Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Sweet_Angel2 píše:
@Prcek88 Sestra tam rodila. Partner být může, ale je to za poplatek.
Odpovídáš na dva roky starý příspěvek
.
@minipupu Jééé…děkuji za upozornění ![]()
Příspěvek upraven 24.03.15 v 13:44
@minipupu me epidural v Hořovicích dokonce skoro vnutili kvůli nepostupující mu porodu. A hezky to urychlil! a to jsem ho původně nechtěla a tedka už budu hlásit rovnou ze ho chci. A to mi žádný odběry nedelali
ono to bude doktor od doktora a porod od porodu! At to mas rychle a bez bolestně za sebou ![]()
@minipupu píše:
@Khalesi Ten rajčák mi nabízeli, beru ho jako krajní řešení, když by epi nedali.
a nevíš prosím tě, kolik si tam za něj účtují?
@Komteska80 píše:
a nevíš prosím tě, kolik si tam za něj účtují?
500,– - to je informace stará týden, tak snad ještě platí ![]()
@minipupu píše:
500,– - to je informace stará týden, tak snad ještě platí
tak to je lidská cena ![]()
Děkuju za info ![]()
@minipupu pokud se nepletu tak „rajčák“ můžeš i k epiduralu. jakože kombinace obojího. ale odborník nejsem, jen jsem četla brožurku- porod nemusí bolet-
já bych ho moc ráda vyzkoušela, u prvního porodu mi epidural nezabral, já všeobecně na medikamenty reaguju blbě a nechytám se tak jsem myslela že tohle by bylo řešení-přece jen když jsem se v pubertě zhulila tak to šlo
- jenže v té porodnici kde budu (doufám) plyn nenabízejí a nevedou tak budu doufat že epi zabere a druhý mládě si na svět pospíší ![]()
@Khalesi Tak budu držet palce, aby epi tentokrát zabral! Ten rajčák taky není vždycky výhra, na každého působí jinak.
@minipupu díky,každá modlitba navrch musí už pánaboha přesvědčit aby pomohl ![]()
já si ten plyn chtěla nejdřív otestovat na zubech, že by mi při něm vyndali osmičky ale za to chtějí soukromáci skorem 5tisíc a to teda nemám. vlastně kvůli ničemu.
ale což, jednou odrozeno, vím že to jde tak to půjde zase-ven se dostat musí tak jako tak ![]()
@Khalesi Tak tak, taky už mám jednou odrozeno, ale jsem tentokráté o dost větší posera
.
@minipupu držím palce i tobě! stejně bude na konci krásný výsledek tak to půjde nějak zvládnut…
já se teda spíš těším, na prcka-ne na rození
to prostě bude a věřím že prvním porodem jsem si roztáhla tělo tak že druhé dítě poletí jak po skluzavce ![]()
Mně tedy nevyvolávali, ale když mě viděli, tak mi epidurál chtěli dát sami od sebe, dokonce jsem musela hodně důrazně opakovat, že ho nechci…
Ahoj prosim chci se zeptat chodim k dr. Pavlu (jen takove info navic
prvni termin podle mesicku jsem mnela minuly tyden ve ctvrtek 7.8 a zitra tedy 14.8 mam druhy termin coz je podle ultrazvuku. Zitra du na kontrolu, zatim se nic nedeje :/ tak se chci zeptat jak dlouho by me po pripade, ze neporodim fo zitrka
nechaji prenaset? Dekuji ![]()
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.