Ukrajinou
Dobrý den,
Jedná se o tento případ, který dosáhl rozhřešení.
https://www. denik. cz/…0170116.html
https://www. irozhlas. cz/…02022208_eza
Nejsem na žádné straně konfliktu a poukazuji na fakta, stejně jako válka se,,z právního hlediska vyhlašovala"
Tady je úryvek z deníku Můžeme to tedy nazývat válkou? Je takové pojmenování korektní?
Používat v kontextu dění na Ukrajině pojem „válka“ rozhodně není chybné. To, co se tam děje, válka je. V právní terminologii bychom však raději volili termín „ozbrojený konflikt“, protože ho používají novější, poválečné prameny…
Omlouvám se pokud to znělo, že jsem na nějake strane barikády, ale jsem zde nestranny, neboť to opravdu není náš konflikt. Napsal jsem to soukrome ať to nevypadá, že se chci nějak přít nebo trollit a diskuzi raději smažu ať se toho nikdo nechytá. Nicméně mě unavuje věčné strašení válkou
Přeji vám hezký den
Myslím, že je chyba, že lze mazat příspěvky a nezachová se citace, protože v příspěvku, na který jsem reagoval, bylo něco v tom smyslu, že dle Haagu se v podstatě nic na UA neděje a nedochází k žádným zločinům…
![]()
Na to reakce v SZ, kde v prvním odkazu se dozvím, že letos na velikonoce budou vejce levnější a v druhém jiná fíčovina, která s tématem nesouvisí…
![]()
@Justin Case prostě není scopen/a doložit svá prorusácká tvrzení, tak smazalúa příspěvek a teď se vykrucuje a rozesílá zřejmě na věechny strany SZ…
![]()
Příště tedy u podobných příspěvků CTRLC a uložit v počítači…
![]()