Ve kterých plenkových kalhotkách se může hýbat???

Napsat příspěvek
Velikost písma:
51750
15.5.10 18:19

Hmm desinfekce? No myslím že je Mio fresh.........já teda sem tam kápnu do praní tee tre oil a nebo levandulový olej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kvetinka56
15.5.10 19:41

Ja jsem si taky koupila dve HHS, uz se na ne tesim.
Pavli, ja jsem cetla asi na baby cafe ze jakakoliv kyselina poskozuje ty bambusovy vlakna a ocet je slaba kyselina octova. Taky tam jsem se docetla, ze se teda na prani bambusek nema pouzivat. Na dezinfekci je pry pak dobry ten tea tree olej, co dava taky Katy. Katy, kde ho kupujes?
Pavli, jeste na tebe mam dotaz, kde si si objednala konopno-bambusovou latku na vkladacky, taky bych si je usila, i kdyz stroj nemam. Ale myslim, ze by to stacilo obsit i v ruce, ne?

  • Citovat
  • Upravit
51750
15.5.10 19:50

Květinko dávám normální tee tre oil co prodávají snad všude. Už an nevím kde jsem ho kupovala. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10652
15.5.10 20:07

katy:jj skočím do lékárny snad na mě zase nebudou koukat jak z jara:-D
květinka:koupila jsem tady :http://www.sijemdetem.cz/…-k-dispozici
jo já si myslím že i v ruce když to utáhneš tak to půjde :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10652
15.5.10 20:08

květinka:teda toto:
http://www.sijemdetem.cz/…alsi-v-lednu
tamten odkaz je na klas.bambus + bavlna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kvetinka56
16.5.10 09:19

Dik Pavli, zkusim si koupit, jak je to flis, nebude se to asi tolik trepit.
Ja jsem dnes rano konecne vyzkousela pletene vlnacky, no kompletne mi vse pokakal, takze se uz susi :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
neczuz
16.5.10 10:29

S tou slabou kyselinou a bambusem - a kyselá moč nevadí?

  • Citovat
  • Upravit
kvetinka56
16.5.10 12:19

Hm, tos me dostala, to teda nevim. Asi jo :-)

  • Citovat
  • Upravit
kvetinka56
16.5.10 14:21

neczucz, tak jsem kolem toho trosku postourala a moc ma neutralni az zasadite pH.

  • Citovat
  • Upravit
neczuz
16.5.10 14:45
kvetinka56 píše:
neczucz, tak jsem kolem toho trosku postourala a moc ma neutralni az zasadite pH.

Nene, to mě neukecáš. Určitě slabě kyselá. pH moči jsem měřila pravidelně :wink:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mo%C4%8D
http://www.jergym.hiedu.cz/…em/moc2.html
http://www.wikiskripta.eu/…PH_mo%C4%8Di

Pravda, děti nemaj moc masa, ale mají dost živočišné bílkoviny z MM nebo UM.

  • Citovat
  • Upravit
kvetinka56
16.5.10 15:02

Je, a uz vim kde vzniklo nedorozumeni. Kyselina octova je slaba kyselina, coz neni to stejny, ze ma slabe kysele pH. Ja jsem totiz vystudovany chemik, tak jsem pouzila automaticky chemicky vyraz. Kazdopadne kyseliny bambusu nesvedci :wink:

  • Citovat
  • Upravit
10652
16.5.10 17:55

květinka:aha takže hned vlňáčky okusily kákoš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.5.10 22:06

ahoj, nečetla jsem vše, jen to o octu a bambusu… jak vadí bambusové látce kys.citonová, která je v ecoveru, stejně vadí i ten ocet, prala jsem divá v octu, že dělám pro plenky to nej a nakonec jsem je mohla vyhodit, od té doby co peru jen ulrichovi jsou plenky super a hodně lidí chválí jemnost…

tak asi na tom něco bude…
jinak co se týče moče, tak její pH určitě neva, spíš vadí zbytkové soli, které pak dělají fleky i bez káka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kvetinka56
17.5.10 07:17

Tak prvni noc v latkovkach za nama. A hlasim moc velkou uspesnost, ja jsem nadsena, uz nikdy jednorazovky na noc, jenom v pripade nouze. Maly mel vazacku HHS, dovnitr jsem mu dala jednu bambusovou Kiko plus bamboo prefold naskladanej, aby to vydrzelo. Mam ucuranka a bala jsem se, aby mu to v noci neprovlhlo naskrz. No a po 11hodinach mel tu vazacku jenom jemne vlhkou, vlnacky Disana byly uplne suche :potlesk: Takze dnes na noc to zkusim bez ty Kiko plenky a uvidime, co to vydrzi.

  • Citovat
  • Upravit
kvetinka56
17.5.10 07:19

Jo holky, a kdo pletete vlnacky, Vlnap ma ted na Maxi Color skvelou nabidku za 45,– klubicko (puv. cena 85).
Ja ty vlny doma mam uz hodne, ale asi do toho pujdu, prece jenom malej roste a vlnacku budeme potrebovat hodne, protoze jsem se do nich zamilovala :wink:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pro látkování a látkové pleny

Ikona - Miloslava Ščerbová

Miloslava Ščerbová