Velikostní anatomická neshoda

Anonymní
23.11.20 22:04

velikostní anatomická neshoda

Zdravím, chtěl jsem se zeptat na takovou zajímavost, jedna kamarádka co dělá u koní mi říkala, že když je samice moc uzká a protože koně ho mají velkého a dlouhého, může ho tomu hřebci nějak „utlačit“(že se z toho poškodí nějak vnitřek penisu nevím jak) nebo jak to myslela, že dopodrobna přesně neví protože tohle přímo nedělá ale učili se to, že je to tím nepoměrem, myslíte že tohle samé jde i u lidí? prostě že když chlap se nevejde do holky nějak mu ho „utlačí“ nevím jak si to představit, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19742
23.11.20 22:14

A hororu o zubatých vagínách věříš taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 22:21

@divine woman tohle je vážné téma, já si nedělal legrácku, ta kamarádka fakt studovala koně fakultu čzu :D

• Citovat
  • Nahlásit
3961
23.11.20 22:22
@divine woman píše:
A hororu o zubatých vagínách věříš taky?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
23.11.20 22:24
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl jsem se zeptat na takovou zajímavost, jedna kamarádka co dělá u koní mi říkala, že když je samice moc uzká a protože koně ho mají velkého a dlouhého, může ho tomu hřebci nějak „utlačit“(že se z toho poškodí nějak vnitřek penisu nevím jak) nebo jak to myslela, že dopodrobna přesně neví protože tohle přímo nedělá ale učili se to, že je to tím nepoměrem, myslíte že tohle samé jde i u lidí? prostě že když chlap se nevejde do holky nějak mu ho „utlačí“ nevím jak si to představit, co myslíte?

Myslíš, že otvor, kudy projde 3.5 kilové mimino, může penis nějak zásadně utlačit? A jsou případi, co ho strkají i do otvoru tomu neurčenému. Do řitního. A nic moc destruktivního se pen.isu nestane.

Příspěvek upraven 23.11.20 v 22:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
@Anonymní píše:

Copak? Máš velkýho pinďoura a bojíš se, že ti ho ňáká přiškrtí? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3961
@Anonymní píše:
@divine woman tohle je vážné téma, já si nedělal legrácku, ta kamarádka fakt studovala koně fakultu čzu :D

Ahaaaaa.
A tobě je 13 a ještě nemáš vlastní zkušenost, viď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 22:26

@Moringa tak stalo se mi že mě to bolelo z toho že se mi tam nevešel, takže nevím no :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
8103
23.11.20 22:26
@Anonymní píše:

Hmmm. Napadlo mě nekolik náramně vtipných odpovědí… Ale budou Vánoce, tak se budu chovat slušně.

Ne, penis se v příliš úzké vagíně neutlačí, neboj.

A jen aby ti spadl trochu hřebínek, dost pochybuji, že by se tvá mužná chlouba dala srovnávat s dětskou hlavičkou… Pokud ano, přijmi mou upřímnou soustrast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 22:27

@Russet tak při porodu se vše ale roztahne ne? já mluvím o nějakém sevření zrovna no

• Citovat
  • Nahlásit
2183
23.11.20 22:28
@SAJ píše:
Hmmm. Napadlo mě nekolik náramně vtipných odpovědí… Ale budou Vánoce, tak se budu chovat slušně.

Ne, penis se v příliš úzké vagíně neutlačí, neboj.

A jen aby ti spadl trochu hřebínek, dost pochybuji, že by se tvá mužná chlouba dala srovnávat s dětskou hlavičkou… Pokud ano, přijmi mou upřímnou soustrast.
:palec: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8103
23.11.20 22:30
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:
@divine woman tohle je vážné téma, já si nedělal legrácku, ta kamarádka fakt studovala koně fakultu čzu :D
@Moringa tak stalo se mi že mě to bolelo z toho že se mi tam nevešel, takže nevím no :mrgreen: :mrgreen:

A hele, ty jsi gay? Jestli ne, nauč se psát, jestli jo, buď v klidu, zlé vagíny ti neublíží. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 22:30

@SAJ ale to o tom utlačení nebylo o tlouštce penisu, ale o jeho délce, bavili jsme se o tom ve vztahu ke koním(ti je mají fakt dlouhé) a přece by si to ais nevymýšlela když to studovala ne? a jde mi o sex, ne porod, tam je přeci vše jinak roztažené :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 22:32

@SAJ nejsem gay :D:D ale bolelo mě to spší uvnitř penisu, že nešel celej zasunout dává to smysl? ne že by se nevešel ve smyslu šířky, ale délky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
29226
23.11.20 22:32
@Anonymní píše:
@Russet tak při porodu se vše ale roztahne ne? já mluvím o nějakém sevření zrovna no

Tak jistá elasticita v těch místech je. Navíc chlap má možnost výběru, co mu vyhovuje. Hřebec většinou na výběr nemá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat