Vrací se mi sen

22
12.11.20 16:13

Vrací se mi sen.

Ahoj, je tu někdo, kdo rozumí snům? Poslední dobou se mi totiž stále vrací sen o tom, že jsem v domě, který hoří. V každém snu je to jiný dům, jiné místo. První sen, co se mi na toto téma zdál, se odehrával v domě, kde jsem vyrůstala. Bydlela jsem tam 14 let. Pak jsme se s rodiči přestěhovali z venkova trošku blíž k městu, ale pořád jsme bydleli na venkově. Mám staršího bráchu a zdálo se mi, že jsem byla v tom našem domě. Byl dřevěný. Seděli jsme s bráchou na kanapi jako jsme to dělávali, postuchivali se. Pak tam přišli rodiče a povídali jsme si. Najednou nám do toho domu začínali chodit cizí lidi a jeden ten cizí člověk z ničeho nic začal lit benzín po zemi. Nikdo, krom mě, so toho nevšiml. Tak jsem po tom chlapovi vystartovala a chtěla jsem ho zpacifikovat a zároveň jsem se snažila otevřít dveře abychom mohli všichni utéct pryč. Jenže dveře byly zasekle a nešly otevřít. Chlápek pak hodil zapalovač na zem a všechno tam bouchlo. Nějak se mi povedlo dostat ven, ale zjistila jsem, že tam zůstal můj brácha, tak jsem se rozběhla zpět a snažila se ho zachránit. Nakonec jsem ho vytáhla ven za kapuci. Nadýchal jsem se kouře a pak jsem omdlela. Ale oba jsme to přežili.
Druhý sen začínal stejně jako ten první. Zdálo se mi, že jsem byla v nějakém panelákovém bytě. Byla jsem tam zase s mým bráchou a zase jsme seděli na gauči a povídali si. Brácha dostal nějaký geniální nápad. Detail si nepamatuji, ale chtěl udelat nějaké kouzlo nebo něco takového a používal u toho sirky. Říkal mi, že to dělal milionkrát a že to je sranda. Jenže najednou v tom bytě zase zacalo hořet. Hořelo hned za vchodovymi dveřmi a ty dveře zase nešli otevřít. Brácha se vyděsil a začal sám sobě nadávat, že je idi*t, že se měl nejdřív ujistit, zda se dostaneme ven a že nejsou dveře zasekly. Pak se mi strašně omlouva. Víc si nepamatuji. No a dnes se mi zdálo, že jsem byla v kanclu v práci. Byla jsem tam pozdě večer přes čas a dodělávala hlášení. Pak tam něco bouchlo v dolním patře a zase hořelo. Já tam opět byla uvězněná a nevěděla, jak se dostat ven. Všechny ty sny se mi zdály krátce po sobě. A všude jsme mela stejné pocity. Nejdřív jsem se snažila dostat pryč a malinko jsem panikarila. Pak jsem se uklidnila a snažila se přemýšlet. A pak jsem se se svým osudem smířila. Ven jsem se vlastně dostala jen v tom prvním snu. V těch ostatních nevím jak to dopadlo. Vzdy jsem se vzbudila před tím, než jsem se buď dostala ven nebo uhorela. Také jsem cítila hrozné vedro od toho ohně. Také jsem se dusila kouřem. Prostě to bylo jako živé. Jako kdybych fakt byla uvězněná. A vždy jsem se vzbudila úplně spocena a docela vyděšená. Nevíte, co by to mohlo znamenat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama