Vložky vs tampony po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 10:10
vložky vs tampony po 6nedělí

Ahoj holky asi je to blbé ale sem zvyklá na tampony čekám na první normální menstruaci po porodu a sem si nejistá jestli je hned dobré je užívat nebo ještě při té první nechat vložky jak ste to řešili vy?:)

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 11.01.19 10:12

Já bych do tampónů ještě nešla, přijde mi to brzo..

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 11.01.19 10:13

Uvidíš jak ti to bude vyhovovat, já je používala hned další MS po porodu, ale neměla sem žádné nastřihy, žádné velké poranění. Někomu to třeba vadí, každopádně zkusit to můžeš.

Rosary
Kecalka 131 příspěvků 11.01.19 10:17

Ahoj. Pokud plně kojiš, tak ms hned po 6tinedeli určitě nečekej. Každopádně když už, tak já jsem určitě za vložky. Záleží samozřejmě na tobě jak se budeš cítit :) já měla ale zase poranění

Martha03
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 11.01.19 10:27

Ahoj. Já jsem 3 měsíce po porodu. Ms mi přišla cca před týdnem už mám po. A měla jsem ji poměrně silnou tak jsem raději šla do vložek, aby to odcházelo přirozeně další už půjdu do tamponu. Ale záleží na tobě. Nechala jsem si po 6ti neděli nasadit antikoncepci, protože bytostně nesnáším kondomy a navíc po nastrihu je to děs je používat, no a doktorka říkala, že mi může ms přijít poměrně brzy, protože mi malá v noci dlouho spí (cca 5-8 hodin). No a taky přišla…

Lerista
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 11.01.19 10:32

Normálně používám tampony a po porodu jsem je rok nesnesla. Tak jsem měla vložky. A neměla jsem žádné velké poranění. Ale já bych ještě s tampony chvíli počkala.

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 11.01.19 10:32
@Rosary píše:
Ahoj. Pokud plně kojiš, tak ms hned po 6tinedeli určitě nečekej. Každopádně když už, tak já jsem určitě za vložky. Záleží samozřejmě na tobě jak se budeš cítit :) já měla ale zase poranění

Ať klidně čeká, po obou porodech jsem ms dostala 7 týdnů po porodu a pak pravidelně jak nikdy a to při plném kojení.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 11.01.19 10:48

@Rosary nesmysl,MS muze prijit klidne hned po sestinedeli i pri plnem kojeni :roll: ja osobne bych sla tu prvni MS,kdyby dorazila ted nekdy, jeste do vlozek,pokud ovsem dorazi az za pul roku,tak bych to neresila a sla do tamponu ;)

Annabela11
Závislačka 3036 příspěvků 11.01.19 10:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky asi je to blbé ale sem zvyklá na tampony čekám na první normální menstruaci po porodu a sem si nejistá jestli je hned dobré je užívat nebo ještě při té první nechat vložky jak ste to řešili vy?:)

Nesla bych do tamponu byli by mi to nepříjemné…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:13

Rodila jsem 4* a menstruace mi vždy, i přes plné kojení, dorazila okamžitě po šestinedělí, nejpozději do ani ne 3měsíců po porodu. Používám kalíšek, který se v šestinedělí nesmí stejně jako tampony a nezkoušla jsem to, i když se objevilo pokušení… Hned po šestinedělí už jsem si však nebrala žádné servítky a normálně používala, takže…(Tamony mi osobně nesednou, takže nevím, ale za to vím, jak nanic to je s vložkama ;) )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:15

Mě na tapomonech po šestinedělí vadilo, že mi úplně „neseděly“, nedržely na místě…musela jsem pár měsíců posilovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 16:49

Šestinedělí vložky a hned první ms tampony :)

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 15.01.19 16:19

tak sedět sedí jak má ale ven to šlo divně vložky moc nesnesu mám je silné a co cítím že sou trošku od krve hned je musím vyměnit spotřeba jak hrom:/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >