Ventilační téma aneb když to musí ven :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
662
15.2.13 13:58
@mejdylko píše:
Mám 3 měsíční mimi a už jsem nějak ztoho blbákova doma na hlavu. Jednou jsem šla do koupelny, že hodim ponožky do pračky a místo toho, jsem přišla k záchodu a hodila je tam. Ještě že jsem nespláchla.

Já zas umim vyskládat pračku do koše na prádlo a místo do sušičky jí dám znovu vyprat :mavam:
Akorát teda nevim, jestli to pořád ještě můžu svádět na spánkový deficit nebo už je to se mnou fakt špatný :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
124
15.2.13 13:58

@Já_a_Kačí super :potlesk: je vidět, že nám pěkně hrabě a je to asi normální stav :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
15.2.13 13:58
@Fraya píše:
@Já_a_Kačí super :potlesk: je vidět, že nám pěkně hrabě a je to asi normální stav :palec:

No :lol: Ale tak co v tu chvíli můžeš, než se zasmát :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2521
15.2.13 14:13
@Maculinka píše:
Přesně toto udělal můj přítel. Akorát náš rarášek se mu do toho bodýčka vykadil, pak mi malého vrazil do ruky se slovy „nějak to prosím pořeš“ :zed: :mrgreen:

To jo :lol: jakmilůe se pokaděj je to samozřejmě na nás 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
124
15.2.13 14:19
@Já_a_Kačí píše:
No :lol: Ale tak co v tu chvíli můžeš, než se zasmát :dance:

no jo, první se na sebe naštvu, že už tak mám málo práce a přidávám si další, ale pak nezbývá, než se tomu zasmát :lol: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
15.2.13 14:48

Já dneska jela s malou na plavání a sebou jsem si udělala kafe do termohrnku. při nandavání malé do auta jsem si hrnek postavila na střechu auta, pak jsem vyjela z garáže, ujela asi sto metrů a rána - já blbka ten hrnek zapomněla na té střeše…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.13 15:19

Před časem jsem se koukala na televizi s přítelem. Měli jsme novou, obrovskou LED TV, takže se na ni pohádkově koukalo. Náš trošku vypasený kocourek (rasa Mainský Mývalí) se prošel za ní, běžně tam za ní procházel, zkracoval si tak nejspíš o pár cm cestu do kuchyně. Představte si scénu, jak se vaše číča prochází za TV, najednou si tam vyvalí své robustní tělo, natáhne ty své hrubé velké tlapy, aby si udělal pohodlí, TV se najednou vyvrátila přímo před vás na zem a místo televize si leží spokojený kocour. S přítelem jsme se nezmohli ani na kus slova, tiše jsme seděli asi dalších deset minut a jen na tu televizi na zemi koukali. Naštěstí se ji teda nic nestalo, ale šok to byl, stála nás 25000Kč :zed:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová