Výběr stavební společnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 18.01.17 12:56
výběr stavební společnosti

Nazdarek,
Chci se zeptat lidicek, ktery staveli domek, tak s jakou spolecnosti a jaka byla spokojenost? Chteli jsme Ekonomicke stavby, ale po tech kvantech negativnich recenzi jsme si to nakonec rozmysleli. De jsme meli vyhlidle drevostavby ThermoHome, ale take zadna slava. Nejlepe nam porad vychazi Vexta, ale tam nam moc zase absolutne nesedi jejich obchodni zastupce…
Rada bych dostala doporuceni a recenze i na jine firmy :mrgreen:
Jsme z Prahy, diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.01.17 13:16

@Nymphetamine Do dřevostavby jedině s firmou která v tom má praxi a práci umí. V čr TAKOVÝCH FIREM MOC NENÍ. Doporučuji se podívat na web ADMD ( aociace dřevěných montovaných domů) http://www.admd.cz/. Za mne doporučují naprá´íklad Atrium, Hass, agrotop se systémem NOVATOP.
Mrkněte se taky na www.pasivnidomy.cz. Jsou tam taky pěkné dřevostavby. :pankac: :pankac:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.01.17 13:17

@Nymphetamine Dost záleží co chcete mít za systém.

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 18.01.17 13:22

Stavíme s firmou furud a lignia ;) vše zatím velmi příjemné a bez problému. Viz tady www.furud.cz

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 18.01.17 13:39

@epsice no prave, ze mi prijde, ze ta Vexta je nejlepsi, zbytek nic moc, hlavne ty ES maj ty recenze otresny. Mrknu tam, diky za info!
@Tichošlápek take moc diky za info, take na to kouknu.

Ikdyz jak to tak sleduji, bude nejbezpecnejsi a nejjistejsi rozlozit si na pozemku stan :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 18.01.17 13:42

@Nymphetamine hele já si kolikrát říkám jestli jsme neměli koupit už hotovy dům a ušetřit si tu práci. Ale zase bude takový jaký chci, včetně koupelen apod. Ale dokud se nenastehujeme, tak budu pořad trochu v nervech

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 18.01.17 13:43

.

Příspěvek upraven 18.01.17 v 13:49

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 18.01.17 13:46

.

Příspěvek upraven 18.01.17 v 13:51

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 18.01.17 13:48

Pardon, zbláznilo se mi odeslání 8o

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 18.01.17 13:52

@Tichošlápek tak to je jasne. Dokud nebudete nastehovany, tak stresik bude, ale pak toburcite bude stat za to! 8) my starsi nechceme vubec. Ale uz jsem rikala, aby jsne si usetrili vsechny ty nervy, ze koupime nekde byt- treba na Melniku a pak casem nejakou chajdu, ale o tom zase skoromanzel nechce ani slyset. On chce proste postavit barak a hotovo :roll:

Vendle
Kecalka 335 příspěvků 25.09.17 20:29

@Tichošlápek Ahoj, jak jste prosím spokojeni se společností Furud? Kamarádka chce kupovat v Herinku a nerada bych, aby naletěla..

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 26.09.17 07:25

@Vendle zrovna v herinku stavíme :) zatím je vse bez problémů a jede jak má ;) a chtějí stavět nebo uz kupovat hotove? Jsou tam i na prodej z minule výstavby jak jsem koukala. My zatím mame desku a dům jde do výroby, ale muze se tam klidně zajet mrknout na jednotlivé fáze - kolem nás uz jsou domy i hotove.

Vendle
Kecalka 335 příspěvků 26.09.17 08:31

@Tichošlápek No chtěla by hotový, ale nikde jej nemůžeme najít. Nemohla bys mi prosím ev vyfotit, nebo poslat kontakt? Jinak půjde do výstavby…

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 26.09.17 08:42

@Vendle teď jsem na to mrkla a uz je asi prodali - ani jeden uz neinzerují. To je docela skoda, ta výstavba totiž bude trvat, zvlášť když uz je konec září.

Našla jsem jen tenhle a to uz se ji tedy fakt vyplatí si to postavit podle sebe
edit - nechce mi to pustit odkaz - ale je to proste na sreality dům v herinku, bungalov za cca 7 milionu, rok 2012 - to je ta první vlna výstavby

Vendle
Kecalka 335 příspěvků 26.09.17 08:45

@Tichošlápek Aha, tak to nic.. 7 uz je dost. Tech 5,7 je strop… Tak moc diky ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >