Velikost přirození - co je optimální?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
K.Black
14.4.13 21:59
@Seizdra píše:
Souhlas, co kdyby nad tím náhodou někdo provozoval sebeuspokojování :nevim:

ups :oops: :oops: :oops:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.4.13 21:59

@Prcek88 dobře omlouvám se..já zkopírovala odkaz, jsem nevěděla, že se sem hodí přímo obrázek :(

  • Citovat
  • Upravit
AmyLee
14.4.13 21:59
@Anonymní píše:
no jo, ale alespoň cítím, že ho v sobě mám :mrgreen: :think:

když ho ma malýho tak existují pomůcky na zvětšení :-D nebo se vykašli na chlapi a kup si robertka, dle požadované velikosti :*

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.4.13 22:00

@AmyLee to je nápad!! :mrgreen: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

  • Citovat
  • Upravit
21848
14.4.13 22:00
@K.Black píše:
ups :oops: :oops: :oops:

Snad jsem tě teď nepráskla??? :D :D :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1406
14.4.13 22:00

18 cm je akorát:-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
AmyLee
14.4.13 22:01
@Anonymní píše:
to je nápad!! :mrgreen: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

vím ne.. Já mám jen chytré nápady.. Kam ho položíš - tam ho najdeš.. Nebude dělat svinčík po bytě, nebude grkat, prdět, škrabat se na kulách. Ideální chlap :pankac: :pankac: :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
14.4.13 22:01
@Seizdra píše:
Snad jsem tě teď nepráskla??? :D :D :jazyk:

dneska se ti daří :(

  • Citovat
  • Upravit
Lucie46
14.4.13 22:02

Holky i s malym kasparkem se muze zahrat velke divadlo :lol: :lol: Myslim, ze okolo tech 20 cm je to akorat :)

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
14.4.13 22:02
@AmyLee píše:
vím ne.. Já mám jen chytré nápady.. Kam ho položíš - tam ho najdeš.. Nebude dělat svinčík po bytě, nebude grkat, prdět, škrabat se na kulách. Ideální chlap :pankac: :pankac: :pankac:

akorát nedonese prachy, ale na to jsou milenci :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
21848
14.4.13 22:02
@K.Black píše:
dneska se ti daří :(

Sakra, já už fakt mlčím :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K.Black
14.4.13 22:02
@Lucie46 píše:
Holky i s malym kasparkem se muze zahrat velke divadlo :lol: :lol: Myslim, ze okolo tech 20 cm je to akorat :)

nj, ale pak je to komedie :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
14.4.13 22:03
@Seizdra píše:
Sakra, já už fakt mlčím :zed: :zed:

děkuju :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
AmyLee
14.4.13 22:04
@K.Black píše:
akorát nedonese prachy, ale na to jsou milenci :mrgreen:
:think: tak snad si je zakladatelka dokáže vydělat sama ne?? :nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
10867
14.4.13 22:05
@K.Black píše:
@tamata to není pan Black, ten je mladší ;)no já nevím číňana jsem neviděla, nesahala :think: ale říká se to, že to je šudlátko k ničemu :nevim:

http://www.lideazeme.cz/…9c00295f.jpg

Jdi do toho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová