Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Yopii Dopis přišel mně. Takže to bylo zrušeno na jeho žádost, jestli chápu dobře… ![]()
No my jsme rusili jen na zadost poskozeneho vzdy… jak maji postup tam nevim, ale skoro to tak vypada… je to tam i napsane… hele urcite tam zavolej a oni ti reknou co presne, pokud ho mas po ruce tak se ho zeptej - ale lepsi mas opravdu zavolat jim… narokovat muzes az 3 roky zpetne a i po tomhle uzavreni muzes jednat dal tak bych to nevzdavala a cinkla tam
No moc ses nedozvedela, ale drzim palce a kdyztak dej vedet jak to dopadlo ![]()
@Yopii Teď jsem zrovna souseda potkala na chodbě! Tak mu to říkám a on prý myslel, že škodu nechceme uplatňovat. To snad není pravda! Tak proč to na tu pojišťovnu hlásil? Tak jsem mu řekla, že chceme. Tak prý to na pojišťovnu zavolá. Tak nevím, jestli mu věřit.
@Yopii Chtěla jsem se zeptat, zda bys mi nemohla poslat nějaký vzor žádosti o znovuprošetření? ![]()
@lennnab vzor zadosti nepotrebujes, napis proste dopis, ve kterem napises, ze nesouhlasis se zaverem, ze ty skodu uplatnovat chces, podepis, posli doporucene at mas potvrzeni, ze to odeslo a uvidis co se stane…pracovala jsem u csob tak vim, ze nekdy pomohlo se odvolat, ze s vysledkem setreni nesouhlasis a prehodnotili vysledek kladne pro klienta…zitra zavolej na infolinku, ten dopis co ti prisel mej u sebe, budou chtit vedet cislo te pojistne udalosti a zeptej se co a jak a pak uvidis…
Presne tak… vzor neni zadny… jinak dneska staci i odvolani mailem… ono to tak odpovidalo kdyz bylo napsano ze na zadost pojisteneho… i kdyz rikam bezne to muze zrusit pouze poskozena strana (chybicka se vloudi)… pokud chces mit jistotu, tak bud tam zavolejte spolu nebo si nech podepsat od nej prohlaseni ze souhlasi se zavinenim a bere na sebe a ze souhlasi s resenim z jeho pojistky ( nemuselo byt uredne overeno)
Nás jednou vytopil soused, ale brutálně když jsme byli na dovolené, byt jsme zrovna cerstve měli po rekonstrukci, odnesly to i podlahy, fungl nové parkety, přišel tam pojistovak, zapsal to a asi do 30 dnů nám přišly peníze, vše co jsme narokovali poslali… Já bych tam zavolala a soused je blb, že todle řekne… Nesoudim, stát se todle opravdu může kazdymu, proto je dobré mít domácnost pojistenou…