Vyboulené pohyby plodu

275
15.8.15 10:38

"Vyboulene" pohyby plodu

Hezky den holky, mam nejspis hodne hloupou otazku :zed: Jsem v 19tt, pohyby citim uz od 17tt, ale nejsou to pohyby takove jake spousta maminek treba popisuje- motyli simrani, bublani, sem tam malicko kopne.. Kdyz lezim na zadech, malicky se vzdycky hejbne az tak, ze se mi jakoby vybouli brisko, trva to asi 8vterin a pak to zase prestane. A abych rekla pravdu, ze zacatku mi to prislo hezky, ale ted uz je to nekdy malicko neprijemne. Tvrdnuti bych snad poznala. Je mozne, ze se tam prdola jen otaci? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2144
15.8.15 10:42

Taky jsem to tak měla, může se otáčet, nebo si jen natáhne nožičku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
15.8.15 10:42
@JulieFl píše:
Hezky den holky, mam nejspis hodne hloupou otazku :zed: Jsem v 19tt, pohyby citim uz od 17tt, ale nejsou to pohyby takove jake spousta maminek treba popisuje- motyli simrani, bublani, sem tam malicko kopne.. Kdyz lezim na zadech, malicky se vzdycky hejbne az tak, ze se mi jakoby vybouli brisko, trva to asi 8vterin a pak to zase prestane. A abych rekla pravdu, ze zacatku mi to prislo hezky, ale ted uz je to nekdy malicko neprijemne. Tvrdnuti bych snad poznala. Je mozne, ze se tam prdola jen otaci? :nevim:

je, protoze tam ma mista mrak ;) taze se bude ještě dlouho otáčet dokud bude moct ;) ke knci ti to priste uplne na prd hele :jazyk: je to fakt normalni bud v klidu :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
275
15.8.15 10:48

Dobre, ja plasim kvuli vsemu, uz jednou jdme prisli o holcicku ve 23tt a ted jsem tyden po cerklazi a mam strach ze vseho. Na ultrazvuku je vsechno v poradku. Jen ty pohyby mi proste prijdou nekdy az neprirozeny :zed: Jsem asi jen histerka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
15.8.15 10:53

Ono to může být i z toho, jak se ta děloha roztahuje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
15.8.15 10:54

Je to zcela normalni a az bude mit mene mista, tak to muze byt i neprijemne, kdyz mimco dela na brichu vlnobiti a zahrne do toho i zebra, mocak… :)
Hlavne klid, nestresuj se, urcite to ted bude dobre a miminko se narodi az kdyz bude jeho spravny cas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
15.8.15 10:55

@JulieFl
v klidu..:) pokud jsi hubená, tak je klidně možné, že se takhle „vyboulí“:) Otáčí se´..
A to ještě počkej ke konci, jaké budou „boule“ :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
15.8.15 10:57

@JulieFl Neboj,je to v pohodě :hug: A bude hůř :lol: :lol: My si dělali srandu, že čekáme nějakého vetřelce, protože to co první syn v břiše dělal, bylo neskutečné :mrgreen: Tady se zrovna přetáčel hlavou dolu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
275
15.8.15 11:05
@Thesis píše:
@JulieFl Neboj,je to v pohodě :hug: A bude hůř :lol: :lol: My si dělali srandu, že čekáme nějakého vetřelce, protože to co první syn v břiše dělal, bylo neskutečné :mrgreen: Tady se zrovna přetáčel hlavou dolu :mrgreen: :mrgreen:

Tyjo, tak to jsem hned klidnejsi kdyz to takhle vidim i u nekoho jineho :D :) V tom pripade my cekame take vetrelce :D
Dekuju moc holky, hodne jste mi pomohly, nejsem na tom zrovna po psychicke strance nekdy dobre, tohle me uklidnilo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
15.8.15 11:12
@JulieFl píše:
Tyjo, tak to jsem hned klidnejsi kdyz to takhle vidim i u nekoho jineho :D :) V tom pripade my cekame take vetrelce :D
Dekuju moc holky, hodne jste mi pomohly, nejsem na tom zrovna po psychicke strance nekdy dobre, tohle me uklidnilo :kytka:

Hele co já dala za to, když se před porodem už moc nehejbal, protože jak kopal a přetáčel se, narazil mi žebra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jsem ráda, že tě to uklidnilo :hug: Kolikrát na jedné straně vystrčená ruka či nožka a zadeček :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
15.8.15 11:48

@JulieFl to počkej, co za rotyku bude na konci.. já trpěla jak pes, když se malý rozhodl, že bude dělat kotouly /měl přes 4 kg/… strašný.. je to normální, neboj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.8.15 11:48

@Thesis dobrá fotka :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
15.8.15 11:49
@martina.se píše:
@Thesis dobrá fotka :mrgreen: :palec:

Zadek vystrkoval rád, no :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
15.8.15 11:51
@Thesis píše:
Zadek vystrkoval rád, no :oops: :lol:

je to vidět :mrgreen: já si tohle nikdy nevyfotila, bo jsem měla co dělat, abych ty jeho kotouly vydýchala.. hrozný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
15.8.15 12:00
@martina.se píše:
je to vidět :mrgreen: já si tohle nikdy nevyfotila, bo jsem měla co dělat, abych ty jeho kotouly vydýchala.. hrozný :think:

Manžel tím byl fascinovanej :mrgreen: A navíc byl v takovéhle poloze snad minimálně 5 minut, i jsme ho natáčeli, hrozná sranda :lol: Tohle byl zatím začátek 4. měsíce, takže pohoda.Pak to byl masakr, naražené žebra a pořád otáčení hlavou dolu nebo nahoru :roll: Jsem vždy skuhrala :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama