Pád na hlavu v dětství

Anonymní
18.11.20 16:11

Pád na hlavu v dětství

Ahoj holky,
Chtěla bych se s vámi poradit ohledně jedné věci, která mě trápí.
Mám mladší sestru a nedávno se nám náš starší brácha svěřil, že mu sestra, když měla 3-4 roky cca spadla z výšky 1-2 metrů na hlavu a že to absolutně neřešil. Mamka si všimla, že má na hlavě bouli, obrovskou, ale už si nepamatuji, Jak se to řešilo, taky jsem byla malá. Jen vím, že u doktora nebyla. Je tomu už snad 12 let a nic jí není, jen jsem si četla, že se sraženina krve může projevit i po několika letech. Myslíte, že se obávám oprávněně nebo jsem spíš jenom paranoidní? Je pravda, že jsem tak trochu víc starostlivá. :( :lol: Děkuji za váš čas.
Diskuzi nechávám anonymní, aby si toho někdo z rodiny nevšiml.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8888
18.11.20 16:25

Můžeš umřít na rakovinu plic, byť nejsi kuřák… Nech to být a užívej dne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
18.11.20 16:50

Já jsem dědečkovi vypadla z kočáru na beton. Taky prý na hlavu. Je to 39 let pořád žiju :mrgreen:
Po 12 letech se riziko, že se to projeví blíží nule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
18.11.20 16:55
@Jahru píše:
Já jsem dědečkovi vypadla z kočáru na beton. Taky prý na hlavu. Je to 39 let pořád žiju :mrgreen:
Po 12 letech se riziko, že se to projeví blíží nule.

A jsi si jistá, že jsi v pořádku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
18.11.20 16:57
@Kipa22 píše:
A jsi si jistá, že jsi v pořádku? :lol:

V pořádku jo. Jestli normální, to těžko říct :mrgreen: Ale to nebylo předmětem dotazu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
18.11.20 17:18

Boule se udělala pod kůží. Na hlavě se vždy udělá velká. Sraženinu si nejspís vypěstuješ nevhodnou stravou než pádem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 18:09

Zakladatelka: Tak všem moc dekujit :palec: :D jsem moc starostlivá v takových věcech a dost hypochondr. Tak díky za pmoc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
10
18.11.20 18:45

Dejte tomu čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 18:31

Mně pustil taťka na hlavu kladivo, když mi bylo zhruba pět… hrála jsem si v dílně pod stolem a on mě neviděl. V dospělosti se mi projevila epilepsie - přisuzuji to tomuto úrazu. Ale nemusí to tak být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama