Velký utz 11+?? Bude vidět pohlaví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:01
Velký utz 11+?? Bude vidět pohlaví?

Otázka zní jasně :) udělají mi velký ultrazvuk v týdnu kdy budu 11+ nevím kolik :think: jedeme potom na 14 denní dovolenou. Jednalo by se přesně o Brno Veveří. Na netu mají napsáno že utz dělají ve 12 a 13 tt ale to je myšleno jako 12+ nebo je to právě probíhající 12tt? A kdo jste byl v týdnu 11+ bylo už poznat pohlaví. Děkuji moc za odpovědi :kytka:

Ptám se anonymně, protože jsem teprve na začátku těhu a plánujeme již zmíněnou dovolenou ;) díky za utajení identity ;)

Přečtěte si článek: Určení pohlaví dítěte - od kterého týdne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5422 příspěvků 26.10.18 15:04

Nejspíš nebude, a určitě ti to neřeknou na 100% mě to jistě řekli až v 16tt. A co s tím má společného dovolená? Tak se to dozvíš až přijedeš z dovči no :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 26.10.18 15:04

malý utz se dělá od 11 +…pohlaví vidět nepůjde, pohlavní hrbolek, jde vidět až od 12+…( vždy jsem si utz naplánovala tak že jsem šla 12 +6 a pohlaví mi bylo sděleno vždy a vždy se trefili..ale upozornili že pokud je dítě dobře natočené a pohlavní hrbolek jde vidět, tak až od 12+, dřív je to spíš jen odhad

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:12

@smurfka díky moc za odpověď :)
@Kriss Tina no jde asi o to, že plánujeme dovolenou a to bych při odjezdu měla být 12+, jedeme na 14dní a pak jsou vánoce, tak přemýšlím, zda odjezd o kousek neposunout. :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 26.10.18 15:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina no jde asi o to, že plánujeme dovolenou a to bych při odjezdu měla být 12+, jedeme na 14dní a pak jsou vánoce, tak přemýšlím, zda odjezd o kousek neposunout. :nevim:

jako proč? abys před dovolenou věděla pohlaví?
i když bys šla 12+ a řeknou ti ho, nemusí být stoprocentní.. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:15

@Kriss Tina na 100% ti to neřekne nikdo! :D to je jasná věc! Bratranec měl mít kluka Kryštofa a najednou mu po plánovanem císaři nesou růžovou peřinku a on vyděšenej, že má kluka! A že se spletli! A oni no jste pan xxx od paní xxx? No tak máte holku! A to je ani ne rok stará událost! :jazyk: :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:18

@smurfka no ne, jde mi hlavně o to, jestli mi ho vůbec udělají? Protože při návratu budu 14+ a to už je prý pozdě! Nebo ne? Nevím právě :nevim: pohlaví je jen bonus velkého utz, hlavně abych ho stihla kdy se má dělat! :think:

Kelišová 5422 příspěvků 26.10.18 15:18
@Anonymní píše:
@Kriss Tina no jde asi o to, že plánujeme dovolenou a to bych při odjezdu měla být 12+, jedeme na 14dní a pak jsou vánoce, tak přemýšlím, zda odjezd o kousek neposunout. :nevim:

Ja pořád nějak nevidim důvod proč posunout dovolenou kuli pohlaví?? Tak se to dozvíš potom, ono se nezmění a za mě je jedno jestli jestli se to dozvíš teď nebo po vánocích :nevim:

Kelišová 5422 příspěvků 26.10.18 15:19

Pohlaví ti řeknou i později přes normální utz, čím dyl počkáš tím to bude spolehlivější…

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 26.10.18 15:20
@Anonymní píše:
@smurfka no ne, jde mi hlavně o to, jestli mi ho vůbec udělají? Protože při návratu budu 14+ a to už je prý pozdě! Nebo ne? Nevím právě :nevim: pohlaví je jen bonus velkého utz, hlavně abych ho stihla kdy se má dělat! :think:

14+ už je pozdě..ale normálně se dělá od 11+..takže to budeš v normě před dovolenou

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 26.10.18 15:22

dělá se od 11+0. – 13+6. týdnu tak si spočítej kdy je to pro tebe lepší a kdy se vlezeš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:29

@smurfka takže to bude 11+ bez pohlaví, co se dá dělat :D ale moc díky za odpovědi :hug:

Wertscha
Povídálka 13 příspěvků 26.10.18 15:30
@Anonymní píše:
@smurfka no ne, jde mi hlavně o to, jestli mi ho vůbec udělají? Protože při návratu budu 14+ a to už je prý pozdě! Nebo ne? Nevím právě :nevim: pohlaví je jen bonus velkého utz, hlavně abych ho stihla kdy se má dělat! :think:

Me ho u prvniho delali 13+6 (po vanocich) a u druhyho 12+0 (par dni pred vanoci), ale kdyz ti to tam vychazi takhle blbe tak nejlepsi bude si tam zavolat jestli mas posunout dovolenou nebo to stihnete a urcite nenechavej objednani na posledni chvili, kolem vanoc je to vzdycky narocny najit termin. Jinak pohlavi ve 12+0 pani doktorka urcila, rikala ze na 90 % kluk a trefila to :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 26.10.18 15:31

Úplně zbytečně budeš přesouvat ultrazvuk, nemusí být vidět vůbec nic…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:33

@Kriss Tina jako pohlaví by jsme vědět chtěli, ale šlo mi o to jestli se utz dělá už od 11+ aby jsme mohli frčet na dovolenou :) :hug: ale díky za reakci. Asi jsem hodně zmátla nadpisem ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >