Vrácení daní/slevy na manželku

Anonymní
10.5.20 08:42

Vrácení daní/slevy na manželku

Dobrý den, ráda bych se optala, jestli Vám už přišlo vrácení dani/slevy na manželku? Už to bude 30 dnů od podání, vše bylo ok, ale peníze stále v nedohlednu? Min.rok to bylo bez problémů. Děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7201
10.5.20 08:52

Nam ano, ale podávali jsme v termínu do 31.3. V té době se mluvilo o tom, že do řádného termínu platí 30 dnů, ale později už ne. Že se snad začne vracet až po uzavření termínu 30.6. Já jsem to pochopila tak, že se nebudou v průběhu od 31.3.-30.6. věnovat individuálně podaným žádostem. Jestli to tak ale je nevím, zkuste něco tim směrem zapatrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 08:57

„@anupati“ také to tak mám. Takže jestli pošlou peníze do konce července, tak můžeme být rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 09:00

Zkusím prověřit. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
5925
10.5.20 09:02

My podavali koncem dubna a uz penize prisly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 09:12

@Vemas tak to máte fajn, nám zatím ani koruna :pensive:. Zkusím zavolat na fin.urad, jestli se tam teda dovolam, to je také děs.

• Nahlásit
  • Citovat
6200
10.5.20 19:47

Pořád platí termín pro vraceni do 30 dnů od podání přiznání, u přiznání podaných před 1.4. je termín 30 dnů od lhůty pro podání. Takže už byste preplatky měli mít. Akorát si musíte uvědomit, že na FÚ pracuje také spousta rodičů, kteří jsou teď na OČR a zbytek se střídá, takže chodí do práce jen 2 dny v týdnu. Takže se to trošku nestíhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 11:36
@Hanula1212 píše:
Pořád platí termín pro vraceni do 30 dnů od podání přiznání, u přiznání podaných před 1.4. je termín 30 dnů od lhůty pro podání. Takže už byste preplatky měli mít. Akorát si musíte uvědomit, že na FÚ pracuje také spousta rodičů, kteří jsou teď na OČR a zbytek se střídá, takže chodí do práce jen 2 dny v týdnu. Takže se to trošku nestíhá.

Tak už jsem zjistila, kde je problém. Člověk, který nám daně zpracovával, nám řekl, že dan. priznani odevzdal začátkem dubna a dnes mi na FÚ řekli, že toto přiznání bylo podáno 4.5. a lhůta je teda 30 dnů. Takže úředníci za to nemohou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.20 11:37

Zvažuji, že si daně budu dělat sama, neměl by někdo radu nebo typ na vhodný kurz? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama