Vyvolávaný porod po císařském řezu - povedl se?

Anonymní
17.7.19 10:30

Četla jsem, ze když se porod vyvolává po sekci, je vetsi riziko ruptury delohy. Zeptala bych se na to lékaře. Ja osobne bych sla radejo znovu do sekce, nez si porod nechat vyvolat. Ale ja mela sekci kvuli malym panevnim rozmerum. Z tohoto duvodu by uz i ten odhad 3500 byl na mě moc.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53518
17.7.19 10:33
@Ejdrinnka píše:
Ahojte holky, jak jsem se obavala 2císaře a tak moc chtěla porod přirozený, tak teď mám malinko strach. Jsem 38ukončený a ze zdravotních duvodu mi budou porod vyvolávat. Malá má docela hezké 3500g. Doktor mi řekl že né vždy se porod vyvolat podaří u žen po císaři. Tak se obracím na Vás zajimá mě komu se porod po prvním císaři povedl vyvolat, komu ne? A jak dlouho takové vyvoláváni muze trvat? Kazdý to ma jinak já vim ale ráda se dozvím neco noveho :srdce: dekuji

Podle mě se po císaři nevyvolává, a pokud to nevypadá dobře, volí se další císař.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.7.19 10:35
@Russet píše:
Podle mě se po císaři nevyvolává, a pokud to nevypadá dobře, volí se další císař.

Vyvolava ceka me to

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
17.7.19 10:36
@Ejdrinnka píše:
Vyvolava ceka me to

Jestli jsi to špatně nepochopila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.7.19 10:40
@Russet píše:
Jestli jsi to špatně nepochopila.

No co ja vim tak se vyvoláva jen prirozeny porod a planovana sekce je planovana sekce :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
17.7.19 10:42
@Ejdrinnka píše:
No co ja vim tak se vyvoláva jen prirozeny porod a planovana sekce je planovana sekce :hug:

Takže ti řekl, jestli do termínu neporodíte, budeme vyvolávat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
17.7.19 10:44

Co vim, tak po sekci by se nemelo vyvolavat teda. Urcite to myslel tak? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.19 10:47
@Kukacka123 píše:
Co vim, tak po sekci by se nemelo vyvolavat teda. Urcite to myslel tak? :think:

Ono se to někde děje, ale rodička s tim musí souhlasit a musí být srozuměna, ze se ji zvyšuje riziko ruptury dělohy, riziko, že vykrvací, nebo jí bude odstraně a děloha a také riziko hypoxie plodu při ruptuře. Jak jsem psala, nešla bych do toho.

  • Citovat
  • Upravit
12007
17.7.19 10:49

Na pokoji se mnou byla pani, ktere vyvolavali porod po cisari. Byla asi dva tydny pred terminem, vyvolavali kvuli jatrum. Ale pomaleji nez u me :) nakonec porodila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.7.19 10:50
@Russet píše:
Takže ti řekl, jestli do termínu neporodíte, budeme vyvolávat?

Ne ze zdravotních duvodu budu rodit po vikendu (vyvolavanim). Rikal ze se nekdy u zen po cisari vyvolani porodu nepodari a stejne je ta sekce ceka a tak hledam nekoho komu se to treba povedlo pripadne nepovedlo. Sekce by me na 100pro cekala kdyby mala mela vic jak 4kilca nebo kdyby me jizva bolela. :dance: coz neni ani jedna varianta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.7.19 10:51
@Anonymní píše:
Ono se to někde děje, ale rodička s tim musí souhlasit a musí být srozuměna, ze se ji zvyšuje riziko ruptury dělohy, riziko, že vykrvací, nebo jí bude odstraně a děloha a také riziko hypoxie plodu při ruptuře. Jak jsem psala, nešla bych do toho.

Aha to nevim ani :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.7.19 10:52
@Lekninka91 píše:
Na pokoji se mnou byla pani, ktere vyvolavali porod po cisari. Byla asi dva tydny pred terminem, vyvolavali kvuli jatrum. Ale pomaleji nez u me :) nakonec porodila

Jooo takove pribehy me prave zajimaly jestli jo nebo ne. :srdce: takze jo povedlo se :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
17.7.19 10:53
@Ejdrinnka píše:
Ne ze zdravotních duvodu budu rodit po vikendu (vyvolavanim). Rikal ze se nekdy u zen po cisari vyvolani porodu nepodari a stejne je ta sekce ceka a tak hledam nekoho komu se to treba povedlo pripadne nepovedlo. Sekce by me na 100pro cekala kdyby mala mela vic jak 4kilca nebo kdyby me jizva bolela. :dance: coz neni ani jedna varianta

Některé poronice další porod po sekci vyvolávají (když je třeba), ale smí se používat jen méně razantní léky, ne třeba oxytocin :think: Měla to tak jedna příbuzná, dopadlo t dobře, rodila přirozeně :think: Tak at se zadaří :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12007
17.7.19 10:56

@Ejdrinnka jestli chces, muzu se vic rozepsat v sz :) dost jsem to s ni prozivala

Příspěvek upraven 17.07.19 v 10:57

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.19 10:57
@Ejdrinnka píše:
Aha to nevim ani :think:

Oni by Vám pak měli dat podepsat informovaný souhlas a tam by to mělo být.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková